Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsınBir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna verebileceğim en iyi yanıt şudur:

Kızın farkında olmadan sana verdiği ilgi işaretlerini takip etmelisin.

Ne demek istiyorum?

Anlatayım…

Bir kız seni sevdiğinde sana karşı ÖZEL bir şekilde davranır. Eğer bu özel davranış şeklini bilirsen bir kızın beni sevdiğini nasıl anlarım diye düşünmene gerek yok, bunu kolaylıkla anlayabilirsin.

Ayrıca bu özel davranış şekli belli bir grup kız için değil, bütün kızlar için geçerlidir. Hangi kız olursa olsun eğer seni seviyorsa benzer bir şekilde davranacaktır.

Bu özel davranış şeklini sana net bir biçimde anlatabilmek için 6 ayrı parçaya böldüm.

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Sorusunun Cevapları – İlk Üç Parça

Şimdi seninle bu özel davranış şeklinin ilk üç parçasını paylaşacağım:

1. Sana Dokunur ve Fiziksel Temas Kurar: Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna verebileceğin en iyi yanıtlardan biri şudur: Seni seven bir kız seninle mümkün olduğunca YAKINLAŞMAK isteyecektir.

Sana sırnaşmak isteyecektir.

Seni seven bir kız sana SOKULMAK ister.

Sana SARILMAK ister.

Koluna girmek ister, elini tutmak ister.

Kucağına yatmak ister, seninle öpüşmek ister.

Vücudunun senin vücuduna bir şekilde DOKUNMASINI, temas etmesini ister. Seni hissetmek ister.

Ve elbette seni seven bir kız seninle sevişmek ister.

Seninle öpüşmek ya da sevişmek istemeyen bir kızın seni SEVMEDİĞİNE emin olabilirsin.

Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye merak ettiğinde, bunu anlamak için yukarıda saydıklarımı yapıyor mu yoksa yapmıyor mu buna bakabilirsin.

2. Seni Kıskanır: Bir kızın seni sevip sevmediğini anlamanın başka bir yolu da seni kıskanıp kıskanmadığına bakmaktır. Eğer bir kız seni diğer kızlardan kıskanıyorsa büyük ihtimalle seni seviyor demektir.

Örneğin; başka kızlarla beraber poz verdiğin fotoğraflarına laf edebilir ya da başka kızlarla telefonda konuşmanı istemeyebilir.

Kız arkadaşlarınla dışarıda görüşmene laf edebilir.

Özetle, seni başka kızlardan KISKANIR.

Eğer bunu yapıyorsa seni seviyordur, ama sana küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum:

Bu kıskanma olayı sağlıksız bir olaydır. Sevgilin ya da yeni görüşmeye başladığın bir kızın senin sosyal ortamlarda başka kızlarla iletişim kurmanı engelliyorsa bunu kabul etmemeni öneririm.

Eğer hayatını sosyal açıdan sağlıklı ve olgun bir birey olarak devam ettirmek istiyorsan sana özellikle kız-erkek karışık ortamlara girmeni ve mümkün olduğunca kız-erkek karışık arkadaşlar edinmeni öneririm.

3. Kendisini Kıskanmanı İster: Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna başka bir yanıt olarak da şunu söyleyebilirim; seni seven bir kız seni kıskandığı gibi senin de kendisini başka erkeklerden kıskanmanı İSTER.

Onu kıskanmadığında BOZULABİLİR.

Kendisini kıskandırmak için çeşitli oyunlar yapabilir.

Kıskanmanın azı karar çoğu zarardır.

Yapman gereken şey şudur:

Eğer onun istediğinden daha az kıskanıyorsan ona İSTEDİĞİ kıskançlığı vermelisin, yoksa kendisini sevmediğini düşünebilir.

Eğer istediğinden fazla ya da AŞIRI bir şekilde kıskanıyorsan da bunun ilişkinizi MAHVEDECEĞİNİ bilmelisin ve kendini FRENLEMELİSİN. Aşırı kıskançlık seni insanlıktan bile çıkarabilir. Eğer böyle bir sorunun varsa acilen bir psikologdan yardım almanı öneririm.

Gerekirse insandaki kıskançlık duygusu üzerine araştırma yapıp kıskançlık duygusunun varlık nedenini öğrenmelisin. Bunun da faydası olur sağlıklı bir ilişki yaşamak istiyorsan eğer.

Bir Kızın Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Sorusunun Cevapları – 4, 5 ve 6. Parçalar

Şimdi de dördüncü, beşinci ve altınca parçaları paylaşıyorum seninle:

4. Seninle Her Gün Konuşmak İster: Kendi kendine bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye düşündüğünde şuna bakabilirsin: Eğer bir kız seninle her gün konuşmak istiyorsa seni sevdiğini buradan da anlayabilirsin.

Eğer sık sık görüşemiyorsanız, telefonla HER GÜN konuşmak isteyecektir mutlaka. Kendisini iki gün boyunca aramadığında, kesinlikle bir problem olduğunu düşünür.

5. Ne Söylersen “Tamam olur” Der: Eğer bir kız sana neredeyse hiçbir zaman karşı gelmiyorsa, HER DEDİĞİNE olumlu yanıt veriyorsa seni sevdiğine ve sana güvendiğine emin olabilirsin.

Şuraya gidelim dersin “Olur” der.

Gece kızı ararsın, ne yapıyorsun diye sorarsın; sana film izlediğini söyler. Boş ver o filmi izleme, onun yerine telefonda konuşalım dersin; “Olur” der ve filmi boş verir.

“Hadi dışarı çıkalım” dersin, hemen KABUL EDER.

Eğer bir kız bu saydıklarımı yapıyorsa, bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye kendine sormana hiç gerek yoktur. O kızın seni sevdiğine emin olabilirsin.

Seni gerçekten seven bir kız, seni görmek için uçakla başka şehirden sabah senin yanına gelir ve aynı gün akşam yine uçağa biner ve evine döner.

6. Hep Buluşmak İster, Az Buluşunca Sana Kızar: Peki, bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna verilebilecek başka bir yanıt yok mu?

Var elbette…

Eğer bir kız seni gerçekten seviyorsa seninle neredeyse her gün buluşmak ister. Aynı şehirde yaşamana rağmen yeterli sıklıkta buluşmuyorsan, sana kızar ve sinirlenir.

Arkadaşların yerine KENDİSİYLE buluşmanı ister.

SÜREKLİ buluşmak ister.

Eğer sen daha sık buluşmak istemene rağmen en fazla 2 ya da 3 haftada bir buluşuyorsanız muhtemelen seni sevmiyordur (ya da kızın hayatında başka şeyler vardır).

Seninle paylaştığım bu önerileri kullanarak bir kızın seni sevip sevmediğini rahatlıkla anlayabilirsin. Artık kendine, bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın diye daha fazla sormana gerek kalmadı sevgili dostum…

Peki, bu noktadan sonra kızla bir sonraki aşamaya nasıl geçeceksin? Kızla işleri dilediğin gibi nasıl ilerleteceksin?

Bunun için kızın seni deli gibi ARZULAMASINI sağlamalısın.

Bir kitapçıya girdiğinde bilgisayarlarla ilgili yüzlerce kitap görürsün, ama kızların seni ÇEKİCİ bulmalarını ve seni deli gibi ARZULAMALARINI nasıl sağlayacağını anlatan HİÇBİR kitap bulamazsın. Bu beni gerçekten şaşırtıyor.

Hayret verici.

Ama gerçek.

Hayatın bu alanını keşfetmeye çok fazla vaktimi ayırdım; bir sürü araştırma ve deney yaptım, bir ton çaba harcadım ve kendimi buna adadım. Bunu yapmamın sebeplerinden biri, bu konuyu diğer herkesten daha iyi anlatabilmek ve erkeklere yaşamlarının bu alanıyla ilgili sorunları çözmelerinde yardımcı olmaktı.

Eğer kızlar konusunda BİRİNCİ SINIF bir eğitim almak istiyorsan, o zaman sana “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabıma yatırım yapmanı öneririm.

İçinde; kızların seni ÇEKİCİ BİR ERKEK olarak görmelerini sağlayacak DÜZİNELERCE farklı kavram, strateji ve kızların seni arzulamalarını sağlayacak adım-adım teknikler bulacaksın.

Bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsın konusunda sana verdiğim bilgiler gibi, ama çok daha derinlemesine ve detaylı bir eğitimden söz ediyorum.

Kızların neden bu şekilde davrandıklarını, erkekleri nasıl test ettiklerini ve bu testleri nasıl “geçeceğini” öğreneceksin. Kızların seni çekici bir erkek olarak görmelerini sağlamak için nasıl yürümen, konuşman, hareket etmen ve iletişim kurman gerektiğini öğreneceksin.

bir kızın seni sevdiğini nasıl anlarsınSana iki şeyin garantisini veriyorum:

1. Daha önce HİÇBİR YERDE duymadığın ve bilmediğin DÜZİNELERCE şey öğreneceksin. Bu konuda dalga geçmiyorum.

Pek çok farklı yerden bilgi topladım… Bilimden, istatistiklerden, benim kendi tecrübelerim ve kadınlar konusunda ÇOK başarılı olan erkeklerden öğrendiklerimi bir araya getirdim.

Sana şimdiden söyleyeyim, öğreneceğin bilgiler gözlerini açacak ve sana “ohaaa” dedirtecek türden şeyler.

2. Öğreneceğin şeyler seni heyecanlandıracak ve kızlarla daha çok buluşmaya başlayacaksın. eKitabımı RİSK ALMADAN 7 gün boyunca deneyebilirsin. Eğer beğenmezsen bana 7 gün içinde mail gönderip haber ver, ben de paranın tamamını iade edeyim.

Bunun gerçekten böyle olması gerektiğini düşünüyorum – SADECE sana katkısı olan şeylere para ödemelisin. Bir düşün, eğer sana faydası olmayacaksa neden para veresin ki?

Bu teklif, %100 ciddi bir tekliftir. Herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına söz veriyorum.

Sonuç olarak:

Siparişini şimdi ver. YAVAŞ bir şekilde ilerlemek yerine, HIZLI BİR ŞEKİLDE kadınlar konusunda başarılı olmana yardım edeyim.

eKitap burada: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş