Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin Yolları ve Yöntemleri

bir kızı kendine aşık etmenin yolları ve yöntemleriBir kızı kendine aşık etme yollarını ve yöntemlerini öğrenirsen elde edeceğin şey şu olacak:

Hoşlandığın bir kızı kendine AŞIK ETMEN oldukça KOLAYLAŞACAK ve böylece sevdiğin kızlarla İSTEDİĞİN GİBİ görüşebileceksin.

Bir kızı kendine aşık etme yolları konusunda bilmen gereken genel kural şudur:

Kızların ilgisini çekmeyi başaran belli bir erkek tipi vardır. Böyle bir erkekle bir kızı yan yana gördüğünde hemen anlarsın.

Nasıl mı?

Kızın yüzüne ve ellerine bakman yeterli. Böyle erkeklerin yanında kızlar genelde YARAMAZ bir şekilde sırıtırlar.

Bakışları İLGİLİ olur, gülümserler.

Ara sıra gülüp elleriyle bu erkeklerin koluna hafifçe vurduklarını görürsün. Ses tonları bile değişir, “Yaaaa :)” gibi şeyler söylerler.

Kızlar bu erkeklere böyle ilgili davranırlarken neden başka erkeklere aynı şekilde davranmazlar?

Çünkü bu erkeklerin SIRLARI vardır.

Eğer sen de bu sırları öğrenip kullanırsan sen de kızlardan aynı güzel ilgiyi görebilirsin.

Bir Kızı Kendine Aşık Etme Yollarından Birincisi

Bu erkeklerin sırlarından biri şudur:

Kızlarla ŞAKALAŞIRLAR, DALGA GEÇERLER ve kızlara SATAŞIRLAR. Elbette bunu EĞLENCELİ bir şekilde yaparlar, kötü bir şekilde değil.

Söyledikleri şeyler kızları sinirlendirir mi diye düşünmezler. Önemli olan eğlenceli bir şekilde şakalaşmaktır.

Şakalaşmak, dalga geçmek ve sataşmak; bir kızı kendine aşık etme yolları adına yapabileceğin en etkili hamlelerden biridir.

Bir kızla şakalaştığında ve ona eğlenceli bir şekilde sataştığında kızın bir anda yoğun DUYGULAR hissetmesine sebep olursun. Kız, güzel vakit geçirdiğini hisseder.

Ve eğer bir kız senin yanında güzel vakit geçirdiğini hissediyorsa kendisini sana karşı hızla YAKIN hissetmeye başlar.

Aranızda bir sıcaklık oluşur.

Bu duyguyu hem kız hisseder hem de sen hissedersin.

Şakalaşmak ayrıca senin için de eğlencelidir, sen de güzel vakit geçirirsin ve bunu yaptıkça bir erkek olarak kendine güveninin arttığını da fark edersin.

Bir kızı kendine aşık etme yollarıyla ilgili önemli noktalardan biri şudur:

Söylediğin ve yaptığın şeyler kızı sinirlendirir mi diye düşünmemelisin, sen eğlencene bakmalısın. Eğer sen eğleniyorsan kız da büyük bir ihtimalle eğleniyor olur.

Kızın sinirlenip sinirlenmemesinin sana aşık olup olmamasıyla bir ilgisi yoktur.

Bir kız sana çok sinirlenmiş olabilir ama aynı zamanda sana aşık da olabilir. Hatta sinirlenmesi sana karşı hiçbir şey hissetmemesinden çok daha iyidir.

Neden mi?

Çünkü buradaki en önemli şey duygulardır.

Bir kızı kendine aşık etme yolları nelerdir diye düşündüğünde, aklına ilk gelmesi gereken şey kızın sana karşı olan DUYGULARI olmalı.

Sinirlendiğinde sana karşı olumsuz da olsa bir şeyler hissediyor olur ve bu, onun umurunda olmanı sağlar. Kızın AKLINDA olmanı sağlar.

Bir kız hiçbir şey hissetmediği bir erkeği aklında tutmaz, unutur gider.

Amaç kızı sinirlendirmek ya da ona kötü davranmak değil elbette, ama kıza sataşırken onunla şakalaşırken ara sıra kızın sinirlenmesine sebep olmaktan korkmamalısın. Kız sinirlense bile bunun bir önemi yok, sen şakalaşmaya ve eğlenmeye devam et.

Merak etme, sinirlenmesi sana aşık olmasına engel olmaz.

Bir Kızı Kendine Aşık Etme Yollarıyla İlgili İkinci Yöntem

Bu erkeklerin sırlarından başka bir tanesi de kızın dümen suyuna girmemeleridir. Yani kızların isteklerine göre hareket etmezler, KENDİ isteklerine ve arzularına göre hareket ederler.

Kız bir şeyi istiyor diye bunu yapmazlar.

Bir kızı kendine aşık etmenin yollarından biri olan kızın dümen suyuna girmemeye bir örnek veriyorum:

bir kızı kendine aşık etmenin yolları ve yöntemleriDiyelim ki kız bir filme gitmek istiyor ama erkek istemiyor ve o filme gitmeyeceğini söylüyor. Çünkü o tür filmlerden hiç hoşlanmıyor.

Kızın istediği o filme gitmesi için onun da o tür filmlerden hoşlanması gerekli. Kız biraz mırın kırın edebilir ama bu, kız açısından sorun olmaz.

Tam tersi, kız bu erkeğe daha fazla saygı duyar, çünkü bu davranış o erkeğin kendine saygı duyduğu anlamına gelir.

Kızın her dediğini yapan ve her dediğine uyan bir ezik kıza hiç çekici gelmez. Kızın her dediğini yapmaya istekli olmak kesinlikle bir kızı kendine aşık etme yollarından biri değildir.

Eğer sen kendi isteklerine saygı duymazsan kız niye sana saygı duysun ki?

Bu 2 fikir buzdağının sadece görünen kısmıydı… Yıllar içerisinde bir kızı neredeyse her seferinde kendine aşık etmeni sağlayacak teknikler keşfettim.

Bazı şeyleri daha en baştan doğru YAPMAZSAN kızlar seni “sıradan bir erkek” olarak görürler ve hoşlandığın kızla sahip olduğun TEK şansı kaybedesin.

Bir kızı kendine aşık etme yollarını kendi kendine keşfedip, bana “evet haklıymışsın” diye mail gönderebilirsin – ama bunu yapmak, aynı benim yaşadığım gibi yıllarını alabilir…

YA DA yıllarını harcamak istemiyorsan “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımı bugün okursun – ve bir kızı kendine aşık etme yollarını öğrenip istediğin kızlarla görüşürsün.

Bu konuyu çok iyi bir şekilde öğrenmek küçük bir şeymiş gibi görünüyor olabilir, ama kızların sana olan bakışını sonsuza kadar değiştirebilir. Bende olduğu gibi… Bu yüzden bir bakmanı öneririm: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş