Gizlilik Politikası

Çok dikkatli bir şekilde oku:

Kimlerle iletişime geçeriz?

Flört Koçu yalnızca özel olarak talepte bulunan, ücretsiz gazetemize üye olan ya da ürün ve hizmetlerimizden birini satın alan bireylerle iletişime geçer.

Hangi bilgileri toplarız?

Flört Koçu aşağıdaki bilgileri toplar:

  • Ad ve e-posta adresi – ücretsiz gazetemize kayıt yaptırırken ve iletişim formunu doldururken senin tarafından sağlanır.
  • Anonim bilgiler – Google Analytics yoluyla anonim olarak sağlanan bu bilgiler pazarlamamızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanılır.
  • Fatura bilgileri – bizden herhangi bir ürün ya da hizmet satın alırken ad, soyad, adres, e-posta adresi ve telefon numaranı isteriz. Bu bilgiler, fatura düzenlemek için ve satın aldığın dijital ürünün ya da hizmetin sana ulaştırılabilmesi için gereklidir.

Telefonuna hiçbir zaman reklam mesajı. vs gönderilmez.

Yukarıda söz edilen bütün bilgiler titizlikle korunur ve sadece kullanıcının satın aldığı ya da üye olduğu içeriği kullanıcıya aktarmak için kullanılır. Bu bilgiler ASLA başka amaçlar için kullanılmaz ve kendilerine ait kullanımları amacıyla ASLA üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin yasal olarak gerekli olduğu hallerde Flört Koçu işbu Gizlilik Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir.

Bağlantılar

Flört Koçu, Internet sitesi dahilinde başka sitelere bağlantı verebilir. Flört Koçu, bağlantı vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Çerezler

Flört Koçu, kullanıcılar ve kullanıcıların Internet sitesini kullanımı hakkındaki anonim bilgileri, teknik bir iletişim dosyası (Çerez) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir Internet sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (Google Chrome, Firefox ya da Internet Explorer gibi programlar) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir Internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak Internet’in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, Internet sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin Internet sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte ya da e-postandan veri ya da başka herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde ayarlanmış olurlar. Kullanıcılar dilerlerse, teknik iletişim dosyasının gelmemesi ya da gönderildiğinde uyarı verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

E-Posta bilgilerini nasıl saklıyoruz?

E-posta bilgilerin (e-posta adresi, ad) Flört Koçu gazetesini aktaran liste sunucusunda saklanır. Bilgilerine sadece Flört Koçu gazetesini almak isteyenlere e-posta gönderilmesini sağlayan listelerin yönetilmesine yardımcı olanlar erişebilir.

Sana Flört Koçu tarafından gönderilen bütün gazeteler, aboneliği sonlandırmanı sağlayan bir bağlantı içerir. Listeden çıkmak istediğinde, bu aboneliği sonlandırma bağlantısına tıklayarak istediğin zaman aboneliğini sonlandırabilirsin.

Ya da sana gelen bu e-postalardan herhangi birini yanıtlayıp bize başka e-posta almak istemediğini belirten bir mesaj da gönderebilirsin.

Güvenlik

Bu site; kendi kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybolmasını, zarara uğramasını ve bu bilgilerde izinsiz bir şekilde değişiklik yapılmasını engellemeye yarayan bazı güvenlik önlemlerine sahiptir.

Yasal Uyarı

Flört Koçu, bu gizlilik politikasını istediği zaman güncelleyebilir. Bu politikayı değiştirdiğimizde, güncelleme tarihini bu sayfada belirteceğiz. Bu politika 18 Haziran 2016 tarihinde yeniden gözden geçirilmiştir.

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir soru sormak istersen buraya tıklayarak bize sorunu gönderebilirsin.