Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım

bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarımBir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım diye düşünüyorsan ve bu soruya verilebilecek en iyi cevabı öğrenmek istiyorsan birazdan söyleyeceklerim seni doğrudan ilgilendiriyor demektir.

Çünkü eğer bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamazsan, ne yapacağına ve kıza ne söyleyeceğine karar vermen oldukça zor olur.

Ama diğer yandan eğer bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanı sağlayacak ilgi işaretlerini öğrenirsen, o zaman söz konusu kızla işleri ilerletmen oldukça kolaylaşır.

İşte bu yüzden de, eğer bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım sorusunun cevaplarını öğrenip işleri KOLAYCA ilerletmek istiyorsan, bu yazıyı okumaya devam etmelisin.

Bu konuda pek çok erkekle yaptığım konuşma sonrasında şunu gördüm:

Bir erkek, ilgi duyduğu kızın kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını tam olarak anlayamadığı için ne yapacağına karar veremiyor. Çünkü eğer kız hoşlanmıyorsa ve erkek işleri ilerletmek istediğinde reddedilme ihtimali ortaya çıkıyor.

Ama eğer kızın senden hoşlandığına emin olursan işleri ilerletmek istediğinde kızın da seni KABUL ETME olasılığı yüksek olur.

Görüşmek istediğin kızların seni kabul etme olasılığını en yükseğe çıkarmak için de sana yardımcı olacak bilgileri şimdi paylaşmak istiyorum.

Aşağıda bir kızın senden hoşlandığında NASIL davrandığını anlamanı sağlayacak 5 tane örnek vereceğim. Bu örnekler gerçek hayatta benim bire bir sürekli yaşadığım örnekler ve bunların sana da faydası olacağına inanıyorum.

Bir Kızın Benden Hoşlandığını Nasıl Anlarım Sorusuna 5 Örnek

Bir kız senden hoşlandığında aşağıdaki gibi davranacaktır:

1. Mesajlarına Çabuk Cevap Verir: Bir kızın benden hoşlandığını anlamak için mesajlarıma ne kadar çabuk cevap verdiğine bakarım. Eğer birkaç dakika içinde cevap yazıyorsa benden hoşlanıyor demektir.

Ara sıra geç de cevap yazabilir elbette ama bir düşün; sen hoşlandığın bir kıza çok önemli bir işin olmadığı sürece 5 saat sonra cevap yazar mısın? Bence böyle bir şey yapmazsın. Niye yapasın ki, kızla konuşmak istiyorsun çünkü kızdan hoşlanıyorsun!

Eğer kızın seninle oynamak gibi bir amacı yoksa kız da akıcı bir şekilde cevaplayacaktır mesajlarını.

2. Seninle Konuşurken Saçlarıyla Oynar: Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım diye düşündüğünde en çok şuna dikkat etmelisin:

Karşındaki kız seninle konuşurken saçlarıyla oynuyor mu?

Yüz yüze görüştüğüm bir kız eğer benimle konuşurken SAÇLARIYLA oynuyorsa benden hoşlandığı neredeyse kesin demektir. Bu davranış, bir kızın senden hoşlandığını anlamanın en garantili yollarından biridir.

Senden hoşlanan bir kız seninle konuşurken ara sıra saçlarıyla oynayacaktır.

Bunu farkında olmadan yapar. Farkında olmadan sana daha güzel görünmek ister.

Bu hareket senden hoşlandığına dair alabileceğin en büyük işaretlerden biridir. Kız karşında oturuyor olur ve seninle konuşurken gülümseyerek saçlarıyla oynar.

Sözlerle “Senden hoşlanıyorum” demez ama bunu, bu davranışıyla sana belli eder.

Hem de çok açık bir şekilde.

Aklından bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım şeklide bir düşünce geçtiğinde en çok buna dikkat etmeni öneririm, sana çok FAYDASI olacaktır.

Hatta kızlar hoşlandıkları kişiyle telefonda bile konuşuyor olsalar yine de gülümseyip saçlarıyla oynarlar.

Eğer sosyal biriysen ve sürekli insanların içindeysen buna yüzlerce kere şahit olursun.

Bu ilgi işaretini etrafındaki kızların sürekli birilerine yaptığını gördüğünde inanılmaz bir farkındalık yaşarsın.

3. Mesajlaşırken Sürekli “:)” Kullanıyor: Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım sorusunun cevaplarından biri de şudur:

Mesajlaşırken çok fazla“:)” işareti kullanır. Neredeyse her mesajda “:)” kullanıyorsa senden hoşlanıyor demektir.

Yalnız bazı kızlar bu gülen yüz işaretini pek kullanmazlar ama bu hoşlanmadıkları anlamına gelmez. Sadece bazı kızlarda bu alışkanlık pek yoktur.

Ama mesajlaştığın kız gülen yüzü çok kullanıyorsa kızın bu davranışını senden hoşlandığına dair bir işaret olarak algılayabilirsin.

4. Bir Kızın Senden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Kızın Telefon Numarasını İsterken De Anlayabilirsin: Telefon numarasını alma sırasında bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım sorusunun cevabı ise şudur:

Diyelim ki bir kızla dışarıda muhabbet ediyorsun ve telefon numarasını alacaksın.

Telefon numarasını alırken kız şu iki şeyden birini yapıyorsa senden hoşlanıyordur:

  • Kızın numarasını aldığında kendisini ÇALDIRMANI istiyorsa senden hoşlanıyordur. Çünkü seni telefon rehberine kaydettiğine EMİN olmak istiyor. Böylece seninle görüşmeye devam etmesi garanti olacak.
  • Ya da numaranı ona verdiğinde seni KENDİLİĞİNDEN çaldırıyor. Sadece samimi bir şekilde seninle görüşmeye devam etmek isteyen kızlar bu şekilde davranır (genelde).

bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım5. Seninle Buluşmak İstiyor: Bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım konusunda dikkat etmen gereken en önemli şeyi ise seninle şimdi paylaşıyorum:

Kız seninle buluşmak istiyor mu? Yoksa buluşmamak için sürekli bir bahane mi uyduruyor?

Eğer bir kız senden gerçekten çok hoşlanıyorsa çeşitli bahanelerle buluşmayı ertelemeye çalışmaz. Tam tersi, seninle en kısa zamanda buluşmak ister.

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anladıktan sonra ise bütün oyun değişir. Bu noktadan sonra, oluşturduğun o küçük ÇEKİM kıvılcımını güçlendirmek ve işleri ilerletmek için ne yapman gerektiğini çok iyi bilmelisin.

Ve bu da tamamen bambaşka bir olaydır. İşi şansa bırakamazsın.

Bir kızın senden hoşlandığını anladıktan sonra, seni ÇEKİCİ bir erkek olarak görmesini sağlamak için kullanabileceğin gerçek anlamda YÜZLERCE can alıcı taktik öğrenmek istiyorsan, o zaman “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımı indirmeni tavsiye ederim.

eKitabım sana, hayal edebileceğinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde işleri bir sonraki seviyeye taşıman için KOMPLE bir yol haritası verecektir.

Daha fazla bilgi için buraya tıkla: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş