Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kadınları Etkileyen Güzel Sözler

kadınları etkileyen güzel sözlerKadınları etkileyen güzel sözlerin neler olduğunu bilmek istiyorsan birazdan okuyacakların seni çok yakından ilgilendiriyor demektir.

Öncelikle sana söylemem gereken bir şey var:

Etrafta şuna benzer sözlere denk gelmiş olabilirsin:

“Sen, seni benden fazla seven birini bulursan ben seni unutmaya razıyım.”

Bazı insanlar bu sözlerin kadınları etkileyen güzel sözlerden olduğunu iddia ederler. Bu tamamen saçmalıktır. Bunları inanmamanı öneririm.

Bu tür önceden hazırlanmış ve abartı sözleri kadınlar pek çok erkekten duyarlar. Bu tür sözler kadınlara SAMİMİYETSİZ gelir.

Bir erkek böyle bir şey söylediğinde kadın kafasından şöyle düşünür erkek için:

“Hiç inandırıcı değilsin…”

Sen gerçekten samimi olsan bile söyleyiş tarzın yüzünden samimiyetsiz durumuna düşersin.

Ayrıca bu tür sözler kadınların senden daha fazla hoşlanmasını da sağlamaz. Çekim yaratmazlar.

Kadınları Etkileyen Güzel Sözlerden 4 Tanesi

Eğer demin verdiğim örnekteki gibi sözler işe yaramıyorsa nasıl sözlerle kadınları etkileyebiliriz peki?

Şimdi seninle kadınları etkilemeni sağlayacak ve samimi olduğunu kanıtlamanı sağlayacak sözleri paylaşıyorum.

İşte kadınları etkileyen güzel sözler:

1. “Sende ne var biliyor musun? Güzel bir gülümsemen var ve bunun altında aslında iyi bir insan olduğunu söyleyebilirim.”

Bunu yeni tanıştığın bir kadına rahatlıkla söyleyebilirsin. Onun dış güzelliğinin yanında başka özelliklerine de dikkat ettiğini göstermiş olursun.

Çoğu erkek bir kadının nasıl gülümsediğini umursamaz. Ama sen diğer erkekler gibi değilsin. Onun o tatlı gülümsemesini FARK ETMİŞSİN, kişilik özelliklerini fark etmişsin ve bunu kendisine söylüyorsun.

Sırf dış güzelliğe bakan bir abazan değilsin, onu İNSAN yapan kısımlarıyla da ilgileniyorsun.

Bu olumlu bir özellik senin açından ve bu sözü söylediğinde kadın bunu anlar.

Böylece senden etkilenir.

2. “Ne istediğini gerçekten bilen akıllı bir kadına benziyorsun. Bu hoşuma gitti.”

Bu sözü de aynı şekilde yeni tanıştığın bir kadınla sohbeti biraz ilerlettikten sonra söyleyebilirsin. Anlamı şudur:

Ben standartları yüksek bir erkeğim. Bu yüzden de güzel olmasının yanında aynı zamanda bir kadının ZEKASINA ve kendi AMAÇLARI olmasına da önem veriyorum ve sende bu var. Bu hoşuma gidiyor.

Akıllı bir kadın zekasının da fark edilmesini ister. Bunu fark eden erkeklerden etkilenir ve onları tercih eder. Ayrıca eğer bir erkek kadının ne istediğini bilen biri olduğunu fark edebiliyorsa muhtemelen kendisi de öyledir.

Ne istediğini bilen erkekler ise kadınlara çekici gelirler. İşte bu yüzden bu lafı söylediğinde kadınlar senden etkilenirler.

3. “Çok flört etmem kendimi hemen bırakacağım anlamına gelmiyor.”

Bu laf sana biraz ilginç gelmiş olabilir ama inanılmaz etkilidir.

Normalde erkekler kendilerine yakınlık gösteren kadınlar karşısında hemen kendilerini bırakırlar. Kendilerine sarılan, kendilerini öpen ve kendilerine yakınlaşan kadınlara asla karşı koymazlar. Kendilerini tutmazlar.

Erkeklerin %99’u kadınların gözünde çok kolaydır.

Köpek gibidirler. Hemen dillerini çıkarıp “heh heh heh” yapıp salyalarını akıtırlar.

Genelde “kolay değilim” izlenimini veren taraf kadın olur.

Ama şimdi sen bu sözü söylediğinde rolleri bir anda TERSİNE çevirmiş olursun. Kadına yakınlaşıyorsundur, ona sarılıyorsundur, seksi bir şekilde konuşuyorsundur ve karşılıklı gülüşüp sataşıyorsundur.

Kadınla flört ediyorsundur.

Ve bir anda kadına “Bak, çok flört etmem kendimi hemen bırakacağım anlamına gelmiyor” dediğinde kadını şaşırtırsın.

Ama İYİ anlamda şaşırtırsın.

“Böyle bir erkek var mı?” diye düşünür içinden. Kendini hemen salıveren erkeklerden biri olmadığını görür.

Elbette bu sözü ŞAKAYLA KARIŞIK bir şekilde söylemelisin.

Bu sözü söylediğinde kadın sana saygı duyar. Sana bu özgüveni veren nedir diye düşünür ve meraklanır. Aynı zamanda da seninle daha çok yakınlaşmak ister.

Evet, bu sözü söylediğinde senden etkilenir ve seninle daha fazla yakınlaşmak ister. Çünkü senin diğer erkeklerden farklı olduğunu hemen anlar.

Harika bir sözdür bu, ne zaman flört ettiğin bir kadın olsa mutlaka kullanmalısın. Bunu kullandığında onunla bir şeyler yaşama şansını arttırırsın.

kadınları etkileyen güzel sözler4. “Seni kollarıma alıp saçlarını okşamak istiyorum.”

Bu sözü yakınlaşmaya başladığın ve senden hoşlandığına emin olduğun bir kadına söylediğinde mucizeler yaratır.

Kadınlar genelde romantik erkeklere bayılırlar. Çoğu erkek ise romantik değildir. Özellikle ilgiye ve şefkate ihtiyacı olan bir kadın, onu kollarına alıp saçlarını okşayacağını söylediğinde buna bayılır.

Senin bu söylediğini yaptığını hayal eder ve kendisini sana daha yakın hisseder. Kendisini iyi hisseder, güvende hisseder.

Sevdiğin kadına bu güzelliği yapmanı öneririm. Senden etkilenecektir.

Seninle kadınları etkileyen güzel sözlerin bir kısmını paylaştım. Ama bu daha başlangıç, çünkü kadınları etkilemek için yapabileceğin çok daha fazla şey var.

Eğer içinden “Bunlar harika, ama çok daha fazlasını istiyorum” diyorsan biraz önce seninle paylaştığım sözlerle yetinmek zorunda değilsin.

Erkeklerin hoşlandıkları kadınları etkilemelerine yardımcı olacak bir eKitap yazdım ve bu kitabın adı “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş”.

İçinde kadınları etkilemek için nasıl davranman gerektiğiyle ilgili ONLARCA strateji ve taktik var. Ayrıca bir kadınla tanışıktan sonra işleri EN SON AŞAMAYA kadar nasıl ilerleteceğin konusunda detaylı bir yol haritası sunuyorum.

Türkiye’de eKitabımı okuyup başarılı olan pek çok erkek var. Eğer sen de kadınlar konusunda hep hayalini kurduğun başarıları elde etmek istiyorsan kitabıma bir göz atmanı öneririm.

eKitap burada: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş