Flört Koçu Para İade Garantisi & Geri Ödeme Koşulları

Bizden aldığın bütün ürün ve hizmetler konusunda tamamen mutlu olmanı istiyoruz. Eğer sormak istediğin bir soru varsa, herhangi bir endişen varsa ya da karşılaştığın bir problem varsa lütfen bize haber ver. Mail adresine gelen sipariş ePostasını yanıtlayarak bize mesaj atabilirsin. Gönderdiğin bu mesaj direkt bize ulaşır.

eKitaplar İçin Para İadesi Koşulları

Bizden bir eKitap satın aldın, ama aldığın bu eKitabın sana göre olmadığını mı düşünüyorsun? Bu durumda sana yardımcı olup işleri yoluna koymak isteriz.

eKitabı satın aldığın tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde bizden para iadesi talep edebilirsin. Bu durumda eKitap için yaptığın ödemenin tamamını sana iade ederiz. Bunun için tek yapman gereken şey şu:

eKitabı aldığında mail adresine gelen sipariş ePostasını yanıtlayarak ya da buraya tıklayıp sitemizdeki iletişim formunu kullanarak para iadesi istediğine dair bize en geç 7 gün içerisinde mesaj at. Eğer 7 günlük süreyi geçirirsen iade talebini kabul etmemiz mümkün değil.

Telefon Koçluğu İçin Para İadesi Koşulları

Eğer bizden telefon koçluğu aldıysan, ama görüşmenin sana yararlı olmadığını düşünüyorsan ve paranın iadesini istiyorsan bu talebini kabul ederiz. Bunun için tek yapman gereken şey telefon görüşmesi bitmeden önce görüşmeden memnun kalmadığını ve paranın iadesini istediğini söylemek.

Telefon görüşmesi sonlandıktan sonraki iade taleplerini kabul etmemiz maalesef mümkün değil.