Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızı Nasıl Tavlarsın

bir kızı nasıl tavlarsınBir kızı nasıl tavlarsın sorusunun cevabını öğrenmek istiyorsan birazdan sana anlatacağım bilgileri dikkatlice okumanı tavsiye ederim.

Bu bilgileri okuyup öğrenirsen bir kızı tavlayıp onunla sevgili olman kolaylaşır.

Eğer sana göstereceklerimi öğrenmezsen hayatının bu alanı senin için sorun olmaya devam eder.

Bir kızı TAVLAMAK istiyorsan bu konuda geçerli olan genel kural şudur:

İŞE YARAYAN şeyleri öğrenmelisin ve işe yaramayanları bir kenara atmalısın.

Arkadaşlarına “bir kızı nasıl tavlarım” diye sorduğunda, onlardan cevap olarak aldığın tavsiyelerin pek çoğu işe yaramaz.

Bir filmde ya da dizide bir erkeğin kızı tavlamak için kullandığı bir yöntemi alıp sen kendin gerçek hayatta uygularsın ve sonuç olumsuz olur. Kızı tavlayamazsın.

Dergilerdeki tavsiyelere uyarsın ve sonunda ne olur?

Tabi ki işe yaramazlar.

Peki, bir kızı NASIL tavlarsın?

Öncelikle nelerin işe yaramadığını bilmelisin. Şunlar işe yaramazlar:

1. Bir Kızı, Onun Dış Güzelliğine İltifat Ederek Tavlayamazsın: Eminim bunu daha önce deneyip işe yaramadığını görmüşsündür. Özellikle Türkiye’de orta güzellikteki kızlar bile BİR TON iltifat alırlar. Sen kızın dış güzelliğine iltifat ettiğinde bunu daha önce yapan diğer yüzlerce erkekten biri olursun.

Ayrıca kız senin samimiyetine İNANMAZ. Onu tavlamak için iltifat ettiğini bilir.

Bu yüzden de bir kızı nasıl tavlarsın sorusunun cevabı onun dış güzelliğine iltifat etmek değildir.

2. Bir Kıza Çiçek Alarak Onu Tavlayamazsın: Bunu daha önce ya denemişsindir ya da denemeyi aklından geçirmişsindir eminim. Bir kıza çiçek alarak onu tavlamaya çalışmak kesinlikle işe yaramaz.

3. Hediye Alarak Tavlayamazsın: Bir arkadaşın sana “bir kızı nasıl tavlarsın” diye sorduğunda, umarım arkadaşına hoşlandığı kıza hediye almasını söylememişsindir. Çünkü kızlar, erkeklerin kendilerini tavlamak için hediye aldığını bilir.

Bu yöntem işe yaramaz.

Ayrıca böyle bir yol izlediğinde, kız eğer isterse seni çok güzel kullanabilir. Ona seni kullanma fırsatını verme.

4. Restorana Götürmek: Bir kızı güzel bir restorana ya da kafeye götürüp ona güzel bir yemek ısmarlayarak onu tavlayabileceğini düşünüyorsan bunu tekrar gözden geçirmeni öneririm. İşe yaramaz ve hediye olayındaki gibi, eğer isterse seni kullanabilir.

Onu defalarca güzel yerlere götürüp ona güzel yemekler ısmarlayabilirsin ama bu, onunla öpüşmeni ya da cinsel bir şeyler yaşamanı garantilemez.

5. Arabayla Tavlayamazsın: Bir kızı sırf araban var diye tavlayamazsın. Araba senin çekiciliğinin yanında ek bir şey olabilir sadece.

6. Kaslarını Göstererek Olmaz: Kasların var diye kızlar sana gelmezler. Kas fetişisti olan kızlara daha çekici gelebilirsin ama sırf kasların tek başına hiçbir işe yaramaz. Genel olarak çekici bir erkeksindir, üzerine kas yaparsın, o zaman olumlu etkisi olur.

7. Malvarlığından Söz Ederek Olmaz: Malvarlığın hakkında dakikalarca konuşup kızı bu şekilde tavlamaya çalışırsan başarılı olamazsın.

Bu yöntem de hiçbir işe yaramaz. Bir kızı nasıl tavlarsın konusunda yapabileceğin en büyük hatalardan biri bu konuda böbürlenmek ya da bunu kızın gözüne sokmaya çalışmak olur.

8. Ne Kadar İyi Bir İşin Olduğundan Söz Ederek Kızı Tavlayamazsın: İşinden söz ederek bir kızı tavlayabileceğini düşünüyorsan çok YANILIYORSUN. İstersen çok iyi bir firmanın CEO’su ol, yine işe yaramaz.

Şu an büyük bir şaşkınlık içinde olduğunu görüyor gibiyim.

“Bunlar nasıl işe yaramaz” diye düşünüyor olabilirsin içinden. Bir kızı nasıl tavlarsın sorusunun cevapları bunlar nasıl olamaz şeklinde bir düşünce geçiyor olabilir aklından.

Bir Kızı Nasıl Tavlarsın Konusunda İŞE YARAYAN Yöntemleri Öğrenmeye Başlamalısın

Eğer bu saydıklarımın hepsini denemediysen; deneyip değerli zamanını kaybedebilir ve hoşlandığın kızları birer birer elinden kaçırabilirsin.

Ya da işe yarayan yöntemleri kullanmaya başlayabilirsin.

Peki, bir kızı nasıl tavlarsın?

Söylüyorum:

Kızın sana karşı güçlü bir ÇEKİM hissetmesini sağlamalısın. Bunu yapmanın yollarından biri de ona karşı İLGİSİZ davranmaktır.

Eğer bir kızı tavlamak istiyorsan kıza karşı biraz ilgisiz davranmalısın. Bir erkek bir kızdan hoşlandığında ona ilgi göstermeye başlar. Bu ilgi genellikle fazla olur ve kızın ondan uzaklaşmasına sebep olur.

Sen, sevgili dostum, kıza karşı en başlarda biraz ilgisiz olmalısın ki kız senin ilgini kazanmak için çaba sarf etsin!

Evet, doğru duydun.

Kıza karşı ilgisiz davran ve böylece kızın senin ilgini kazanmak için çaba sarf etmesini sağla.

Elbette kıza ara sıra ilgi göstermelisin ama genel olarak bu ilgi aşırıya kaçmamalı. Ara sıra göstermelisin bu ilgiyi.

Örneğin; birkaç kişi beraber bir masada oturuyorsunuz ve hoşlandığın kız da orada. Ve aklından şu geçiyor: Bir kızı nasıl tavlarsın?

Böyle bir durumda şunları yapmalısın:

Kızın yanında otur ama kızla muhabbet ederken kıza yüzünü dönük durma. Kızın tarafına değil de başka bir tarafa doğru dönük otur ve masada başkaları varsa daha çok onlarla muhabbet et. Ara sıra da tavlamak istediğin kıza başını çevirip onunla muhabbet et.

Masadaki diğer insanlarla şakalaş, eğlen, gül; ara sıra da yine tavlamak istediğin kızla şakalaş. Ama kıza pek pas verme.

Bu dediğimi muhabbetin başlarında yapmalısın.

Kız senin dikkatini çekmek için uğraşmaya başladığında yavaş yavaş dikkatini ona vermeye başla.

Ama hemen DEĞİL…

Yavaş yavaş…

Kız senin ilgini ÇABA sarf edip kazanmalı.

bir kızı nasıl tavlarsınBir süre sonra kızı ilginle ödüllendir; kıza dönük oturmaya başla, onunla muhabbet et uzun uzun.

Ama bütün bunları en başta değil, muhabbet ilerledikten sonra yapmalısın.

Unutma, tavlamak istediğin bir kıza en başta İLGİSİZ davranmalısın.

Daha sonra kız senin dikkatini çekmek için uğraştığında, yeni konular açmaya çalıştığında, seni eliyle dürttüğünde vs. ona ilgini YAVAŞÇA göster.

Kızlar kontrol edebildikleri erkekleri istemezler, o yüzden de öyle bir erkek olma.

Bir kızı nasıl tavlarsın konusunda hemen kullanmaya başlayabileceğin ve önceden defalarca deneyip başarılı sonuçlar elde etmemi sağlayan tavsiyelerimi seninle paylaştım.

Asıl Olay Çok Daha Büyük

Yukarıda anlattıklarımı okuduktan sonra kafanda büyük bir resim oluşmaya başladı mı? Derinlerde yatan mesajı görebiliyor musun?

Derinlerde yatan mesaj şudur:

En başta yapman gereken şey kızların sana karşı ÇEKİM hissetmesini sağlamak ve bu ÇEKİMİ GİDEREK ARTTIRMAKTIR.

Peki, bu olay nereden başlıyor?

SENİNLE başlıyor.

Kızların sana karşı dayanılmaz bir şekilde hissetmelerini sağlamak konusunda derinlemesine bir eğitim almaya hazır olduğunda “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımı okuyabilirsin.

Şimdi indirebilir ve birkaç dakika içerisinde okumaya başlayabilirsin.

eKitabıma buradan göz atabilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş