Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Hoşlandığın Kadının Cazibene Kapılmasını Nasıl Sağlarsın

Gökhan X, Kadınların Cazibene Kapılmalarını Sağlayacak Sırları Seninle Paylaşıyor

cazibene kapılmasını sağlaErkeklerin hep merak ettiği konulardan biri de şudur:

Kadınlar nasıl erkeklerden etkilenirler?

Bu erkekler kadınları etkileyebilmek için neler söylerler?

Nasıl davranırlar?

Kadınlar konusunda öğrendiğim önemli noktalardan biri şudur:

Kadınları etkileyebilmek için tıpkı bir komedyenin yaptığı gibi önceden hazırlanmış cümleler, hikayeler, rutinler, oyunlar vs. kullanabilirsin; fakat bu önceden hazırlanmış malzemeler belli başlı İNANÇLAR, PRENSİPLER VE ERKEK ÖZELLİKLERİ ile desteklenmediği sürece pek faydalı olmazlar. Kadın eninde sonunda, senin aslında gerçek bir erkek olmadığını anlayacaktır.

Kadınların çekici bulduğu erkek davranışlarını kendi kişiliğinin bir parçası haline getirdiğinde; kadınlar sen hiçbir şey yapmasan bile seni çekici bulurlar.

Sen çekici bir erkek olduktan sonra, bunun üzerine bir de belli teknikleri ve stratejileri kullanmaya başladığında, kadınlar konusundaki başarını ikiye katlarsın!

Kadınları bazı özel numaralar yoluyla ya da bazı özel cümleler söyleyerek etkilemek yerine, kendini çekici bir erkeğe dönüştürerek etkilemek en sağlam yoldur.

Ayrıca kadınların bir erkekte çekici bulduğu özellikleri TÜMÜ seni çok daha iyi bir erkek yapan özelliklerdir.

Kadınların Çekici Bulduğu Bazı Özellikler

Şimdi seninle çekici erkeklerin sahip olduğu davranışların bazısını paylaşacağım:

1. Çekici bir erkek, insanların onun hakkında ne düşündüğünü umursamaz.

Çekici bir erkek, insanların kendisi hakkında ne düşündüğüne pek takılmaz. Herkesi birden memnun edemeyeceğini bilir.

2. İnsanlar önce onun saygısını ve dostluğunu KAZANMALILARDIR.

Onun saygısını kazanmak için ya bir arkadaşının arkadaşı olman gerekir ya da çaba gösterip hak etmen gerekir. Kadınlara karşı da böyledir, erkeklere karşı da. Karşısındaki insanın statüsü, maddi gücü ya da güzelliği bunu değiştirmez.

3. Şeffaf ve dürüsttür, fikrini söylemekten çekinmez.

Çekici bir erkek, aklındakini her zaman ortaya koyar; çünkü konuştuğu zaman insanların ağzından çıkanlara değer vereceğini bilir. “Acaba söyleyeceklerim insanları kızdırır mı” diye korkmaz.

4. Liderdir.

Ona “Nereye gidelim?” diye sorduğunda “Sen nereye istiyorsan oraya gidelim” demez. “Şuraya” gidelim der.

5. Yaptığı tercihlerde kendine güvenir.

Ona paltosunun çirkin olduğunu söylediğinde sana şöyle cevap verir; “Bence gayet güzel.”

6. Kendi hayatı harikadır.

Eğer bir kız ona önceki hafta süper vakit geçirdiğini söylerse, kıza şöyle bir cevap vermez; “Keşke bende seninle orada olsaydım.” O sırada yaptığı şey her ne ise, bunun kızınkinden daha eğlenceli ya da daha önemli olduğunu bilir.

7. O en iyisidir.

Eğer bir kız başka bir erkekten söz ederse buna önem vermez. Davranışlarındaki küçük detaylarla; kızın, kendisiyle diğer adamla olduğundan çok daha keyifli vakit geçireceğini düşünür ve bunu kıza yansıtır.

8. Kadınlar asla hayatında birinci önceliğe sahip değildir.

Hayattaki amaçları her zaman bir kadının kendisinden çok daha önemlidir; ayrıca hiçbir kadın onun üzerinde hakimiyet sahibi olamaz. Hiçbir kadın onun davranışlarını yönlendiremez. Yaptığı şeyleri kendi yapmak istediği için yapar, kadın istediği için değil.

cazibene kapılmasını sağlaBu özellikler senin kişiliğinin bir parçası haline geldiğinde; başka bir deyişle, sen bu özellikleri kendiliğinden sergilediğinde, kadınlar da sana karşı kontrol edemedikleri bir çekim hissetmeye başlayacaklardır.

Elbette burada paylaştıklarım işin sadece çok küçük bir kısmı.

Eğer gerçekten kadınlar ve flört konusunda ustalaşmak ve o ‘Çekici Erkek’lerden birine dönüşmek istiyorsan e-kitabımı almalısın.

Kadınlar konusunda başarılı olmanı sağlayacak birinci sınıf bir eğitimdir.

Internet üzerinden kızlarla tanışma konusunda özel bir bölüme sahip olacaksın.

Ayrıca tanıştığın kızların telefon numaralarını kolaylıkla almanı sağlayacak taktikler, kızlarla yaptığın buluşmaların iyi geçmesi için uygulayabileceğin etkili yöntemler, hoşlandığın kızı evine getirdiğinde onunla kısa sürede yakınlaşmak için kullanabileceğin araçlar ve çok daha fazlasını e-kitabımda bulabilirsin.

E-Kitabıma buradan göz atabilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş