Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Facebooktan Kızla Tanışma Taktikleri ve Yolları

facebooktan kızla tanışma taktikleri yollarıFacebooktan kızla tanışma taktikleri ve yolları konusunda sana birazdan öğreteceklerimi alıp kullanırsan eline şunlar geçecek:

Facebooktan istediğin kızlarla tanışıp onlarla BULUŞMA ayarlayabileceksin. Ayrıca sana cevap veren kızların sayısı da iki katına çıkacak.

Facebookta daha önce biraz vakit geçirdiysen şu gerçeği sen de bilirsin:

Facebookta erkekler arasında büyük bir rekabet vardır. Kızlara bir sürü mesaj ve arkadaşlık isteği gönderirsin ama sadece çok az sayıda kızdan sana karşılık gelir.

Çünkü bir kıza BİR SÜRÜ erkek mesaj atar. Mesaj atan erkeklerin çoğu facebooktan kızla tanışma taktiklerini iyi bilmezler.

Hele bir de kız biraz güzelse ve hoş bir fotoğrafını koymuşsa kıza deli gibi mesaj ve arkadaşlık isteği yağar.

Gerçekten bildiğin sağanak yağmur gibi yağar mesajlar!

Kız arkadaşlarım facebook hesaplarına girerken yanlarında olduğum zamanlarda kaç mesaj ve arkadaşlık isteği gelmiş diye şöyle bir bakarım.

Bir kızın güzelliğine ve mesajları silip silmemesine göre değişir ama arkadaşlarımın hiç tanımadıkları erkeklerden aldıkları ortalama mesaj ve arkadaşlık isteği genelde GÜNDE toplam 10 civarında olur.

Listelerindeki kişiler bu rakamın içinde değil!

Her gün facebookta tanımadıkları 10 erkekten mesaj ya da arkadaşlık isteği alıyorlar.

Bir kız BİR HAFTA beklese 70 mesaj ya da arkadaşlık isteği eder.

Ve AYDA 280 mesaj ya da arkadaşlık isteği!

Kızlardaki egonun nasıl tavan yaptığını sen düşün artık.

Elbette bu erkeklerin çoğu dediğim gibi facebooktan kızla tanışma yollarını bilmeyen kişiler. Bunu gönderdikleri mesajlara baktığımda çok rahat anlıyorum.

Peki, sen hiç tanımadığın kaç kızdan mesaj alıyorsun? Kaç kızdan arkadaşlık isteği alıyorsun?

Erkekler için genelde bu rakam koca bir SIFIR olur.

Facebooktan Kızla Tanışma Taktikleri Konusunda Yapmaman Gerekenler

Facebookta hesabı olan bir kızla yılda 3600 tane erkek tanışmak ister. Kız bunların çoğuna cevap bile vermez, bir kısmına bir iki cevap verir ve sıkılır. Çünkü bu erkekler facebooktan kızla tanışma yollarını bilmezler.

Eğer çekici bir erkeksen ve DOĞRU taktikleri uygularsan kızın muhabbet ettiği 50 tane hoş baltadan biri olursun.

Daha sonra da yine doğru adımları atarak kızın buluşmak isteyeceği, belki de sevgili olmak isteyeceği o erkek sen olabilirsin.

Bunun için önce yapmaman gerekenleri bilmelisin.

Facebookta bir kızla tanışmak istiyorsan öncelikle şunları yapmamalısın:

1. Kızların güzel fotoğraflarına iltifat etmemelisin. Facebooktan kızla tanışma yolları konusunda bilmen gereken önemli şeylerden biridir bu. Örneğin tanışmak istediğin kızın seksi bir fotoğrafına şu tür yorumları ASLA yazmamalısın:

“Çok güzelsin.”

“Vay vay vay prensese bak :)”

“Çok tatlısın.”

“Çok güzel çıkmışsın.”

Bunu yapan erkeklerin sonunu sana söyleyeyim mi?

Kızlar bu tür yorumlara bazen teşekkür bile etmezler. Bu tür yorumları ya silerler ya da altına karşılık bile yazmazlar. Bu tarz yorumları yapman facebooktan kızla tanışma taktikleri adına yapabileceğin en büyük hatalardan biri olur.

Bu hatayı yaptığında alabileceğin en büyük şey basit bir teşekkür olur. Şunun gibi bir şey:

“Teşekkür ederim.”

Eğer altına başka bir yorum yazıp sohbeti ilerletmeye çalışırsan tek bir cevap bile alamazsın. Kız cevap yazmayınca bir de üstüne “Niye cevap yazmıyorsun?” gibi bir şey yazdın mı bittin. Kız seni engeller.

Kısacası sevgili dostum, facebooktan kızla tanışma yolları nelerdir sorusunun cevabı bu değildir. Bu yaklaşım HİÇBİR İŞE YARAMAZ.

2. Kızın fotoğrafını sadece güzel ve seksi olduğu için beğenmek. Eğer facebooktan kızla tanışma taktikleri konusunda bu hatayı yaparsan, orada o fotoğrafı beğenen 48 erkekten biri olursun.

Erkek yığınları arasında bir erkek olursun. Kızın gözünde diğer erkeklerden hiçbir farkın olmaz.

Kızın o fotoğrafını beğenmiş olman seni kıza yaklaştırmaz, tam tersi kızın senden hoşlanmamasına neden olur. Seni diğer sıkıcı ve ezik erkeklerle AYNI görür.

3. Facebooktan kızlarla tanışmak için özel olarak bir hesap açmamalısın. Kızlar bunun kokusunu hemen alırlar ve seninle konuşmazlar. Bunun yerine kendi hesabını kullanmalısın (ama elbette tanımadığın bir sürü kıza mesaj atıp arkadaşlık isteği göndererek kendini facebooktan attırmamalısın da).

4. “Saldırgan abazan” olmamalısın. Yani kızla mesajlaşmaya başladıktan sonra daha beşinci mesajda kızın telefonunu istememelisin. Aranızda hoş bir elektrik oluşana kadar beklemelisin.

Elbette günlerce bekle demiyorum. Kızla ilk tanıştığınız gün bir saat boyunca hiç durmadan konuşursunuz ve aranızda iyi bir etkileşim olur, o zaman tamam numarayı iste. Ama daha beşinci mesajda kızın numarasını isteme.

Bunlar facebooktan kızla tanışma taktikleri ile ilgili yapmaman gerekenlerdi.

Facebooktan Kızla Tanışma Yolları Nelerdir Sorusunun Cevabı

Şimdi de, eğer kızlarla tanışıp buluşmak istiyorsan yapman gerekenleri söylüyorum:

1. Güzel ve doğru bir Türkçe kullanmalısın. Yazım hatası yapmamalısın ve noktalama işaretlerine dikkat etmelisin.

Ayrıca “Slm”, “Nbr”, “Napiysn” gibi kısaltmaları KULLANMAMALISIN.

Eğer bunun havalı olduğunu düşünüyorsan bu düşüncenden vazgeç.

Hiç havalı değil.

Şöyle bir mesaj yazmamalısın:

“cnm nsisin david gettanın şarklarndan bi cd yaptım süper oldu beraber dinleris”

Bu mesajı şu şekilde yazmalısın:

“Canım nasılsın? David Guetta’nın şarkılarından bir CD yaptım. Süper oldu. Beraber dinleriz.”

Evet, cümlenin baş harfini büyük yapmalısın. Evet, nokta işaretini koymalısın. Evet, DJ’in adının ve soyadının baş harflerini büyük yapmalısın.

Güzel ve doğru bir Türkçe kullanmak seni anında DAHA ÇEKİCİ bir erkek yapar. Kızlar seni diğer erkek sürülerinden, diğer erkek yığınlarından FARKLI bir yere koyarlar.

Eğer facebooktan kızla tanışma taktikleri ile ilgili bu önerime kulak verirsen anında diğer erkeklerin arasından sıyrılıp öne çıkarsın. Aynı zamanda da normalde olduğundan çok daha kaliteli kızlarla görüşmeye başlarsın. Bana güven.

2. Kız senin facebook fotoğraflarına baktığında sosyal hayatı olan biri olduğunu anlamalı. Arkadaşlarınla farklı ortamlarda çekilmiş fotoğraflar kullan.

3. Kızlarla şu şekilde tanışacaksın:

Facebooktan kızla tanışma taktiklerini düzgün bir şekilde kullanarak istediğin kızlarla muhabbet kurabilirsin.

Ama tanışmak istediğin kızlara direkt mesaj ya da arkadaşlık isteği göndermemelisin.

İlk yaptığın şey mesaj atmak olmamalı. Bunu zaten çoğu erkek yapıyor. İşe yaramaz. Ayrıca bu facebooktan atılmana sebep olabilir.

Bunun yerine kızın seni eklemeden önce senin ne kadar havalı, eğlenceli, kültürlü ve yüksek değerli biri olduğunu ANLAMASINI sağlamalısın.

Peki, nasıl tanışacaksın?

Listende ya da listende olmayan kızların yaptıkları paylaşımlara yorum yaparak tanışacaksın. İnsanların yaptıkları paylaşımları takip et ve onlara yorumlar yap. Yorum yaparken düzgün bir Türkçe kullan.

Ama üst üste iki tane yorum yazma. Tek bir yorum yaz ve kızın da karşılık vermesini bekle. Eğer karşılık vermezse başka yorum yazma.

O paylaşımda değil ama başka bir paylaşıma yaptığın bir yoruma karşılık verebilir.

Sabırlı ol.

Sabır bir erdemdir.

Eğer gerekirse kızın yaptığı başka paylaşımlara yorum yaparsın.

Tanışmak istediğin kızın yaptığı bir paylaşımı beğendiğinde orada “Beğen” tuşuna tıkla ve altına düzgün bir Türkçe ile yorum yap.

Eğer kızla aynı fikirde değilsen “Beğen”’e tıklamadan yorum yap.

İnsanların yazdıkları yorumlara karşılıklar ver ya da sen kendin paylaşımlara yorumlar yap.

Eğer bir kızla sıcak bir muhabbet olursa ona arkadaşlık isteği gönder.

Ve sonra da mesajlaşmaya başla.

Tebrik ederim, facebooktan kızla tanışma taktiklerinden en önemlisini öğrendin.

facebooktan kızla tanışma taktikleri yolları4. Kızın yaptığı paylaşımlara yorum yazarken cinselliğe hiç girme.

Olumsuz bir yorum yazacaksan kızın sinir olmasına sebep olacak bir yorum yazma. Sonuçta yazdığın yorumları HERKES GÖRÜYOR. Ona göre yaz.

Kızla cinsel muhabbetler yapmak harikadır ve bunu yapmalısın. Ama konuşulanlar ve yapılanlar sadece ikinizin arasındaysa iyidir.

Konuşulanları başkalarının görmemesi gerekir. Eğer başkaları görürse facebooktan kızla tanışma yolları konusunda çok büyük bir hata yapmışsın demektir.

Facebook kızlarla tanışmak için iyi bir yerdir, çünkü reddedilme korkusu olmadan BİR SÜRÜ kızla pratik yapabilirsin.

Ama facebooktan kızla tanışma taktikleri ve yollarında ustalaştıktan sonra burada oluşturduğun çekiciliği “gerçek dünya”’ya nasıl taşıyacağını bilmek ZORUNDASIN – kızla yüz yüze geldiğinde de aynı derecede çekici bir erkek olmayı becerebilmelisin, yoksa kızla buluştuğunda başarılı olamazsın.

Kızla yüz yüze buluştuğunda da çekimi devam ettirebilmelisin, bunun kaçışı yok.

Ama sana iyi haberlerim var…

İşte bu noktada okuyanların neredeyse tamamının olumlu görüş bildirdiği “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabım devreye giriyor.

Facebooktaki başarını benim taktiklerimi kullanarak gerçek dünyada baş edebileceğinden daha fazla buluşmaya dönüştürmeye hazır olduğunda, eKitabımı indirmeni ve olaya başlamanı öneririm…

eKitabımda BU AKŞAM yüz yüze, GERÇEK DÜNYADA kullanmaya başlayabileceğin bir ton güçlü tavsiye ve taktik var.

eKitabımı buraya tıklayarak edinebilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş