Kullanıcı Sözleşmesi

Çok dikkatli bir şekilde oku:

BU SİTE FLÖRT KOÇU TARAFINDAN İŞLETİLİR. BİZİMLE BURAYA TIKLAYARAK İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

WWW.FLORTKOCU.COM İLİŞKİLER VE FLÖRT KONUSUNDA EĞLENCE SUNAR, AYNI ZAMANDA İLİŞKİLER VE FLÖRT İLE İLGİLİ ÜRÜNLER VE HİZMETLER SUNAR. ÜRÜNLER, HİZMETLER VE SİTEDEKİ İÇERİĞİN HİÇBİRİ YASAL YA DA PROFESYONEL TAVSİYE OLARAK DÜŞÜNÜLMEMELİDİR. ÜRÜNLER, HİZMETLER VE SİTEDEKİ İÇERİĞİN TAMAMI SADECE KİŞİSEL EĞLENCE AMAÇLI KULLANILMALIDIR.

SİTEYİ KULLANDIĞINDA AŞAĞIDAKİ ŞARTLARI VE UYARILARI KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN (KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ DEĞİŞTİRME, GÜNCELLEME VE GÖZDEN GEÇİRİP DÜZELTME HAKKIMIZI SAKLI TUTARIZ):

1. BU SİTEYİ YASADIŞI AMAÇLAR İÇİN KULLANMAYACAĞINI KABUL EDERSİN.

2. GİZLİLİK VE TİCARET SIRLARI: SİSTEMLER, DİZAYNLAR, ANLATIM BİÇİMLERİ, RENKLER VE GRAFİKLER DAHİL OLMAK ÜZERE BU SİTEDEKİ BÜTÜN İÇERİK VE MALZEMENİN TELİF HAKLARI, MARKALAR, HİZMET MARKALARI, PATENTLER YA DA DİĞER TESCİLLİ HAKLAR VE DİĞER YASALAR TARAFINDAN KORUNAN TESCİLLİ TİCARET SIRLARI OLDUĞUNU VE BUNLARIN KULLANIMININ BU KULLANICI SÖZLEŞMESİYLE SINIRLI OLDUĞUNU ANLAYIP KABUL EDERSİN. BU SİTEDEKİ İÇERİĞİN YA DA MALZEMENİN FLÖRT KOÇU’NUN YAZILI İZNİ OLMADAN HERHANGİ BİR AMAÇLA KULLANIMI KESİNLİKLE YASAKTIR. AYRICA BU SİTENİN YA DA SİTEDE SUNULAN ÜRÜNLERİN TÜREVLERİNİ YARATMAMAYI KABUL EDERSİN.

3. YASAL UYARI: FLÖRT KOÇU, SİTEDE YER ALAN MALZEMELERLE İLGİLİ HİÇBİR (DİLE GETİREREK YA DA İMA EDEREK) GARANTİ VERMEZ. AYRICA FLÖRT KOÇU MALZEMELERİN AKTARIMININ KESİNTİYE UĞRAMAYACAĞININ YA DA MALZEMELERİN HATA İÇERMEDİĞİNİN YA DA YANLIŞSIZ OLDUKLARININ GARANTİSİNİ VERMEZ. FLÖRT KOÇU, SİTENİN KENDİSİNİN YA DA SİTENİN ÜZERİNDE BULUNDUĞU SUNUCUNUN VİRÜS YA DA ZARAR VEREBİLECEK BAŞKA ŞEYLER İÇERMEDİĞİNİN GARANTİSİNİ VERMEZ. YA DA VAR OLAN KUSURLARI DÜZELTECEĞİMİZİ GARANTİ ETMEYİZ. BİLGİSAYARIN İÇİN GEREKEN TAMİR YA DA HİZMET MALİYETİNİN TAMAMI DAHİL OLMAK ÜZERE BU SİTENİN KULLANIMIYLA İLGİLİ DOĞACAK ZARARLARDAN KAYNAKLANAN BÜTÜN SORUMLULUK SANA AİTTİR. BU SİTEYİ KULLANMAN SONUCU BAŞKA HERHANGİ BİR SİTEYİ KULLANMANDAN KAYNAKLANAN SORUNLARLA İLGİLİ (İSTEYEREK YA DA İSTEMEDEN) FLÖRT KOÇU’NA KARŞI HİÇBİR HAK İDDİA EDEMEZSİN, HİÇBİR İSTEKTE BULUNAMAZSIN, BÜTÜN HAKLARINDAN FERAGAT ETMİŞ SAYILIRSIN. HAKLARINDAN FERAGAT ETME KONUSUNA ÖZELLİKLE WWW.FLORTKOCU.COM DIŞINDAKİ BAŞKA HERHANGİ BİR SİTEDEN SATIN ALDIĞIN BİR ÜRÜN VE/YA DA HİZMETTEN KAYNAKLANAN HAK İDDİALARI, İSTEKLER VE DİĞER SİTELERDE KULLANMIŞ OLDUĞUN BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ (KREDİ KARTI BİLGİLERİ VE BAŞKA HERHANGİ BİR BİLGİ) DAHİLDİR. EK OLARAK, DİĞER SİTELERDEKİ BAĞLANTILARIN SAĞLADIĞI İÇERİK İÇİN FLÖRT KOÇU HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ. BU KABUL EDİLMEYEN SORUMLULUĞA BİLGİLERİN DOĞRULUĞU YA DA YASALARA UYGUN OLMASI VE BU SİTELERDE VAR OLABİLECEK VİRÜSLER YA DA DİĞER ZARARLI ŞEYLER DAHİLDİR. FLÖRT KOÇU AYNI ZAMANDA DİĞER SİTELERİN, SENİN HOŞUNA GİTMEYEN BAŞKA SİTELERE BAĞLANTI OLUŞTURMASI KONUSUNDA DA SORUMLULUK KABUL ETMEZ. FLÖRT KOÇU BU SİTE DIŞINDA DİĞER SİTELERDEN SATIN ALACAĞIN ÜRÜNLERİN KALİTESİNİ ONAYLAMAZ VE GARANTİ ETMEZ. BU SİTEYİ KULLANMADAN DOLAYI YA DA KULLANAMAMANDAN DOLAYI YA DA BU SİTEDEN BAŞKA SİTELERE YA DA BAŞKA SİTELERDEN BU SİTEYE OLUŞTURULMUŞ BAĞLANTILARDAN DOLAYI DOĞACAK ZARARLARIN (İHMAL, DİKKATSİZLİK DAHİL, AMA BUNLARLA DA SINIRLI DEĞİL) HİÇBİRİNDEN FLÖRT KOÇU SORUMLULU TUTULAMAZ. BU SINIRLAMAYA FLÖRT KOÇUNUN YA DA ONU TEMSİL EDEN KİŞİLERİN YA DA FİRMALARIN POTANSİYEL SORUMLULUKLAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLDUĞU DURUMLAR DA DAHİLDİR. BAZI YASALAR DOLAYISIYLA BURADA SÖZÜ EDİLEN SORUMLULUK SINIRLAMALARININ HEPSİ UYGULANAMAYABİLİR. BU GİBİ DURUMLARDA, FLÖRT KOÇU KAYIPLARINI VE/YA DA ZARARLARINI KARŞILAR; FAKAT BUNUN FLÖRT KOÇU’NA OLAN MALİYETİ YAPTIĞIN ÖDEMELERİN TOPLAMINI GEÇEMEZ.

4. SİTEYE GİRDİĞİNDE İLK KARŞINA ÇIKAN SAYFADA ADINI VE E-POSTA ADRESİNİ GİREREK ÜCRETSİZ, SANA HİÇBİR YÜKÜMLÜLÜK GETİRMEYEN BİR E-POSTA GAZETESİNE ABONE OLDUĞUNU ANLAMIŞ SAYILIRSIN. BU GAZETE FLÖRT KOÇU TARAFINDAN ÜCRETSİZ SUNULAN BİR HİZMETTİR VE SATIN ALMAYI GEREKTİRMEZ. ABONELER ARA SIRA BU ÜCRETSİZ GAZETEYE OLAN ABONELİKLERİNİ SONLANDIRMADA SORUN YAŞAYABİLİRLER. EĞER ABONE OLMADA YA DA ABONELİĞİNİ SONLANDIRMADA SORUN YAŞIYORSAN, BURAYA TIKLAYARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİP BU KONUYLA ÖZEL OLARAK İLGİLENİLMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİN. BU INTERNET SİTESİNE GİREREK BU GAZETEYE ABONE OLMAK İSTEDİĞİNİ KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN. ABONELİKTEN MEMNUN KALMADIĞINDA YA DA KENDİNİ BU ÜCRETSİZ E-POSTA LİSTESİNDEN ÇIKARAMADIĞINDA FLÖRT KOÇU’NA YA DA WWW.FLORTKOCU.COM’A KARŞI HERHANGİ BİR TEHDİTTE BULUNMAYACAĞINI VE HERHANGİ BİR EK HAREKETTE BULUNMAMAYI KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN VE BU İSTENMEYEN GAZETEYİ ALMANIN DOĞURDUĞU KÜÇÜK RAHATSIZLIĞIN SENDE HİÇBİR KİŞİSEL, DUYGUSAL YA DA MADDİ ZARAR DOĞURMAYACAĞINI KABUL EDERSİN. GAZETEMİZİ ALMAK İÇİN INTERNET SİTEMİZE ADINI VE E-POSTA ADRESİNİ GİRDİĞİNİ KABUL EDERSİN. EĞER GAZETEMİZİ ALMAK İSTEMİYORSAN, GAZETENİN EN ALTINDA YER ALAN ABONELİĞİ SONLANDIRMAYLA İLGİLİ BAĞLANTIYA TIKLAYABİLİRSİN. EĞER DAHA FAZLA DESTEĞE İHTİYACIN OLURSA LÜTFEN BİZİMLE BURAYA TIKLAYARAK İLETİŞİME GEÇ.

5. MÜŞTERİ YORUMLARI HAKKINDA UYARI: MÜŞTERİ YORUMLARININ TAMAMI DOĞRUDUR, FLÖRT KOÇU ÜRÜNLERİNİN GERÇEK KULLANICILARININ DÜŞÜNCELERİNİ VE TECRÜBELERİNİ YANSITIRLAR, MÜŞTERİLER TARAFINDAN GÖNÜLLÜ OLARAK FLÖRT KOÇU’NA GÖNDERİLMİŞLERDİR. FLÖRT KOÇU’NA ÜRÜNLER YA DA HİZMETLERLE İLGİLİ GÖNDERDİĞİN YORUMLARIN FLÖRT KOÇU’NUN ÖZEL MÜLKİYETİNE GEÇECEĞİNİ KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN. BU ÖZEL MÜLKİYET HAKKI ÇOĞALTMA, DÜZENLEME (GENEL İÇERİK İÇİN DEĞİL, UZUNLUK AÇISINDAN), VE/YA DA YORUMU YAYINLAMA HAKLARINI DA KAPSAR VE ÇOĞALTMA, DÜZENLEME VE/YA DA YAYINLARKEN ADINI YA DA AD VE SOYADININ İLK HARFLERİNİ VE İKAMET ETTİĞİN ŞEHİR/ÜLKEYİ DE DAHİL EDİLEBİLİR. YORUM GÖNDEREN BAZI MÜŞTERİLER, YAZDIKLARI YA DA SESLİ OLARAK KAYDETTİKLERİ YORUMLAR KARŞILIĞINDA “TEŞEKKÜR” OLARAK BİR FLÖRT KOÇU ÜRÜNÜ ALMIŞ OLABİLİRLER. TEŞEKKÜRLER!

6. PARA İADESİ KOŞULLARI: SATIN ALDIĞIN ÜRÜN YA DA HİZMETTEN MEMNUN KALMADIĞIN TAKDİRDE, BELİRLENEN SÜRE İÇERİSİNDE SÖZ KONUSU ÜRÜN YA DA HİZMET İÇİN YAPTIĞIN ÖDEMENİN TAMAMINI İADE ETMEYİ KABUL EDERİZ. GERİ ÖDEME TALEBİN SADECE AŞAĞIDA BELİRLENEN SÜRELER İÇERİSİNDE KABUL EDİLECEKTİR:

* E-KİTAPLAR: SATIN ALINDIKTAN EN GEÇ 7 GÜN İÇİNDE PARANIN TAMAMI MÜŞTERİYE İADE EDİLİR.

* TELEFON KOÇLUĞU: PARA İADESİ TALEBİNİ TELEFON GÖRÜŞMESİNİN SONUNDA YAPMALISIN. TELEFON GÖRÜŞMESİ SONA ERDİKTEN SONRA YAPILACAK İADE TALEPLERİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

* GÜNDÜZ OYUNU EĞİTİMİ: MÜŞTERİ, EĞİTİMİN SON GÜNÜ, EĞİTİM BİTTİĞİNDE HEMEN O GÜN VE O ANDA (EĞİTİM SONLANDIĞI SAATTE) PARA İADESİNİ TALEP ETMELİDİR. BU DURUMDA EĞİTİM İÇİN ÖDENEN PARANIN TAMAMI MÜŞTERİYE GERİ VERİLECEKTİR. EĞİTİM BİTTİĞİ GÜN, EĞİTMENİN YANINDAN AYRILDIKTAN SONRA YAPILACAK PARA İADESİ TALEPLERİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

7. BU INTERNET SİTESİ 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GÖRÜNTÜLEMESİ İÇİN TASARLANMAMIŞTIR. BU SİTEYE GİREREK 18 YAŞINDAN BÜYÜK OLDUĞUNU KABUL ETMİŞ SAYILIRSIN.

8. MÜŞTERİNİN YA DA SİTEYİ KULLANAN BİR KİMSENİN, BU INTERNET SİTESİNDE BULUNAN İÇERİĞİ, ÜRÜNLERİ VE/YA DA HİZMETLERİ KULLANMASI SONUCU DOĞABİLECEK MADDİ VE MANEVİ ZARARLARIN HİÇBİRİNDEN FLÖRT KOÇU SORUMLU TUTULAMAZ. BU KONULARDAKİ SORUMLULUK TAMAMEN MÜŞTERİYE YA DA KULLANAN KİŞİYE AİTTİR.

9. GÜNDÜZ OYUNU EĞİTİMİ SIRASINDA MÜŞTERİNİN KARŞILAŞABİLECEĞİ MADDİ VE MANEVİ ZARARLARIN TAMAMINDAN MÜŞTERİ SORUMLUDUR. BU KONUDA FLÖRT KOÇU YA DA FLÖRT KOÇU’NU TEMSİL EDEN KİŞİ YA DA KİŞİLER KESİNLİKLE SORUMLU TUTULAMAZ.