Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kızları Etkileyen Sözler – Garantili

kızları ve bir kızı etkileyen sözlerKızları etkileyen sözler nelerdir sorusunun cevabını öğrenmek istiyorsan bu yazı seni direkt ilgilendiriyor demektir.

Bu konuda bilmen gereken en önemli şey şudur:

Kızları etkileyen sözler genelde “ben seni deli gibi seviyorum” tarzında sözler değildir.

Onları ne kadar çok sevdiğini, senin için ne kadar büyük bir anlam ifade ettiklerini önceden hazırlanmış sözlerle söylediğinde çoğu kız ne düşünür biliyor musun?

“Bu erkek hiç samimi değil” der kendi kendine.

Diyelim ki kıza şunu söyledin:

“Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.”

Oldukça iyi hazırlanmış bir cümle. Ama içten mi?

HİÇ İÇTEN DEĞİL, çünkü çok abartı ve hiç doğal değil. Neredeyse hiçbir kız bunu içten bulmaz.

Bunun yerine kızla yan yanayken ona sıkıca sarılıp kulağına “Seni çok seviyorum” diye fısıldaman çok daha içten bir davranış olacaktır ve yaptığın bu hareket, kızın on kat daha fazla hoşuna gidecektir.

Kızları Etkileyen Sözlere 4 Örnek

Şimdi seninle kızları gerçekten etkileyen 4 farklı sözü paylaşacağım. Bunları telefonda da kullanabilirsin yüz yüze de kullanabilirsin. Bu sözlerin bazısı sana biraz değişik gelebilir ama her birini kendim defalarca kullandım ve hepsi de kızların benden daha fazla hoşlanmasını sağladı bugüne kadar.

İşte bugüne kadar kullandığım ve kızları etkileyen sözler:

1. “Seninle ilk tanıştığımda senin öylesine başka bir komik garip kız olduğunu düşünmüştüm. Ama yavaş yavaş sana ısınıyorum, konuştukça seni daha ilginç bulmaya başladım.”

Bu sözü bir kızla tanıştıktan kısa bir süre sonra kullandığında kızın senden etkilenmesini sağlayabilirsin. Kızlar, onları sadece dış görünüşleri için sevmeni istemezler, dış görünüşleri dışında sahip oldukları DİĞER özelliklerini de takdir etmeni isterler.

Bu sözü kıza tanıştıktan bir süre sonra söylediğinde şunu anlatmış oluyorsun aslında:

Seninle tanıştım, konuşmaya başladım, seni tanımaya başladım ve seni tanıdıkça seni daha fazla sevmeye başladım.

2. “İyi bir enerjin var.”

“Enerji” kelimesinin tam olarak ne anlama geldiğini düşünüyor olabilirsin şu an. Erkekler bu kelimeyi pek kullanmazlar ama sen kızlara böyle bir şey söylediğinde bunun ne anlama geldiğini hemen anlarlar. Bunun kız dilindeki anlamı şudur:

Senin yanında kendimi iyi hissediyorum, güzel duygular hissetmemi sağlıyorsun. Etrafa pozitif bir enerji yayıyorsun.

Bu iltifatı yeni tanıştığın bir kıza rahatlıkla söyleyebilirsin. İstersen ilk beş dakika içinde bile söyleyebilirsin.

Kızın hoşuna gidecektir.

Kızları etkileyen sözler içerisinde en rahat ve bolca kullanabileceğin bir örnektir bu. Ayrıca bir kızdan arkadaş olarak hoşlandığında da kullanabilirsin. Hiçbir sorun olmaz.

3. “Ben bunu ilk randevuda yapmam.”

Bu söz sana biraz sert gelmiş olabilir, ama kızları etkileyen sözler içinde belki de en güçlüsü budur.

Bu laf bir kızın benden etkilenmesini nasıl sağlayacak diye düşünüyor olabilirsin. Hatta ve hatta kızın senden soğumasına bile sebep olabilir diye düşünüyor olabilirsin. Ama merak etme, doğru durumda söylediğinde kızın senden daha da hoşlanmasını sağlar bu laf.

Peki, bu lafı HANGİ durumda kullanmalısın?

Diyelim ki kızla buluştun ve yürüyorsunuz. Kız birden koluna girdi. Hemen bunu söyle. Ama öyle bir söylemelisin ki sanki kız olan sensin ve erkek olan o.

Evet, doğru duydun.

Sanki kız olan sensin, erkek olan o ve SANA ASILMAYA ÇALIŞIYOR.

Bu şekilde olmalı.

Normalde erkeklerin çoğu böyle davranmaz. Sen bu şekilde davrandığında kızları çok iyi tanıdığını ona göstermiş olursun. Bu, kızlar için çekici bir şeydir; çünkü bir kız, kızları iyi tanıyan bir erkekten her zaman hoşlanır.

Ayrıca oldukça da esprili bir sözdür.

Kız sana fiziksel olarak yakınlaşacak bir hareket yaptığında kızları etkileyen sözlere örnek olarak verdiğim bu lafı kullanabilirsin.

Sonra da önce ona güvenmen gerektiğini, bunun için zaman geçmesi gerektiğini falan söyleyebilirsin.

Kızların sana söylediği şeyler yani.

Onların laflarını onlara karşı kullan.

Abartmadan elbette.

4. “Daha iki hafta önce tanıştık, ama ben bugün bütün gün seni düşünmekten başka bir şey yapamadım. Beynime ne yaptın böyle?”

Bir kızla tanıştın ve görüşmeye başladın. Kızla görüşmediğin günlerde kızı düşünüyor olman kızın oldukça hoşuna gider. Bir kız, hoşlandığı erkek tarafından düşünülmeyi ister.

Eğer kızı düşünüyorsan, kendini bu konuda kontrol edemiyorsan ve bunu kıza söylüyorsan bu etkileyici bir hareket olacaktır.

Sıkıcı, klişe ve önceden hazırlanmış aşk sözlerini kıza söylemekten yüzlerce kat daha iyidir bunu yapmak.

kızları ve bir kızı etkileyen sözlerKızdan acayip hoşlandığını söylüyorsun ama orijinal ve doğal bir şekilde yapıyorsun bunu.

Ama kızları etkileyen sözler konusunda verdiğim bu dördüncü örneği kullanırken çok dikkatli olmalısın.

Bunu sadece tek bir kere söylemelisin.

Eğer bir kereden fazla söylersen kız kendisine kafayı taktığını düşünebilir ve böyle bir şey olmasını da istemeyiz.

Bu tür bir sözü bir kereden fazla sakın söyleme.

Ve son olarak, beşinci bonus tavsiye…

5. ÇEKİCİ BİR ERKEK OLMAYI ÖĞREN

Kızları etkileyen sözlerden herhangi birini kullanmaya çalışmadan önce bilmen gereken EN ÖNEMLİ şey şudur:

Kızların seni çekici bulmasını sağlamalısın.

Eğer kızlar seni ÇEKİCİ bir erkek olarak görmezlerse, sana biraz önce öğrettiklerimin hiçbiri işe yaramaz… Hatta çoğu büyük bir ihtimalle geri teper.

Kendini çekici bir erkeğe dönüştürmenin en hızlı yolu “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımı okumaktır. İçinde, kızların sana karşı güçlü bir ÇEKİM hissetmelerini sağlamakta kullanabileceğin yüzlerce teknik var.

eKitabımı buradan indirebilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş