Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kızların Hoşlanma Belirtileri

kızların hoşlanma belirtileriKızların hoşlanma belirtilerinin neler olduğunu öğrendiğinde bunun sana faydası şu olacak:

Yüz yüze görüştüğün ya da telefonda konuştuğun bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını rahatlıkla anlayabileceksin.

Kızların hoşlanma belirtileri genelde birbirine benzer. Eğer bunları görebilirsen karşındaki kızla işleri DAHA KOLAY ilerletirsin.

Çünkü kızın senden hoşlandığına emin olursun ve içinde REDDEDİLME KORKUSU OLMADAN kızla işleri ilerletirsin. Ama eğer kızın senden hoşlandığına emin değilsen ilerlemek sorun olabilir. Bunun nedeni de eğer senden hoşlanmıyorsa seni reddetme ihtimalinin olmasıdır.

İşte bu yüzden kızların hoşlanma belirtilerini bilmek önemlidir, böylece reddedilme problemi olmadan kolayca ilerleyebilirsin.

Kızların Hoşlanma Belirtilerinden İlk İkisi

Şimdi seninle kızların hoşlanma belirtilerinden ilk iki tanesini paylaşacağım:

1. Seninle Konuşurken Gülüyor ve Sebepsiz Yere Sırıtıyor: Eğer bir kız senden hoşlanıyorsa seninle konuşurken hiçbir nedeni olmamasına rağmen ikide bir gülüp durabilir.

Sen komik bir şey söylemesen bile, şaka yapmasan bile kısa aralıklarla gülebilir.

Ya da hiçbir sebebi olmadan senin gözlerine bakıp sırıtabilir.

Eğer bir kız bunları yapıyorsa senden hoşlanıyor demektir. Hatta hiç konuşmadığınız halde sadece sana bakarken hiçbir şey söylemeden gülümseyip sırıtıyorsa bunun anlamı şudur:

“Senden deli gibi hoşlanıyorum!”

Sen bir espri yapmamana rağmen, komik bir şey söylememene ya da yapmamana rağmen bir kız gülüyorsa ya da gülümsüyorsa %90 senden hoşlanıyordur. Bu dediğime emin olabilirsin.

Elbette bir kız hiç gülmüyorsa ya da sırıtmıyorsa bu senden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Her kız aynı değildir ama tecrübelerime baktığımda kızların bu gülme olayını genelde yaptığını görüyorum.

2. Yanında Otururken Sana Doğru Dönüp Oturuyor: Kızların hoşlanma belirtileri nedir sorusunun cevaplarından biri de şudur:

Diyelim ki bir kızla yan yana oturuyorsun. Eğer kız senden hoşlanıyorsa SANA DOĞRU döner ve genelde sana doğru bacak bacak üstüne atar. Aynı zamanda da sana yaklaşabilir, sana doğru eğilebilir ve hatta sana yanlışlıkla olmuş gibi dokunabilir.

Böyle bir durumda yanındaki kızın senden hoşlandığına emin olabilirsin. Ona RAHATLIKLA dokunabilirsin, sarılabilirsin ve hatta kızla öpüşebilirsin bile.

Hatta bunları yapmıyorsan bir daha şansın olmayabilir, o yüzden işleri ilerletmek için bu uygun durumu değerlendirmeni öneririm.

Bilmen gereken önemli bir şey var:

Bir kız sana işleri ilerletmen için; onunla öpüşmen ve yakınlaşman için sadece TEK BİR ŞANS verir. Eğer bu şansı o an değerlendiremezsen sana ikinci bir şansı verme olasılığı çok düşüktür. Bu yüzden de eğer görüştüğün kızlarla yakınlaşmak istiyorsan karşına çıkan şansları mutlaka değerlendirmelisin. Bu şansları değerlendirebilmek için de kızların hoşlanma belirtilerini anlayabilmen gerekir.

Kızların Hoşlanma Belirtilerinden Diğer İkisi

Bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın diğer yolları da şunlardır:

3. Kız Kendisi Mesaj Atıyor, Seni Arıyor ve Buluşalım Diyor: Erkekler olarak normalde biz kızlara mesaj atarız ve onları biz ararız. Biz buluşalım deriz.

Senden gerçekten belli bir seviyenin üzerinde hoşlanan bir kıza denk geldiğinde ise FARKLI bir şey olur.

Kız sana gün içinde KENDİLİĞİNDEN mesaj atmaya ya da seni aramaya başlar.

Eğer sana mesaj atarak ya da seni arayarak sohbeti kız kendisi başlatıyorsa, bu kızın senden hoşlandığına emin olabilirsin. Eğer bu kız yakın arkadaşın değilse çok büyük bir ihtimalle senden hoşlanıyordur.

Hele seni arayıp “hadi buluşalım” diyorsa ya da buluşmak için sana mesaj atıyorsa senden hoşlandığı neredeyse kesindir. Bu durumda kızı sevgilin yapmak için ya da kızla yakınlaşmak için tek yapman gereken şey şudur:

Kıza “Olur buluşalım” demelisin.

Ve buluşmada da kıza yakın davranmalısın.

kızların hoşlanma belirtileri4. Seninle İlgili Şeyleri Merak Ediyor: Kızların hoşlanma belirtilerinden bir başkası da şudur:

Senden hoşlanan bir kız seni TANIMAK ister.

Sana sorular sorar.

Kız arkadaşın olup olmadığını sorar, nasıl kızlardan hoşlandığını sorar. En uzun ilişkinin ne kadar sürdüğünü merak eder.

Adın, yaşın, nerede okuduğun, hangi bölümde okuduğun ya da nerede oturduğun gibi soruları da sorar.

Eğer bir kız senden hoşlanıyorsa bunlardan herhangi birini ya da birkaçını sorabilir. Bunların dışında başka pek çok değişik soru sorabilir.

İşin özü şudur:

Bir kızın sana sorular sorup seni tanımak istemesi senden hoşlandığını gösterir. Senden hoşlanıyor ve seni daha yakından tanımak istiyor.

Kızların hoşlanma belirtilerini öğrendin ve sıra geldi senden hoşlanan bir kızla işleri ilerletmeye. Onun numarasını almalısın, buluşmalısın ve işleri dilediğin gibi ilerletmelisin.

Eğer kızları telefonda dışarı çağırırken gergin olmak istemiyorsan, kabul edecekleri şekilde nasıl buluşmayı teklif edeceğini ve kızlarla yaptığın buluşmaların başarılı geçmesini nasıl sağlayacağını öğrenmek istiyorsan yapman gereken şey şu:

“Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabımı okuyarak bu konuda özgüvenini arttırmalısın.

Kitap burada: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş