Gökhan X Hakkında

Merhaba, ben Gökhan X.

Birkaç dakikamı ayırıp sana kendimi tanıtmak istedim. Şu anda muhtemelen kendine “Gökhan X kim?” diye soruyorsundur.

Aslında gayet normal biriyimdir, sadece hayatımın belli bir döneminde “kadınlarla tanışma” konusunu halletmeye karar veren biriyim.

Bir ton detaydan söz edip seni sıkmayacağım, ama o dönemde kadınlar beni bir sevgili olarak görmek yerine genelde sadece bir “arkadaş” olarak görüyorlardı. Arkadaş olarak tanıdığım pek çok kız vardı; fakat benimle sevgili olmak isteyen bir kıza çok nadir denk gelirdim.

Sevgilim yoktu… Sosyal ortam ya da Internet dışında kızlarla nasıl tanışıp görüşebileceğim konusunda da EN UFAK BİR FİKRİM yoktu. Beni süründüren ve bunalıma sürükleyen bir kız sayesinde kendime bu konuyu ne pahasına olursa olsun çözmeye karar verdim.

Tabi bu konuyu çözmek hiç kolay olmadı. Sonraki birkaç seneyi kitaplar okuyarak ve kendi çapımda değişik fikirler deneyerek geçirdim. Bir miktar fazladan başarı elde ettim, ama yeterli değildi.

Asıl büyük ilerleme, kadınlar konusunda çok başarılı olan bazı adamlarla tanışmamla gerçekleşti.

Kadınlar konusunda çok başarılı olan ve bunun eğitimini veren adamlardan söz ediyorum.

Beynim kulaklarımdan fışkırıncaya kadar bu adamlardan öğrenebildiğim her şeyi öğrendim. Bu adamlardan öğrendikçe, anlam veremediğim bazı şeyler yaptıklarını ve kadınlarla anlam veremediğim bir şekilde iletişim kurduklarını gördüm.

Güzel kadınlarla dalga geçiyorlardı, ama kadınlar onlara kızmak yerine gülerek ve şakayla karışık bir şekilde onların koluna vurarak karşılık veriyorlardı.

Ya da kadınları şakayla karışık bir şekilde kendilerine asılmakla suçluyorlardı. Bir kadın onlarla görüşmek için “bana yemek ısmarlamalısın” numarasını denememeliydi. Ve daha sonra da kadınlar onların telefon numarasını almak için yalvarıyordu.

Bana Saçma Ve Anlamsız Gelen Şeylerin Kadınlar Konusunda İŞE YARADIĞINI Gördükçe Çok Büyük Bir Olayı Keşfetmek Üzere Olduğumu Düşünmeye Başladım

Uzun lafın kısası, bu adamlardan öğrenerek çok hızlı bir gelişme kaydettim. Onlardan öğrendiklerimi aldım, test ettim ve rafine edip kendime göre düzenledim.

Kendimi övmek hiç tarzım değildir, ama gerçek şu ki son yıllarda gayet hoş kadınlarla çıktım. Evet, modellerle çıktım. Evet, bir Rus dansçıyla çıktım. Evet, güzel kızlarla çıktım. Evet, akıllı kızlarla çıktım.

Ne istediğine dikkat et!

Farkına vardığım şeylerden biri de, güzel bir kızla çıkmanın senin hayatını kendiliğinden değiştirmeyeceği ve sana tek başına “mutluluk” vermeyeceğidir. Kadınları etkilemenin yaşamdaki bütün sorunların çözümü olduğunu düşünüyorsan, o zaman sana kötü haberlerim var demektir…

Ama sana aynı zamanda şunu da söyleyebilirim:

Gündüz, gece ya da herhangi bir durumda başarılı bir şekilde istediğin kadınla tanışabilmenin sana BÜYÜK faydaları olacaktır.

Çok önemli olduğuna inandığım bir şey var…

Eğer kadınlarla başarılı bir şekilde nasıl tanışacağını bilmiyorsan, kendini eksik bir erkek gibi hissedersin. Sanki erkekliğinde eksik olan bir şeyler vardır. Bunu anlamayan birine tarif etmeye çalışmak kolay değil, ama iddiaya girerim sen ne demek istediğimi KESİN OLARAK biliyorsundur.

Diğer yandan, eğer kadınlarla tanışmayı ve onları etkilemeyi biliyorsan, diğer insanların ANINDA fark edeceği o inanılmaz kendine güvene ve havaya sahip olursun.

Sana Yardım Edebileceğime Neden İnanmalısın?

Şunu iyi biliyorsun ki, etrafta her şeyi bildiğini iddia eden bir ton insan var.

Maalesef ben BÜTÜN cevaplara sahip değilim.

Ama BAZI sorunların çözümüne sahip olduğuma inanıyorum (ve sahip olduğum cevapların baya bir önemli olduğunu düşünüyorum).

Kafandaki soru muhtemelen şu; “Gökhan X’in söylediklerine neden inanayım?”.

Ve sana vereceğim cevap, körlemesine bir şekilde bana inanmaman gerektiğidir.

Aslında, benim sunduğum materyallere sağlıklı bir şüphecilikle ve “bilimsel” bir açıdan yaklaşmanı öneririm.

Benden öğrendiklerini DENEMENİ istiyorum.

Sana farklı programlarımdan söz etmeden önce, satışını yaptığım bütün programlarımın %100 para iadesi garantisiyle birlikte geldiğini söylemek istiyorum.

Programlarımdan faydalanmanı ya da kitabıma bakmanı, içindeki her şeyi öğrenmeni ve öğrendiklerini gerçek hayatta DENEMENİ istiyorum.

HEMEN sonuç almazsan, o zaman sana paranın tamamını geri ödeyeceğim. Soru sormayacağım. Ciddiyim.

İşe yaramayan şeylerle ilgilenmediğimi biliyorsundur diye düşünüyorum. Ben sonuç veren şeyleri severim. BÜYÜK sonuçlar veren şeyleri.

Bütün bunların GERÇEK olduğunu gördükten sonra bana “inanmanı” istiyorum.

Ben bir insanım ve bir insan olarak kendi kusurlarım var. Ama aynı zamanda programlarımın Türkiye’deki en iyi programlar olduğunu düşünüyorum ve arkalarında duruyorum. Dürüst olmak gerekirse, onlardan SONUNA KADAR faydalanmanı istiyorum.

Gökhan X