Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kadın Nasıl Tavlanır

bir kadın nasıl tavlanırBir kadın nasıl tavlanır konusunda sana birazdan öğreteceklerimi alıp kullanırsan elde edeceğin şey şu olacak:

Hoşlandığın kadınları tavlaman iki kat kolaylaşacak. DAHA ÇOK kadının telefon numarasını alacaksın ve sevdiğin kadınlarla daha çok buluşmaya başlayacaksın.

Eğer bu söylediklerimi elde etmek istiyorsan bir kadın nasıl tavlanır sorusuna cevap olarak seninle birazdan paylaşacağım bilgileri öğrenmelisin.

Ama öncelikle seninle bilmen gereken çok önemli bir sırrı paylaşmak istiyorum. Eğer bir kadının nasıl tavlanacağını gerçekten öğrenmek istiyorsan bu sırrı bilmek zorundasın.

O da şudur:

Toplumun “bir kadın nasıl tavlanır” sorusuna verdiği cevapların çoğu senin kadınları tavlamana yardımcı olmaz.

Toplumun kadınları tavlama konusunda söylediklerinin çoğu HİÇBİR İŞE YARAMAZ.

Hatta tam tersi, kadınların senden uzaklaşmasına sebep olur.

Kadınların seni bir ezik gibi görmelerine, seni sıkıcı bir erkek olarak görmelerine sebep olur.

Eğer toplumun dediklerini yaparsan diğer bütün erkek sürüleri gibi SIRADAN ve SIKICI bir erkek olursun.

Kadınlar seni çekici bulmazlar hatta itici bulurlar. Kadınlar senden hoşlanmazlar.

Toplumun kadın tavlama konusunda dediklerini yaptığında kadınlar seni en iyi ihtimalle SIKICI BİR ARKADAŞ olarak görürler.

Bir tanıdığına, akrabana ya da arkadaşına bir kadın nasıl tavlanır diye sorduğunda sana şunlara benzer tavsiyelerle gelir:

“Efendi bir erkek ol.”

“İltifat et.”

“Hediye al.”

“Çiçek al.”

“Güzel şeyler söyle.”

“Yemeğe çıkar.”

“Onu kızdıracak bir şey söyleme.”

Eğer yukarıda saydıklarımı daha önce yaptıysan hiçbir işe yaramadıklarını biliyorsundur.

Hatta duygusal olarak sürünmene bile sebep olmuş olabilirler.

Bunların hiçbiri işe yaramaz.

Peki, bir kadını nasıl tavlanır?

Bunun için yapman gereken bazı özel şeyler ve sahip olman gereken özellikler vardır.

Bir Kadın Nasıl Tavlanır Sorusunun Cevabı

Eğer sana şimdi öğreteceğim özelliklere sahip olursan istediğin kadınları tavlamak senin için çok daha KOLAY olacaktır.

Sahip olman gereken 4 tane özellik var:

1. Bakımlı bir erkek ol: Kadınlar bakımlı erkekleri tercih ederler. Sen bir kadının güzel kokmasını istiyorsan, dokunduğunda yumuşacık olmasını ve gözüne çekici görünmesini istiyorsan kadınlar da erkeklerin oldukça bakımlı olmasını arzularlar.

  • Kadınlar da erkeğin güzel kokmasını ister. Bu yüzden de kaliteli bir parfüm kullanmalısın. İnan bana, görüştüğün kız buna bayılacaktır ve kaliteli bir parfüm kullanıyor olmanı takdir edecektir. Issey Mikaye’nin erkek parfümünü tavsiye ederim. Klasik olanı satın al, diğer yeni çıkanları değil.
  • Deodorant kullan. Özellikle yaz aylarında. Eğer kullandığın parfümün deodorantını alırsan her ikisini de aynı anda kullanabilirsin, koku farkı olmaz. Yoksa aynı anda kullanamazsın.
  • Sakallarını her zaman kes. Pis sakal olayını unut. Bir kızla görüşüyor olursun ve kız pis sakaldan hoşlanıyordur, o zaman olur ama normalde sakalsız her zaman en iyisidir.
  • Saçların her zaman bakımlı ve şekilli olsun. Kuaföre sık sık uğra. Eğer saçların dökülüyorsa ya kazıt ya da “bir numara” kestir. Dökülmekte olan bir saç yerine en azından bir tarzın olur bu şekilde. Baktın hoşuna gidiyor kendine bir saç kesme makinesi alırsın ve evde kendin kesersin saçlarını.
  • Göze hoş gelen belli bir giyim tarzın olmalı. Etrafındaki erkeklere bak, çoğunun aynı sıradan şeyleri giydiğini göreceksin. Onlardan biri olma, üzerine iyi oturan güzel kıyafetleri tercih et.
  • Kaliteli ve temiz bir ayakkabı kullan. Ayakkabı inanılmaz önemlidir. Kadınlar buna çok dikkat ederler.

2. Eğlenceli bir erkek ol: Bir kadın nasıl tavlanır sorusuna verebileceğim en iyi cevaplardan biri de eğlenceli olmaktır. Kadınlar görüştükleri erkeğin yanında vakit geçirirken sıkılmak istemezler. Kim ister ki zaten? Sen sıkıcı birinin yanında ne kadar dayanabilirsin?

O yüzden de eğlenceli bir erkek ol. Tanıştığın kadınlar senin yanında GÜZEL VAKİT geçirebileceklerini görmeliler. Yoksa seninle neredeyse hiçbir zaman görüşmezler (paranı yemek istiyorlarsa ya da farklı bir amaçları varsa görüşebilirler).

3. Maceracı bir erkek ol: Kadınlar maceraya bayılırlar. Yeni yerler gezmeye,  HEYECAN yaşamaya, korkmaya ve yoğun duygular yaşamaya bayılırlar. Bu yüzden de onlara bir sürü macera yaşatmalısın.

Kadınları farklı yerlere götür. Aynı kafelere gitmektense görüştüğün kadınlarla beraber yeni yerler keşfet. Farklı şehirlere gidin. Heyecan verici aktivitelere katılın.

4. Girişken bir erkek ol: Kendi kendine bir kadın nasıl tavlanır diye sorduğunda ilk aklına gelen şeylerden biri de girişken olmak gerektiği olsun. Çünkü kadınları tavlama konusunda en önemli özelliklerden biri budur. Girişken olmadığın sürece hayatta neredeyse hiçbir şey elde edemezsin. Başkalarının sana verdikleriyle yetinirsin sadece.

Kadınlar söz konusu olduğunda ise gerçekten en ufak bir şey yaşayamazsın. Kadınları senin tavlaman gerekir çünkü.

Bunun için de ASLA utanmamalısın. Çekingen olmamalısın.

bir kadın nasıl tavlanırBir kızın telefonunu istemeye korkmamalısın.

Bir kızla konuşmaya korkmamalısın, reddedilmekten korkmamalısın.

Kendini HER TÜRLÜ durumun içine atmalısın.

Eğer bir kadını arzuluyorsan onunla tanışmak ve buluşmak için çılgınlık derecesinden girişken olmalısın.

Özellikle etraftaki insanlar ne der diye korkmamalısın. Arkadaşların senin hakkında kötü düşünür mü acaba diye korkmamalısın.

Bana güven.

Yoksa başarılı olamazsın.

Ama elbette bütün bunlar, bir kadın nasıl tavlanır konusunun sadece küçük bir kısmı.

Eğer kadınları tavlama konusunda USTALAŞMAK istiyorsan; herhangi bir kadınla herhangi bir yerde muhabbete girebilmek istiyorsan ve kadınların seninle tekrar görüşmeyi deli gibi arzulamalarını istiyorsan, o zaman ÇEKİCİ BİR ERKEĞE dönüşerek olayları sonraki aşamaya nasıl taşıyacağını öğrenmelisin.

Ve “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabım da işte bunu anlatıyor.

BUGÜN kullanmaya başlayabileceğin güçlü önerilerle ve taktiklerle dolu. Ve en güzeli de hiçbir riske girmeden HEMEN ŞİMDİ İNDİREBİLİRSİN.

Link burada, bir göz at: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş