Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir

kadınların hoşlanma belirtileri nelerdirKadınların hoşlanma belirtilerinin neler olduğunu seninle bu yazıda paylaşacağım.

Eğer bu paylaştıklarımı öğrenirsen ve kadınlarla olan buluşmalarında ve konuşmalarında bunlara dikkat edersen bir kadının senden hoşlanıp hoşlanmadığını KOLAYLIKLA anlayabilirsin.

Peki, bir kadın bir erkekten hoşlandığını NASIL belli eder? Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir?

Kadınlar bir erkekten hoşlandıklarında bazı BELİRTİLER verirler. Eğer bu belirtileri önceden bilirsen bunun sana şöyle bir yararı olur:

Görüştüğün bir kadın sana bu hoşlanma belirtilerini verdiğinde bunları yakalaman oldukça kolay olur. Ve bu belirtileri yakaladığında da karşındaki kadının senden hoşlanıp hoşlanmadığını ANLAYABİLİRSİN.

Kadınların Hoşlanma Belirtilerinden İlk İkisi

Şimdi seninle kadınların hoşlanma belirtilerinden ilk iki tanesini paylaşacağım:

1. Kıkırdar, Güler ve Şakacıktan Koluna Vurur: Bir kadın bir erkekten hoşlandığını, gülüp eliyle erkeğin koluna hafifçe vurarak belli edebilir.

Hani bir kadına şaka yaparsın ve o da sana iyi anlamda “Gıcık :)” der, güler ve şakacıktan eliyle senin koluna vurur ya? İşte tam olarak sözüne ettiğim şey bu. Eğer bir kadın sana bunu yapıyorsa senden hoşlanıyor demektir.

Kadınlara sataşmayı ve onlarla şakalaşmayı çok sevdiğim için bu kendi hayatımda sürekli başıma gelen bir olaydır. Ayrıca çok da zevklidir çünkü onlar benim koluma vurduklarında bana da kendilerine sarılma ve öpme fırsatı vermiş olurlar.

Şunu unutma:

Eğer bir kadın sana FİZİKSEL temasta bulunuyorsa sen de hemen ardından ona benzer bir fiziksel temasta bulunabilirsin. Başka bir deyişle, eğer bir kadın sana dokunuyorsa sen de ona aynı oranda dokunabilirsin. Hiçbir sorun olmaz.

Ayrıca kadına dokunman onun, senin vücuduna ALIŞMASINI sağlar, dokunuşlarına alışmasını sağlar.

Bu İYİ bir şeydir.

2. Konuşmayı Devam Ettirmek İçin Çaba Gösterir: Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir sorusunun cevabına örnek olarak konuşmayı devam ettirmek için çaba göstermesini verebilirim.

Eğer soru sormadığında ya da konu açmadığında bir kadın sohbeti sürdürmek için çaba gösteriyorsa senden hoşlanıyor demektir.

Örneğin; telefonda ya da yüz yüze bir konu hakkında konuşuyorsunuz ve sonunda bir sessizlik oluyor. Eğer sen bu sessizliği bozmaya çalışmazsan, öylece durup beklersen ve karşındaki kadın da kendisi yeni bir konu açmaya çalışırsa senden hoşlanıyor demektir.

Kadınların hoşlanma belirtilerine mesajlaşma konusunda bir örnek veriyorum. Şunun gibi:

Ben: “Napiyorsun canım”

Kadın: “Arkadaşla oturuyoruz canım sen napiyorsun”

Ben: “Güzel. Spordan geldim duştan çıktım şimdi”

Kadın: “:) ohh ne güzel”

Ben spordan gelip duştan çıktığımı söyledim. Eğer kadın benden hoşlanmasaydı cevap yazmazdı. Ama sohbeti devam ettirmek istedi ve birkaç dakika içinde bana cevap yazdı.

Benzer şekilde, diyelim ki telefonda mesajlaşıyorsunuz. Kadın sana bir soru soruyor, sen cevaplıyorsun ve mesajın sonuna konuyu devam ettirmek için bir soru eklemiyorsun:

Ben: “Uyurken kaç tane yastık kullanırsın sen”

Kadın: “1 tane 🙂 ama bazen ikinciyi de bacaklarımın arasına koyuyorum sen?”

Ben: “Ben de bir tane”

Kadın: “Nasıl uyuyorsun peki :))”

Dikkat ettiysen “ben de bir tane” dediğimde kadına bir soru sormadım. Sonrasında o devam ettirdi kendiliğinden. Devam ettirmek için bana soru sordu. Eğer hoşlanmasaydı mesajlaşmayı bu şekilde devam ettirmezdi.

Biz erkekler normalde konuşma devam etsin diye mesajların sonuna fazladan bir soru ekleriz. Ama bunu yapmamıza hiç gerek yok.

Hatta tam tersi; kadının kafa yormasını ve konuşacak konu bulmasını sağlarsak bize yatırım yapmasını sağlarız. Bize yatırım yapan kadın bize daha çok bağlanır.

Bunu şu andan itibaren kullanmanı öneririm. Mesajlaşırken ya da konuşurken konuşmayı onun devam ettirmesini sağlamaya çalış.

Nasıl mı?

Soru sormayarak elbette.

Kadınların Hoşlanma Belirtilerinden Bir Diğeri

Bir erkek bir kadından hoşlandığını aynı zamanda şu şekilde belli eder:

3. Sana İltifat Eder: Eğer bir kadın sana iltifat ediyorsa senden hoşlanıyor demektir. Çok klişe gibi gelebilir ama okumaya devam et lütfen.

Her iltifat senden hoşlandığını göstermez.

Sana özel iltifatlar olmalı.

Neyi kastediyorum?

Örneğin; bir kadın eğer senin fiziksel bir özelliğine, sesine ya da bir kişilik özelliğine iltifat ediyorsa bu bir hoşlanma belirtisidir.

Şunlara benzer bir şeyler söylüyorsa senden hoşlanıyor demektir:

  • “Sesin çok tatlı”
  • Bir kadınla Internet üzerinden tanıştın, sonra telefonda mesajlaşmaya başladın ve seninle tanıştığına memnun olduğunu belirtmek için sana şunu yazdı: “:)) gerçekten memnun oldum memnun oldum demek için değil ama”
  • “Sen çok akıllısın”
  • “Çok kötüsün” (evet bu bir iltifat)
  • “Gıcık!” (bu da bir iltifat)
  • “Pislik” (ve evet, bu da bir iltifat)
  • “Şapkan çok güzelmiş”
  • “Bilekliğin çok güzel”

Kadınların hoşlanma belirtileri ile ilgili bu liste daha uzatılabilir, ama demek istediğimi anlamışsındır eminim.

kadınların hoşlanma belirtileri nelerdirEğer kadınlar, yukarıda anlattığım bu hoşlanma belirtilerini veriyorlarsa seninle ilgileniyorlar demektir.

Bu harika!

Peki, diyelim ki karşında seninle ilgilenen bir kadın var. Sana gülümsüyor ve seninle sohbet etmek istiyor.

Kadınların hoşlanma belirtilerinden bir kısmını sana veriyor.

Bu noktadan itibaren işleri ilerletmek için tam olarak ne yapman gerektiğini biliyor musun?

Eğer işleri ilerletmek için ne yapacağın konusunda emin değilsen, o zaman istediğin kadar kadınların hoşlanma belirtilerini fark et, bunun sana bir yararı olmaz.

Eve yine yalnız dönmeye devam edersin.

İşte bu yüzden de bir kadınla ilk tanıştığın andan itibaren işleri EN SON AŞAMAYA KADAR nasıl ilerleteceğini öğrenmelisin. Ve bütün bunları da senin için hazırladığım “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımda bulabilirsin.

Hızlı bir şekilde bilgisayarına indirip birkaç dakika içinde okumaya başlayabilirsin. Daha fazla detay için buraya tıkla: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş