Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kadınların Seninle İlgilenmesini Sağla

Sevdiğin Kızın Sana Karşı Dayanılmaz Bir Çekim Hissetmesini Sağla

kadınlar seninle ilgilensinŞimdi anlatacağım hikaye sana çok tanıdık gelebilir. Eğer pek çok erkek gibi senin de başına gelmiş bir olaysa, lütfen canını sıkma ve okumaya devam et.

Yeni bir kızla tanışırsın ve ondan çok hoşlanırsın.

Telefon numarasını, Facebook ya da MSN adresini alırsın. Daha sonra kızla konuşmaya başlarsın. Sohbet çok keyiflidir. Bir süre sonra kız senle buluşmayı kabul eder.

Bu işi berbat etmek istemiyorsundur.

O yüzden de işleri hem yavaştan almaya karar verirsin (büyük hata) hem de kızı etkilemek için onu güzel yerlere götürmeyi planlarsın (ikinci hata).

Birkaç ay bu şekilde kızla görüşmeye devam edersin. Belli aralıklarla telefonda konuşuyor ve buluşup vakit geçiriyorsunuzdur.

Fakat işler bir türlü ilerlemez.

Aradan haftalar hatta belki aylar geçmesine rağmen ona daha açılmamışsındır. Belki doğru zamanı bekliyorsundur. Ona karşı olan hislerini bilmediği için de onun elini tutamaz ve onunla öpüşemezsin.

İşleri berbat etmek istemediğin için de kızın istemeyeceği en küçük bir şeyi yapmamaya dikkat edersin. Ayrıca bir de onu etkileyebilmek için elinden gelen bütün çabayı sarf edersin.

Sen bu şekilde davrandıkça kendine olan güvenin de giderek azalmaya başlar. Aynı zamanda da kızın sana karşı hissettiği çekim de giderek azalır.

Sonunda bu konuda bir şeyler yapmaya karar verirsin:

Ona Aşkını İlan Edersin!

Cesaretini toplayıp ona olan hislerini açıklarsın.

Kız gülümser ve nezaket icabı seni sonuna kadar dinler. Sonra da şuna benzer bir cevap verir:

“Ay canım ben çok şaşırdım! Bu aralar kafam çok karışık ve ben aslında seni arkadaşım olarak görüyorum. Arkadaşlığımız bozulsun istemiyorum.”

Önce bir afallarsın. Eve gidip kızın ne demek istediğini düşünürsün.

Kız bir ilişkiye başlamaktan mı korkuyordur?

Senden hoşlanmıyor mudur?

Belki de senden hoşlanıyordur ama gerçekten de arkadaşlığınızın bozulmasından korkuyordur.

Ya da ona olan aşkını gerçekten kanıtlamanı istiyordur.

Böylece kızı ne kadar çok sevdiğini ona göstermeye karar verirsin. Ona bir aşk mektubu yazıp yanında da çok hoş bir hediye verirsin. Bu sefer kesin “Evet” diyecektir!

Ama Hiç Tahmin Etmediğin Bir Şey Olur

Artık kızdan hiçbir haber alamamaya başlarsın. Ne kendisi seni arar ne de telefonlarına cevap verir.

Kızı sürekli ararsın ve sonunda telefonu açar. Çok meşgul olduğunu, o yüzden de senle görüşmeye vakti olmadığını söyler.

Kızın neden böyle davrandığına hiçbir anlam veremezsin, uzun bir süre bu konu kafana takılıp durur ve canını sıkar.

Ve hikaye burada son bulur.

Buna benzer bir olay hayatlarının belli bir döneminde pek çok erkeğin başına gelir. Zamanında benim de başımdan bu tür olaylar geçti.

Buradaki sorun nedir?

kadınlar seninle ilgilensinKızların bu şekilde tepki vermelerinin sebebi şudur:

Sen kıza aşkını ilan ettiğinde kız daha sana karşı yeterli çekim hissetmiyordur.

Ama senin ona olan ilgin kızın egosunu okşar ve bu da kızın hoşuna gider. İlgiyi abartıp saçmalamadığın ve kızı rahatsız etmediğin sürece kız, ona olan ilginden gayet memnun olur.

“Arkadaş olalım” cümlesinin anlamı genelde şudur:

Benim köpeğim ol ve etrafımda dolanıp bana ilgi göster. Bana yemekler ısmarla, hediyeler al ve beni eğlendir; ama ben karşılığında sana neredeyse hiçbir şey vermeyeceğim. Seni sadece kullanacağım.

Senin kızı çok seviyor olman kızın da seni seveceği anlamına gelmez.

Kıza aşkını ilan etmeden önce kendini tutup beklemelisin. Önce kızın sana karşı dayanılmaz bir çekim hissetmesini sağlamalısın.

Bir daha asla bu duruma düşmek zorunda değilsin. Sana iyi bir haberim var:

Çekim yaratmak her erkeğin öğrenebileceği bir konudur!

Kendine biraz zaman ayırıp yatırım yap ve kadınları nasıl etkileyebileceğin konusunda bazı temel fikirleri öğren. Kısa sürede sonuç almaya başlayacaksın.

“Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı e-kitabımda, sevdiğin o özel kadını etkilemene yarayacak çeşitli taktikler öğretiyorum. Onu kandırmaktan ya da ona yalan söylemekten söz etmiyorum. Kendini farklı bir yoldan ifade edip (sözcükler, vücut dili ve tavırlarınla) seni rüyalarının erkeği olarak görmesini sağlamaktan söz ediyorum. Yakın arkadaşı olarak DEĞİL.

Bir kızdan hoşlandığında durumu TAM OLARAK nasıl idare edeceğini ve senden etkilenmesini nasıl sağlayacağını öğrenmek istiyorsan e-kitabıma bir göz at.

Çözümü e-kitabımda bulabilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş