Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızla Nasıl Tanışılır

bir kızla nasıl tanışılırBir kızla nasıl tanışılır konusunu öğrenmek istiyorsan bu yazı direkt olarak seni ilgilendiriyor demektir.

Birazdan sana göstereceğim şeyleri öğrenip kullandığında elde edeceğin şey şu olacak:

Kızlarla şu an olduğundan çok daha RAHAT bir şekilde tanışabileceksin.

Eğer sana göstereceklerimi öğrenip kullanmazsan özellikle tanımadığın kızlarla tanışmakta zorluk çekeceksin, daha da kötüsü hoşlandığın kızlarla tanışamayacaksın.

Şu an aklından bir kızla nasıl tanışılır sorusu geçiyor ve kızlarla tanışma konusunda birkaç önemli sorunla karşı karşıyasın…

Örneğin, bir kızla tanışmak için kıza tam olarak NE DİYECEĞİNİ bilmiyorsun. Ne diyeceğini bilemediğin için ya da kızla ne konuşacağın konusunda emin olmadığın için de kızlarla tanışma konusunda zorluk yaşıyorsun.

Ya da bir kızla nasıl tanışılır diye düşündüğünde kızın seni REDDETMESİNDEN korkuyor olabilirsin. Daha da kötüsü seni TERSLEMESİNDEN korkuyor olabilirsin.

Bütün bu sorunların çözümü var, merak etme.

Beğendiğin kızlarla tanışman konusunda sana katkıda bulunmak istiyorum, bu yüzden de bir kızla nasıl tanışılır sorusuna cevap olması açısından önceden bizzat kullandığım üç farklı yöntemi seninle paylaşacağım.

Bir kızla nasıl tanışılır konusunda aşağıda paylaştığım yöntemleri kullanarak hem kızların seni reddetmesinin önüne geçebilirsin hem de kızlarla tanışırken ne diyeceğin konusunda sıkıntı yaşamazsın.

Bir Kızla Nasıl Tanışılır Sorusunun Birinci Cevabı: “Fikir Açılışı”

İlk olarak sana “Fikir Açılışı” denilen bir yöntemden söz edeceğim.

Fikir açılışları sayesinden tanışmak istediğin bir kızın seni reddetme olasılığı oldukça azalır.

Ayrıca dışarıdan bakanlar kızla tanışmaya çalıştığını ANLAMAZLAR, birbirinizi önceden tanıdığınızı sanırlar.

Bu iki özellik fikir açılışlarını bazı erkeklerin favorisi yapar.

Belki şu an kafandan şu soru geçiyor: “Peki, ama fikir açılışıyla bir kızla nasıl tanışılır?”

Sana hemen şimdi kullanabileceğin bir fikir açılışı örneği veriyorum. Tanışmak istediğin bir kızın yanına gidip ona bunu söyle:

“Merhaba, bir konuda bir kızın (ya da kadının) fikrini almalıyım, deminden beri bir konuyu tartışıyoruz arkadaşlarla ama bir sonuca varamadık, sence erkekler mi daha çok yalan söyler yoksa kadınlar mı?”

Tek yapman gereken kızın yanına gidip bunu söylemek.

Sana çok büyük ihtimalle bir cevap verecektir, ya “kadınlar” diyecek ya da “erkekler”.

“Neden bu soruyu soruyorsun” ya da “anket mi yapıyorsun” demesini engellemek için şunu ekledim:

“…deminden beri bir konuyu tartışıyoruz arkadaşlarla ama bir sonuca varamadık…”

Eğer bunu söylemezsen “bu soruyu neden soruyorsun” ya da “anket mi yapıyorsun” diyebilir. Bu önemli.

Bir kızla nasıl tanışılır konusunda önemli olan başka bir şey daha var:

Kız cevap verdikten sonra en fazla bir dakika içinde bu konuyu değiştirmelisin. Kim daha çok yalan söyler olayı (ya da sorduğun başka bir şey) sadece sohbeti başlatmak içindi, eğer uzatırsan sıkıcı bir hale gelir.

Bir kızla nasıl tanışılır diye düşündüğünde, fikir açılışlarını ister tek bir kıza yapabilirsin istersen iki ya da üç kıza birden yapabilirsin. Hatta yedili bir kız grubu olabilir, onlara bile yapabilirsin. Kalabalık olduklarında daha eğlenceli olabilir.

Seninle paylaştığım bu fikir açılışının aynısını yapmak zorunda değilsin, kendi konularını kendin bulabilirsin. Sadece hangi konuda fikir alıyorsan o fikri neden aldığını da söylemelisin. Yoksa “anket mi yapıyorsun” ya da “neden soruyorsun” tarzı cevaplarla karşılaşabilirsin.

Bir Kızla Nasıl Tanışılır Sorusunun İkinci Cevabı: “Direkt Açılışlar”

İkinci yöntem “Direkt Açılış”. Eğer fikir açılışlarının sana göre olmadığını düşünüyorsan ve normal hayatında da aklına eseni yapmayı seven biriysen o zaman direkt açılışları kullanabilirsin.

Direkt açılışların olayı; bir kızla nasıl tanışılır diye düşündüğünde, o an aklından ne geçiyorsa DÜRÜST ve SAMİMİ bir şekilde bunu kıza söylemektir. Elbette bunu bir ezik gibi değil, havalı bir erkek gibi yapmalısın, yoksa hiçbir işe yaramaz.

Direkt açılışa örnek olarak şunu verebilirim:

“Merhaba, dışarıdan oldukça havalı görünüyorsun, o yüzden de yanına gelip seninle tanışmak zorundaydım. Ben Gökhan-” ve kıza elini uzat.

Bu açılışı aynen bu şekilde kullanabilirsin. Kızın elbisesi dikkatini çekmiş olabilir, o zaman elbiseyi çok iyi taşıdığını söyleyebilirsin. Kızın saçları dikkatini çekmiş olabilir ya da kıyafetlerindeki renk uyumundan hoşlanmışsındır.

Şunun gibi bir şey olabilir:

“Merhaba, korkmana gerek yok anketör falan değilim, sadece şunu söylemeliyim… Harika görünüyorsun, tarzına bayıldım, saçlarının rengi ve giyimin süper :)”

Aklından ne geçiyorsa dürüst bir şekilde onu söyle.

Direkt açılışları kullandığında inanılmaz özgür olduğunu hissediyorsan bu açılış türünün tam sana göre olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Peki, bir kızla nasıl tanışılır konusunda başka hangi yöntemler var? Üçüncü bir yöntem olarak şimdi anlatacağım durum açılışlarını kullanabilirsin.

Üçüncü Yöntem: “Durum Açılışı”

Üçüncü yöntem olarak da durum açılışlarını kullanabilirsin.

Durum açılışlarının olayı, O ANKİ DURUMA GÖRE bir yorum yaparak tanışmaktır. Duruma göre konuşmalısın ve bu sanki çok normalmiş gibi davranmalısın.

Örneğin, Starbucks’ta sıradasın ve önünde de bir kız var. Kızdan hoşlandın ve kızla tanışmak istiyorsun. Eğer Starbucks’a sık gidiyorsan sıra beklenen yerin önünde genelde bir tatlı dolabı olduğunu bilirsin.

Hoşuna giden bir kız gördüğünde ve bir kızla nasıl tanışılır düşüncesi aklından geçtiğinde, kıza bir anda şöyle bir şey diyebilirsin:

“Şu üzerinde çilekler olan pastayı görüyor musun? Harika bir şey, tadı çok güzel…”

Buradaki en önemli şey şu:

Hiç “merhaba” ya da “bir şey söyleyebilir miyim” falan dememelisin. Bu çok önemli, en ufak bir tanışma muhabbeti yapmamalısın. Bir anda bir şeye yorum yaparak muhabbete girmelisin.

Örneğin, o an bulunduğun yerde bir konser platformu kuruluyor olabilir ya da bir festival görüntüsünü andıran çadır gibi şeyler kuruluyor olabilir. İşte sana kızlarla tanışmak için süper bir bahane.

bir kızla nasıl tanışılırTek yapman gereken kızlara “Burada konser mi olacak”, “Burada ne olacak biliyor musun” gibi şeyler sormak.

Elbette sonra da korkmadan muhabbeti devam ettirmelisin…

Kendi kendine bir kızla nasıl tanışılır dediğinde, durum açılışlarını her yerde herhangi bir durum için kullanabilirsin.

Bir kızla nasıl tanışılır konusunda üç farklı tanışma yöntemi gösterdim.

Bunları kullanarak hem reddedilmekten kurtulursun hem de reddedilme konusundaki hayali KORKUNUN üstesinden gelirsin.

…ASIL iş yeni başlıyor

Bir kızla tanışmayı öğrendikten sonra onunla sohbeti nasıl devam ettireceğini de öğrenmelisin. Kızın seni ÇEKİCİ BİR ERKEK olarak görmesini sağlamalısın ve işleri nasıl devam ettireceğini öğrenmelisin.

Bu konuda oldukça şanslısın, çünkü bu konuyla ilgili bütün bilgileri toplamaya bir ton vaktimi ve enerjimi harcadım.

Ve “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adında bir eKitap yazdım.

İçinde, herhangi bir erkeğin kızları etkileyip onlarla BULUŞMASINI sağlayacak güçlü teknikler var… Hem de reddedilme korkusunu yaşamadan.

Kızlarla tanıştıktan sonra işleri nasıl devam ettireceğini öğrenmek istiyor musun?

Eğer istiyorsan, eKitabımı buradan indirmeni öneririm: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş