Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızla İlk Buluşmada Ne Konuşulur

bir kızla ilk buluşmada ne konuşulurKızla ilk buluşmada ne konuşulur sorusuna cevap olarak sana birazdan öğreteceklerimi alıp kullanırsan elde edeceğin şey şu olacak:

Bir kızla ilk buluşma sırasında kızın SENDEN HOŞLANMASINI sağlayabileceksin.

Ve ayrıca kızın seninle tekrar buluşmak istemesini de garantileyeceksin. Ama bu söylediklerimi elde edebilmen için önce bilmen gereken önemli bir konu var:

Pek çok erkek bir kızla ilk buluşmada, kızın kendilerini SIKICI ve diğer erkekler gibi görmesine neden olacak önemli hatalar yaparlar.

Ve bu hatalar yüzünden de kız onlarla bir daha GÖRÜŞMEZ.

Bu hataların bazıları erkeklerin kızla konuşurken yaptığı hatalardır ve bazıları da kızla ilk buluşmanın ilk on saniyesinde yaptıkları hatalardır.

Bir Kızla İlk Buluşmada Erkeklerin Yaptıkları Önemli Hatalar

Kızla ilk buluşmada can alıcı bir an vardır ve bu an, ilk on saniyedir. Kızla buluşacağın yere gidersin ve kızı beklemeye başlarsın. Sonra kızın karşıdan geldiğini görürsün ve ne yaparsın?

İşte bu İLK ON SANİYEDE erkeklerin, bir kızla ilk kez buluşurken yaptıkları en önemli hata şudur:

İlk on saniyeyi BERBAT ederler.

İlk on saniyeyi berbat ettiklerinde de, kızla ilk buluşmanın devamının iyi geçmesi oldukça zor olur.

Nasıl berbat ederler peki bu ilk on saniyeyi?

Pek çok erkek buluşmanın en başında, daha kızı gördükleri ilk saniyede şu hatalardan birini yapar:

1. Kıza hiç dokunmadan, sarılmadan, yanaktan öpmeden sadece “Merhaba” diyerek kızı daha EN BAŞTAN kendilerinden SOĞUTURLAR.

2. Kızla ilk buluşmada kızın sadece elini sıkarlar.

3. Ya da sadece yanaktan öpüşürler.

4. Yanaktan öpüşüp aynı anda el sıkarlar (bu da büyük bir hatadır).

Bu saydıklarım kızla ilk buluşma sırasında yapılan büyük hatalardır. Kızın seni çekici bulmamasını garantilemek istiyorsan bunları yapabilirsin.

Ama eğer buluştuğun bir kızın senden hoşlanmasını ve seni sevmesini istiyorsan bunları yapmamalısın.

Ayrıca bir kızla ilk buluşmada ne konuşulur olayına gelmeden önce ne KONUŞMAMAN gerektiğini sana söylemeliyim.

Bir kızla ilk buluşmada siyaset, din, ders ve iş konularını KONUŞMAMALISIN. Bu konular aranızdaki duygusal ve cinsel çekime hiçbir katkıda bulunmazlar hatta aranızdaki çekimi yok bile edebilirler.

Bu yüzden de bu konuları konuşmamalısın.

Kızla İlk Buluşma Sırasında Kızın Senden Deli Gibi Hoşlanmasını Sağlayacak Olan Şey

Bir kızla ilk buluşmanın en baştaki on saniyesi inanılmaz önemlidir. Ama öyle böyle değil, çok önemlidir ve buluşmanın seyrini belirleyecek olan şey bu ilk on saniyede yaptıkların olabilir.

İşte bu ilk on saniyede kızın senden deliler gibi hoşlanmasını sağlayacak bir şey yapabilirsin.

Kızlar konusunda iyi olan erkekler şunu yaparlar:

Kızla buluştuklarında kıza belinden sarılırlar ve yanaktan öperler.

Bu hareket gayet iyidir, ama kızın gözünde “özel” olmak istiyorsan, daha ilk buluşmadan kızı kendine aşık etmek istiyorsan ve kızla işleri HIZLI ilerletmek istiyorsan yeterli değildir.

Bundan daha iyisini yapmalısın.

Kızla ilk buluşmanın ilk on saniyesinden itibaren yapabileceğin ve kızın senden deliler gibi hoşlanmasını sağlayacak o hareket nedir?

Söylüyorum… Burası çok önemli…

Sanki ikiniz eskiden çılgınca bir aşk yaşamışsınız ve uzun bir aradan sonra TEKRAR bir araya gelmişsiniz gibi davran!

Şu an muhtemelen kafandan şunlar geçiyor: “Bir saniye bu kızla daha yeni tanıştım ve bu benim kızla ilk buluşmam. Nasıl birbirimizi önceden tanıyormuşuz gibi yapabilirim? Ayrıca bunu niye yapmam gerekiyor ki?”

Eğer kızın daha ilk buluşmadan senden deli gibi hoşlanmasını istiyorsan bunu yapmalısın.

Bana güven.

Kızla ilk buluşmada tam olarak yapman gereken şey şu:

1. Kızı görür görmez SICAK bir şekilde ve sevinçle GÜLÜMSE. Sanki eskiden berabermişsiniz ama birbirinizi yıllardır görmüyormuşsunuz gibi gülümse. Bunu nasıl yansıtırdın kıza?

2. Kıza doğru yürürken kollarını KOCAMAN aç. Aynı zamanda da sevinçli bir şekilde gülümsüyorsun.

3. Kıza iki saniye boyunca SARIL.

4. Kızı herhangi bir yanağından öp. Sonra diğer yanağa geçerken bir saniye boyunca göz göze gel, YAVAŞLA, gözlerine bak bir saniye ve sonra diğer yanağından öp. Bir yanaktan diğer yanağa geçerken arada iyice yavaşlayıp kızın gözlerine bakıp gülümsemen çok önemli. Burayı hızlı yapma.

5. Kıza sarıldıktan ve öptükten sonra onu bırakma. Onu havaya kaldır ve döndür! Bildiğin tutup kaldır ve bir kere döndür (kaldırıp döndürürken “haaaaıııı” diye ses çıkarırsan daha eğlenceli olur).

Bütün bunları bu dediğim sırayla yapmalısın. Sonraki buluşmalarda da yapabilirsin, canın ne zaman istiyorsa yap.

Eğer aynen dediğim gibi yaparsan kız daha buluşmanın en başından itibaren senin ne kadar SÜPER ve enerjik biri olduğunu düşünmeye başlayacaktır ve daha ilk andan itibaren sana karşı DUYGUSAL bir şeyler hissetmeye başlayacaktır.

Bu çok basit bir numaradır ve kızın sana karşı duygusal ve cinsel bir ÇEKİM hissetmesine büyük etkisi olur.

Çoğu erkek bunu yapmaz.

Özellikle kızı havaya kaldırıp döndürmek çok şeker bir taktiktir. Eğer zaten enerjik ve hareketli bir kişiliğin varsa bu yöntem sana çok uyar.

Eğer yavaş hareket eden ve biraz da düşük enerjili biriysen bu yöntemi kızla ilk buluşma sırasında kullanırken pek abartmanı önermem. Sonuçta hareketlerinin kişiliğinle uyum içinde olması gerekir.

Bütün bunları yaptığında çok çekici bazı erkeksi özelliklerini kıza göstermiş olursun.

Kıza ÖZGÜVENİN olduğunu gösterirsin. Dominantsın, liderlik ediyorsun, şakacısın ve aynı zamanda da eğlencelisin.

Spontane davranan bir erkeksin (kızlar bunu da çekici bulurlar).

Ayrıca da aşırıya kaçmadan cinsel yönünü de gösterirsin ki bu, kızın sana kısa sürede kapılmasını ve seninle KISA SÜREDE duygusal ve cinsel bir şeyler yaşamasını sağlar.

Daha kızla ilk buluşmanın en başından itibaren kızın kafasındaki şu düşünceleri yok etmiş olursun:

Senin, diğer erkekler gibi sıradan olduğunu düşünmeyecek artık. Bu buluşmanın diğer tuhaf ve sıkıcı buluşmalardan biri olmayacağı kesin. Karşılıklı oturup birbirinize hiç dokunmadan kaç tane kardeşinizin olduğu gibi sıkıcı ve banal konulardan söz etmeyeceğiniz de kesin.

Bunun yerine kızın kafasında KENDİNE GÜVENİ olan ROMANTİK bir erkek resmi çizdin ve seninle yaptığı bu buluşmanın muhteşem bir tecrübe olacağını düşünüyor olacak.

Daha ilk saniyeden itibaren romantik bir an yarattın. Kızın kalbi deli gibi çarpacak, vücudunda adrenalin dolaşacak ve seninle harika bir maceraya atılacağını düşünerek HEYECANLANACAK!

Sana öğrettiğim bu taktik bir kızla ilk buluşmada ne konuşulur diye düşünmekten on kat daha çok işine yarar.

Bu taktiği kendim kısmen uzun yıllardır kullanırım ama tam olarak bu haliyle Sasha’dan öğrendim. Sasha harika biridir! Ayrıca kadınlar konusunda da çok iyidir. Ona bu konuda güvenirim.

Bu arada bu taktiği sadece kızla ilk buluşmada kullanmak zorunda değilsin.

Yani “Aaa ama kızla beş kere buluştuk zaten daha önce şimdi bunu yapamayacak mıyım?” şeklinde bir düşünce geçiyorsa aklından sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim:

Bu taktiği istediğin zaman kullanabilirsin. Kızlarla buluşurken kollarını KOCAMAN AÇ, GÜLÜMSE ve onlara SARIL. Bunu yapmayı bir alışkanlık haline getirirsen kızlar seni gördüklerinde içlerinde harika bir mutluluk duygusu hissederler.

Bu yüzden de bunu HEP yapmanı öneririm. Kendine göre farklı varyasyonlarını da geliştirebilirsin. İlk kez yaparken biraz çekinebilirsin, ama bir kere alıştın mı ve olumlu sonuçları gördün mü, sırf bunu yapabilmek için kızlarla buluşacaksın 🙂 Bana güven.

Kızla Konuşabileceğin Eğlenceli Konular

Eğer hala bir kızla ilk buluşmada ne konuşulur diye soruyorsan sana şu konular hakkında konuşmanı öneririm:

Kıza daha önce yaşadığın eğlenceli anılarını ve MACERALARINI anlatabilirsin. Gezdiğin yerlerden söz edebilirsin. Kızlar maceraya ve geziye bayılırlar.

Bir kızla ilk buluşmada ne konuşulur diye düşünüp konuşacak bir konu bulamadığında kıza şunu diyebilirsin:

“Hadi etraftaki insanlarla dalga geçelim.”

Ve etraftaki hiç tanımadığınız insanlar hakkında komik ve eğlenceli dedikodular yapabilirsiniz. İstediğin kadar abartabilirsin bunu.

Sana ilk on saniye için öğrettiğim taktiğin üzerine bir kızla ilk buluşma sırasında ya da genel olarak konuşma konusunda da son önerilerimi alıp kullanırsan kızın seninle yapacağı ikinci buluşmayı iple çekmesini sağlarsın.

bir kızla ilk buluşmada ne konuşulurİlk Buluşmadan Sonra İşleri Devam Ettirmek

Kızla ilk buluşmayı yaptın ve buluşma harika geçti. Peki, sonrası için ne yapacaksın?

Kızdan hoşlanıyorsun. Aranızda güzel bir elektrik oluştu ve bunun yok olmasını istemiyorsun.

Aranızdaki bu çekimin devam etmesi için TAM OLARAK nasıl hareket etmen gerektiğini biliyor musun?

Biraz önce seninle paylaştığım bilgilerin ilk buluşma için işine yarayacağına eminim.

…ama eğer kızlar konusunda gerçekten ÇOK İYİ olmak istiyorsan; onlarla eğlenceli sohbetler yapıp yakınlaşabilmek istiyorsan, seninle ikinci kere buluşmak için içlerinde yoğun bir arzu hissetmelerini sağlamak istiyorsan o zaman “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımın bir kopyasını edinmelisin.

eKitabın içinde; kızlarla nasıl konuşacağın konusunda, etkili bir şekilde telefon numaralarını alma konusunda, kızlarla yaptığın buluşmaları nasıl planlayacağın konusunda, kızları eve getirme ve işleri reddedilme problemi olmadan nasıl sonuna kadar götürebileceğin konusunda yararlı öneriler paylaşıyorum.

Bu eKitap, kızlar konusundaki başarını etkili bir şekilde ilerletmenin en iyi yoludur.

Ayrıca içindeki önerileri ve taktikleri kullanmaya başladığında HIZLA sonuç almaya başlayacaksın.

eKitabımın kızlar konusunda başarını arttıracağına çok güveniyorum. Bu yüzden de eKitabımı 7 gün boyunca denemene izin vereceğim.

Eğer kitaptan memnun kalmazsan tek yapman gereken bunu bana 7 gün içinde söylemek. Ve böyle bir durumda ben de paranı kuruşu kuruşuna sana iade etmeye söz veriyorum.

Daha fazla bilgi için buraya bakabilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş