Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kızları Etkilemenin Yolları

kızları etkilemenin yollarıKızları etkilemenin yolları konusunu öğrenmek istiyorsan ve istediğin kızları elde etmek istiyorsan birazdan sana anlatacaklarımı dikkatli bir şekilde okumalısın.

Bir kızı etkilemek için ne yapmalıyım diye düşünüyorsan bu konuda bilmen gereken genel kural şudur:

Sıkıcı olmak kızların seni itici bulmasına sebep olur.

Konu kızlar olduğunda yapabileceğin en büyük hatalardan biri “sıkıcı” bir erkek olmaktır. Sıkıcı olduğunda hiçbir kız seni çekici bulmayacaktır.

Sıkıcı olduğunda kızlar seni çekici bulmadıkları için de seninle konuşmak istemeyeceklerdir, mesajlaşmak istemeyeceklerdir ya da buluşmak istemeyeceklerdir.

Sıkıcılığın en önemli sebeplerinden biri mantıklı olmaya çalışmaktır. Mantıklı hareket etmeye çalışmak, mantıklı konuşmak sıkıcı biri olmana sebep olur. Bu yüzden de mantıklı hareket etmeye çalışmak yerine içinden nasıl geliyorsa o şekilde hareket etmelisin.

Kızları Etkilemenin Yollarından İlk İkisi Arzularının Sesini Dinleyip Renkli Biri Olmaktır

İçinden geldiği gibi hareket etmek derken şunu kastediyorum:

ARZULARININ sesini dinlemelisin.

Ne yapmak istiyorsan onu yapmalısın.

Canın kızla sinemaya mı gitmek istedi? Kızla sinemaya gitmelisin. Sinemada kızla öpüşesin mi geldi? O zaman öpüşmelisin.

Canın sokak ortasında kızla dans etmek mi istedi? O zaman kızı durdurup bir anda onunla dans etmeye başlamalısın.

Böylece hem arzularının sesini dinlemiş olursun hem de bu sayede renkli biri olmuş olursun. Renkli kişiliğini kıza göstermiş olursun.

Sıkıcı bir şekilde yürürken bir anda koşasın mı geldi? O zaman kızın elinden tut ve koşmaya başla. Emin ol kız buna bayılacaktır.

Bu şekilde davranan o kadar az erkek var ki. Sen bunu yaptığında kızlar için elmas değerinde olursun.

Çoğu erkek toplumun kuralları altında, toplum baskısı altında o kadar ezilmiştir ki içlerinden geleni yapmamaya programlanmışlardır. Toplumun baskısına boyun eğip özgürce içinden geldiği gibi davranamayan bir erkek, kızları etkilemenin yolları konusunda başarısız olur.

“Etraftaki insanlar ne der” diye düşünen bir erkeğin kızları etkileme konusunda başarılı olması düşük bir ihtimaldir.

Sen ise içinden geldiği gibi davranan renkli biri olduğunda kızı etkilersin.

Maceracı ve Eğlenceli Bir Erkek Olduğunda Kızları Etkilemenin Yollarından En Önemlilerini Keşfetmiş Olursun

Kızları etkilemenin yollarından diğer ikisi de MACERACI ve EĞLENCELİ olmaktır. Arzularının sesini dinlediğinde zaten maceracı ve eğlenceli olursun ama bu yeterli olmayabilir.

Kızlar buluşma sırasında ne yapılacağını düşünmek istemezler. Kararları vermek istemezler.

Onlar kendilerini senin kollarına bırakıp maceranın keyfini çıkarmak isterler.

Bir kızı etkilemenin en iyi yolu belki de budur.

Bir kıza “nereye gidelim”, “yarın ne yapalım” ya da “sen söyle ne istersen onu yapalım” gibi şeyler söylediğinden kızı kendinden soğutursun.

Burada kızın fikrinin önemli olmadığını söylemiyorum elbette.

Şunu kastediyorum:

Kızlar kararları SENİN vermeni, bütün her şeyi senin düşünmeni ve her şeyi senin ayarlamanı isterler. Onlar sadece kendilerini maceraya bırakıp bunun keyfini sürmek isterler. Bunu yapmak acayip hoşlarına gider.

Eğer bir kız, verdiğin karardan hoşlanmadıysa bunu sana zaten söyleyecektir. Bu durumda ikinizin de zevk alacağı başka bir şey düşünürsünüz.

Kızları etkilemenin yollarını ararken şunu aklından çıkarmamalısın:

Kızla yaptığın şeyler hep bir macera gibi olmalı.

Gidip de kendine ve kıza zarar verecek şeyler yap demiyorum elbette, ama bir şehirde ne kadar maceracı olunabiliyorsa o kadar maceracı olmalısın. Şartları sonuna kadar zorlamalısın.

Ya da sıradan aktiviteleri bir maceraya dönüştürmelisin.

Örneğin; sabah 9’da buluşalım dersin ve kızı DAHA ÖNCE HİÇ GİTMEDİĞİ bir yere kahvaltıya götürürsün.

Giderken nereye gittiğinizi sorarsa söylemezsin.

Sonra oradan güzel bir yürüyüş yapabileceğiniz başka bir yere gidip sabah saat 11 gibi yürüyüş yaparsınız. Pek çok insan bu saatlerde yürüyüş yapmaz. Böyle bir alışkanlığı yoktur çoğu insanın.

Kızları etkilemenin yolları nelerdir sorusuna cevap ararken şunu hiçbir zaman aklından çıkarma:

Alışılmışın dışına çıktığında kız bundan HOŞLANIR.

Farklı bir şeyler yapıyorsunuzdur çünkü. Ayrıca güzel bir havada sabah 11 gibi yürüyüş yapmak oldukça keyiflidir.

Özellikle büyük şehirlerde etrafta kullanabileceğin bir ton olanak vardır. Yaratıcılığını kullanıp bütün bu olanaklardan FAYDALANMALISIN.

Normalde insanlar bu olanakların çoğunu kullanmazlar, sen sırf bunu yaparak diğer erkeklerin çoğundan daha maceracı ve eğlenceli olursun.

kızları etkilemenin yollarıÖrneğin; bir barda Cuma geceleri Jazz müzik yapan iyi bir grup çıkıyordur ve harika bir ortam vardır. Böyle bir yer olduğunu öğrenip kızı buraya götürürsün.

Eğer kızları etkilemenin yollarını öğrenip bunları etkili bir şekilde kullanmak istiyorsan, yaşadığın şehirde neler olup bittiğini İYİ bilmelisin ve bunu kullanmalısın.

Etkinlikleri takip etmelisin. Bunun için Google’a “biletix” yazıp ilk çıkan siteye bakabilirsin. Yaşadığın yerle ilgili bütün önemli etkinlikleri oradan takip edebilirsin.

Biletix’in sitesi bizim için bu konuda çok büyük bir olanaktır. Maceracı ve eğlenceli olmana inanılmaz katkısı olur. Kıza yaşatacağın maceraları burayı kullanarak planlayabilirsin.

Demin söylediklerimle birlikte yaratıcılığını birleştirdiğinde çoğu kızı etkileyebileceğine eminim.

Ve eğer kızları etkilemenin yolları konusunda derinlemesine bir eğitim almak istiyorsan “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımın bir kopyasını indirmelisin.

eKitabım, kızları etkilemenin yollarını en hızlı şekilde öğrenebileceğin detaylı bir kaynaktır. Nerede yanlış yaptığını kendi kendine bulmakla uğraşma – sana hatalarını göstermeme izin ver. Ama daha da önemlisi, davranışlarında basit “değişiklikler” yaparak istediğin SONUÇLARI almanı sağlayabilirim.

Başka erkeklerin yenilgiye uğradığı yerlerde sen başarılı olacaksın.

eKitabımla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş