Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızı Etkilemenin Yolları

bir kızı etkilemenin yollarıBir kızı etkilemenin yolları konusunda birazdan sana öğreteceklerimi alıp kullanırsan elde edeceğin şey şu olacak:

Hoşlandığın kızlar daha İLK DAKİKADAN itibaren seni ÇEKİCİ bir erkek olarak görmeye başlayacaklar.

Ama kızların seni çekici bir erkek olarak görmesini istiyorsan bir kızı etkileme konusunda bilmen gereken önemli bir şey var. O da şu:

Bir kızın sana karşı dayanılmaz bir çekim hissetmesini sağlamak, onu etkilemek için çaba sarf etmekten çok daha iyi bir fikirdir.

Aslına bakarsan, bir kızı etkilemek için çaba sarf etmek genelde işe yaramayan bir yoldur.

Pek çok erkek bir kızı etkilemek için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür; ama bu, işe yaramaz. Bir kızı etkilemek için yapacağın şeyler sadece kızın senden soğumasına sebep olur.

Bir kızı etkilemenin yolları nelerdir sorusuna verebileceğim ve sana çok yararı olacak bir yanıtım var:

Bir kızı etkilemek için çaba sarf etmek yerine, bir kızı etkilemenin yollarını öğrenmelisin. Böylece seni çekici bir erkek olarak görmesini sağlayabilirsin.

Bir Kızı Etkilemenin Yollarından İlk İkisi

Bir kızın seni çekici bir erkek olarak görmesini sağlamak için kullanman gereken ilk iki yöntem şunlardır:

1. Kızın Gözlerinin İçine Bak: Pek çok erkek hoşlandıkları bir kızla konuşurken, kızın gözlerinin içine doğrudan bakmazlar. Belki çekindiklerinden, belki de biriyle konuşurken etrafa bakmak onlar için bir alışkanlık haline geldiğinden kızın gözlerinin içine bakmazlar.

Eğer bu söylediklerimi yapıyorsan buna şimdi son vermelisin, çünkü bu şekilde kızın seni çekici bulmasını sağlayamazsın.

Bir kızı etkilemenin en iyi yollarından biri, kızla konuşurken doğrudan onun GÖZLERİNİN İÇİNE bakmaktır.

Eğer bunu yapmak sana zor geliyorsa genel olarak konuştuğun herkesin gözlerinin içine bakarak pratik yapabilirsin. Ayrıca zaten etkileyici bir insan olmanın da iyi bir yolu, konuştuğun kişi kim olursa olsun onun gözlerinin direkt içine bakmaktır.

2. Gülümse: Bir kızı etkilemenin yollarından bir diğeri de onunla konuşurken gülümsemektir. Kızı gerçekten çok etkilemek istiyorsan şunu yap:

Kızla sadece bakışırken direkt kızın gözlerinin içine bak ve gülümse. Hatta bunu yaparken kızın ELLERİNİ TUT.

Bunu 10 saniye boyunca yaptığını hayal et. Harika ve oldukça romantik bir hareket olur. Kız, bu yaptığına BAYILACAKTIR. Eğer kız da hiçbir şey söylemeden gülümseyip senin ellerini tutmaya devam ediyorsa, kızı RAHATLIKLA öpebilirsin.

Romantizm…

Bütün kızlar romantizme bayılır.

Romantizm; doğru yapıldığında, bir kızı etkilemenin en iyi yollarından biridir. Ama dediğim gibi, nasıl romantik olunacağını bilmelisin (filmlerden gördüklerin maalesef yaramayacaktır).

Eğer kızla aranda daha önce duygusal bir şey geçmemişse; el tutma kısmını ortada hiçbir sebep yokken denememelisin, yoksa tuhaf bir durum oluşabilir. İyi bir bahanen olmalı.

Bir Kızı Etkilemenin Yolları Nelerdir Sorusunun Üçüncü Yanıtı

Çekici bir erkek olma yolunda sana faydası olacak bir üçüncü yöntem de şudur:

3. Güçlü Bir Sesle ve Yavaş Bir Şekilde Konuş: Hiçbir kız kısık ve zayıf bir sesle konuşan bir erkekten hoşlanmaz.

Kısık sesle konuşan bir erkek hakkında şöyle düşünürler: “Bu ne be ıyyy çok kötü!”

Çok ciddiyim.

Eğer bir kızı etkilemek istiyorsan GÜÇLÜ bir sesle konuşmalısın. Konuşurken yüksek ve derinden gelen bir ses tonu kullanmaya özen göster. Ayrıca, yüksek sesle kahkaha atmaya UTANMA.

Bir kızı etkilemenin yolları konusunda ustalaşmak istiyorsan, özellikle bu son söylediğim şeye çok dikkat etmelisin.

Bağırmaktan söz etmiyorum, güçlü bir sesle konuşmaktan bahsediyorum.

Güçlü bir sesle konuşurken aynı zamanda da YAVAŞ konuşmaya özen göster. Hızlı konuşan erkekler kızlara hiç çekici gelmezler. Eğer hızlı konuşuyorsan karşındaki insanın seni uzun süre dinlemeyeceğini düşünüyorsundur ve bu yüzden de söyleyeceklerini hemen ağzından çıkarmaya çalışırsın.

İnsanların senin fikirlerine değer vermediğine inanıyorsan hızlı konuşursun. Kızlar bunu içgüdüsel olarak FARK EDERLER ve hızlı konuştuğunda seni itici bulurlar. Hızlı konuşan bir erkek, bir kızı etkilemenin yolları konusunda hiçbir fikre sahip değil demektir. Eğer hızlı konuşuyorsan bunu fark edip düzeltmeni öneririm.

Diğer yandan, YAVAŞ ve TANE TANE konuşuyorsan; sanki BOLCA vaktin varmış ve karşındaki insanlar seni SONSUZA kadar dinleyecekmiş gibi konuşuyorsan, işte o zaman kızlar seni ÇEKİCİ bulurlar. Eğer buna dikkat edersen, bir kızı etkilemenin yolları konusunda önemli bir aşama kaydedersin.

Bu yüzden de yapman gereken şey şudur:

Sanki karşındaki kızın seni sonsuza kadar dinlemeye vakti varmış gibi rahat ve yavaş konuş.

Tam olarak ne demek istediğimi anlatmak için sana şimdi kendi kendine uygulayabileceğin bir egzersiz vereceğim.

Kısık bir ses tonuyla ve hızlı bir şekilde şu cümleyi kendi kendine İKİ KERE söyle:

“Aslı seninle ne yapmak istiyorum biliyor musun?”

Kısık ve zayıf bir ses tonuyla söyledin değil mi? Aynı zamanda da hızlı söyledin?

Eğer bu şekilde yapmadıysan yeniden yap. Cümleyi bu şekilde söylediğinde ne HİSSETTİĞİNİ düşün. Bu şekilde söylediğinde NASIL bir duygu oluştu içinde?

Bunu düşün.

Sonra da aynı cümleyi güçlü bir sesle ve yavaşça söyle. Yavaşça ve duraksayarak söyle. Aşağıda duraksaman gereken yeri işaretledim:

“Aslı (yarım saniye duraksa) seninle ne yapmak istiyorum biliyor musun?”

Güçlü bir sesle söyledin değil mi? Aynı zamanda da yavaşça söyledin? Duraksaman gereken yerde de duraksadın değil mi?

Eğer bütün bu dediklerimi yaptıysan hemen ardından ne hissettiğini düşün. Aynı cümleyi güçlü ve yavaş bir ses tonuyla aynı zamanda da duraksayarak söylediğinde içinde nasıl bir duygu oluştu?

Bunu bir düşün.

bir kızı etkilemenin yollarıEğer biraz önce okuduğun basit alıştırmaları yaptıysan, eminim şu an kendi kendine “Oha bu süper bir şey bunu hep kullanacağım” diyorsundur.

Bence de kullan, çünkü bu oldukça ETKİLİ bir yöntemdir.

Güçlü ve yavaş bir ses tonuyla konuşup gerekli yerlerde DURAKSADIĞINDA müthiş bir etki bırakırsın konuştuğun kızlarda. Bu, bir kızı etkilemek için iyi bir yoldur.

Ve bunu okuyorsan ve kendi kendine “Kızları etkileyip onlarla istediğim gibi buluşabilmek için bu önerilerden DAHA FAZLA istiyorum” diyorsan, o zaman “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımı gerçekten denemelisin.

Türkiye’de ve hatta başka ülkelerde de bir sürü erkeğin kızlarla diledikleri gibi buluşmak için kullandıkları sırları seninle paylaşacağım.

Bir kızı etkilemenin yolları konusunda bir ton taktik öğreneceksin. Ayrıca kızların aklının nasıl çalıştığını öğreneceksin; onlarla nasıl buluşacağını, nasıl yakınlaşacağını ve çok daha fazlasını öğreneceksin.

Artık hayatının bu alanıyla ilgilenmenin vakti geldi – böylece HERHANGİ BİR kızla ÖZGÜVENLİ bir şekilde konuşabileceksin ve onunla ilişki yaşama ihtimalin çok büyük oranda artacak.

eKitabımda bunu TAM OLARAK nasıl başaracağını anlatıyorum, adım adım… Ve çok daha fazlası.

Kendi kopyanı nasıl indirebileceğini öğrenmek için buraya bak:

eKitap burada: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş