Flört Koçu: Erkekler İçin Buluşma Önerileri

Gökhan X’in Erkekler İçin Hazırladığı Güçlü Araçları, Taktikleri Ve Gizli Flört Önerileri

Bir kadınla dışarı çıktığında tam olarak ne yapman gerektiğiyle ilgili adım-adım önerilere mi ihtiyacın var? Daha fazla aramana gerek yok… Aşağıdaki ücretsiz makalelere bir göz at ve seni sonraki aşamalara taşıyacak kanıtlanmış öneriler al.


Bir Kızı Seviyorsun, Ama O Seni Arkadaşı Olarak Görüyor

Bir kızı seviyorsun ama o sana arkadaş gözüyle bakıyor. Onu nasıl sevgilin yapacağın konusunda emin değilsin. Çözümü bulmak için bu yazıyı oku.

Devamını oku »


Kadınlarla Yaptığın İlk Buluşmaları Berbat Eden Hatalar

Daha önce bir kızla daha ilk buluşmanda aşırı gergin olduğun için her şeyi berbat ettiğin hiç oldu mu? Duygularını kontrol edemediğin için buluşmayı MAHVETMENDEN söz ediyorum. Bunun bir daha olmasına izin verme – bu makaleyi oku.

Devamını oku »


Erkekler Kadınlara Yemek Ismarlamalı Mı?

Bunu hepimiz yaşadık. Bir kadınla dışarı çıkarsın; ona yemekler ısmarlarsın… Ama gecenin sonunda eline hiçbir şey geçmez. Paranı ve zamanını boşuna harcamaya bir son ver – bu tarz durumlarla KESİN OLARAK nasıl başa çıkacağını öğren.

Devamını oku »


Şaşmayan Öpüşme Yöntemi

Eğer bir kadının öpüşmeye hazır olup olmadığından tam olarak emin olmak istiyorsan ve kızla neredeyse her seferinde reddedilmeden öpüşmek istiyorsan bu makaleyi okumalısın.

Devamını oku »


Kadınların Sana Yakınlaşmasını Sağlamanın Sırrı

Sana öğreteceğim bu siyah kuşak dövüşçü hareketi sayesinde hem görüştüğün kızların seninle daha çok vakit geçirmesini hem de kaybetmek üzere olduğun bir kızın sana U dönüşü yapıp geri dönmesini sağlayabilirsin.

Devamını oku »