Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir

kadınları etkilemenin yolları nelerdirKadınları etkilemenin yolları konusunda en önemli şeyi öğrenmek istiyorsan, bu yazı seni direkt ilgilendiriyor demektir.

Dikkatli bir şekilde okumanı öneririm.

Bir kadını etkileme konusunda bilmen gereken şey şudur:

Eğer çekingen bir erkeksen ve aynı zamanda da kadınları etkilemenin yollarını bilmiyorsan bu konuda başarılı olmana imkan yoktur.

Özellikle çekingenlik, pek çok erkeğin başarısız olmasına sebep olan bir özelliktir. Kadınlar çekingen erkeklerden, utangaç erkeklerden ETKİLENMEZLER. Onları çekici bulmazlar.

Hatta bazen adam yerine bile koymazlar.

Kadınları etkilemenin yollarından biri girişken olmaktır.

Erkek dediğin GİRİŞKEN olur, hiçbir şekilde ÇEKİNMEZ. Bir kadından çekinen bir erkek hayatta da başarılı olamaz, çünkü sadece kadınlardan değil pek çok şeyden çekinir.

Kadınlar bunu içgüdüsel olarak ANLARLAR ve çekingenlik yaptığında seni arzulamazlar, istemezler.

Bu yüzden de sevgili dostum, bir kadına karşı neredeyse hiçbir zaman çekingen davranmamalısın.

Biliyorum, bunu yapmak kolay değil. Sonuçta çekingenlik kendiliğinden hissettiğin bir şey, elinde değil. Ama bunu AŞMALISIN.

Arzularını sesini dinlemelisin ve sonuna kadar da ARZULARININ PEŞİNDEN GİTMELİSİN.

Kadınları Etkilemenin Yollarından En Önemlisi Özgüvenli Olmaktır

Çekingenliğin yanında kadınları etkilemenin yollarını bilmiyorsan bu konuda başarılı olamayacağını söylemiştim.

İşte kadınları etkilemenin yolları konusunda bilmen gereken en önemli şey şudur:

Bir kadına kendine güvenin olduğunu göstermelisin.

Kadın bunu; yaptığın şeylerden, konuşma tarzından, söylediğin şeylerden ve onun yanında nasıl davrandığına bakarak çok rahat anlayabilir.

Hem de ANINDA anlar ve senden etkilenip etkilenmediğine de anında karar verir. İlk izlenim önemli derler ya hani? İşte bir kadın seninle ilk tanıştığında kendine güvenin olmadığını düşünürse seninle ilgilenmez. Ve bu durumu daha sonra kurtarman neredeyse olanaksızdır.

İşte bu yüzden kendini geliştirmelisin. Kadınlar, onlarla daha ilk tanıştığın andan itibaren senin özgüvenli olduğunu görmeliler.

Sana, kadınları etkilemenin yollarıyla ilgili bu konuda harika bir örnek vereceğim ve demek istediğimi çok iyi anlayacaksın (aslında sana örnek olarak anlatacağım olay, bu yazının devamını şimdiki haliyle yazmama sebep oldu).

Dün akşam telefonda bir kız arkadaşımla konuşurken bana bir erkekten söz etti. Kendisinden hoşlanan ama inanılmaz özgüvensiz bir erkek…

Neden mi?

Anlatayım…

Kadının bana söylediği şey şuydu:

Dediğine göre kadının içinde bulunduğu organizasyona yeni katılmış biriydi ve kadınla sadece Facebook üzerinden iletişim kurmuştu. Kadın bu adamı organizasyonun İstanbul’da beş yıldızlı bir otelde düzenlediği bir seminere çağırmıştı.

Kadın, adamı özel olarak çağırmamıştı, adam kendini geliştirmek istiyorsa eğer zaten katılması gereken bir seminerdi ve kadın da onu bu yüzden çağırmıştı. “Gelsen iyi olur senin için” demişti.

Arkadaşımın dediğine göre adam seminerin olduğu gün kadını görmüş. Seminerden sonra kadın elbette arkadaşlarıyla grup halinde muhabbet ediyor.

Adam kadını uzaktan görmüş, ama yanına gitmeye çekinmiş. Kadının yanına gitmeye çekinmiş, çünkü arkadaşları varmış kadının yanında.

Bu yüzden de kadının telefonuna mesaj atmış ve yanında arkadaşları olduğunu için yanına gidemediğini söylemiş. Beş dakika sonra elbette kadın bunun yanına gelmiş.

Kadınla konuşmuşlar ayaküstü ve bu adam, kadına bir de kadının tuttuğu futbol takımının T-shirt’ü hediye etmiş.

Sonra da yanından ayrılmış.

Bu arada bu adam hem seminere hem de kadını görmeye İzmir’den İstanbul’a gitmiş!

İzmir’e döndükten sonra da kadına aşkını ilan etmiş ve elbette kadın onunla ilgilenmediğini söylemiş. Buna rağmen kadının aşkını ve ilgisini kazanmak için kadına altın bir kolye göndermiş hediye olarak.

Adam kadına pahallı bir hediye göndererek kadını etkileyebileceğini düşünmüş olmalı. Pek çok erkeğin yaptığı bir hatadır bu.

Kadınları etkilemenin yollarını bilen biri bu şekilde davranır mı? Elbette hayır…

Eğer bir kadın senin davranışlarından etkilenmediyse ona istediğin kadar hediyeler gönder, güzel şeyler söyle; bu şekilde davranarak onu duygusal olarak etkilemene, kadının seni arzulamasını sağlamana imkan yoktur.

Bu genelde OLANAKSIZDIR!

Adamın, kadınları etkilemenin yollarıyla ilgili en büyük hatası şuydu:

Kadının yanına gitmeye çekinmek.

Kendine güveninin sıfır olduğunu gösterir bu hareket. İnanılmaz iticidir, kadın içinden “Iyyyyyy” diye düşünür.

Gerisi; yani aşkını ilan etmek ve hediyeler göndermek de işe yaramaz… Ama asıl hata, en başta onun yanına gitmeye çekinmesidir.

Eğer kadınları etkilemenin yollarını çok iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsan, ilk önce özgüvenin olduğunu karşındaki kadına göstermelisin…

Özgüvenin Olduğunu Nasıl Gösterirsin

Adamın yapması gereken şey şuydu:

Çekinmemeliydi ve kendine güveninin tam olduğunu göstermeliydi. Bunu başarmanın yolu arzularının peşinden gitmektir.

Kadınları etkilemenin yollarıyla ilgili bu özgüven olayı çok önemli, tekrar söylüyorum:

ARZULARININ PEŞİNDEN GİTMELİSİN. NE İSTİYORSAN ONU YAPMALISIN!

Başkaları, tanıdıkların, etraftaki insanlar ya da ilgilendiğin kadın ne düşünür acaba diye umursamamalısın. Çünkü eğer umursarsan kendini tutmaya başlarsın; isteklerini, hayallerini gerçekleştiremezsin ve bunun sonucunda da HAYATTA İSTEDİĞİN ŞEYLERİ ELDE EDEMEZSİN ve dilediğin gibi bir hayata ASLA SAHİP OLAMAZSIN.

Eğer kadınları etkilemenin yollarında ustalaşmak istiyorsan bu dediğimi asla aklından çıkarmamalısın. İkisi birbiriyle çok yakından bağlantılıdır.

Peki, kadınları etkilemenin yollarını dikkate aldığımızda, demin anlattığım olayda adam kadını etkilemek için NE YAPMALIYDI?

Kadının etkilenmesi için adamın yapması gereken şey tam olarak şuydu:

Seminerden sonra kadını arkadaşlarıyla birlikte gördüğünde direkt kadının yanına gitmeliydi. Kendini tanıtmalıydı, kadının arkadaşlarıyla tek tek tanışıp el sıkışmalıydı ve kadına şunu demeliydi:

“Sana ilginç bir şey göstereceğim (ya da anlatacağım) gelsene iki dakika.”

Sonra kadını biraz uzağa götürmeliydi ve muhabbete başlamalıydı. Sonra da kadınla beraber o anda dışarı çıkıp baş başa dışarıda görüşmeliydi. Eğer o an çıkamıyorsa kadının ne zaman müsait olduğunu öğrenmeliydi ve kadınla belli bir saat için buluşma ayarlamalıydı.

İçinden ne geliyorsa onu yapmalıydı.

Kıza sarılmak mı istiyor?

Sarılmalıydı.

Kızla öpüşmek mi istiyor?

O zaman öpüşmeliydi.

Arzularının peşinden gitmeliydi. Zaten arzularının peşinden gittiğinde kendiliğinden özgüvenli bir erkeğe dönüşürsün ve kadınlar da böyle erkeklere bayılırlar. Böyle erkekler kadınları etkilemenin yollarını çözmüş adamlardır.

İşte bir kadına özgüvenin olduğunu bu şekilde gösterirsin, hediyeler alarak değil. Kadınları etkilemenin yollarında ustalaşmak istiyorsan hediye türü şeylere odaklanmayı bırakmalısın. Girişken olup arzularının sesini dinlemeye ve içinden geldiği gibi davranmaya odaklanmalısın.

Aklından “özgüvensizliğimden ve reddedilme korkumdan kurtulmak istiyorum” diye geçiriyorsan ve bunun için de kadınları etkilemenin yollarını adam gibi öğrenmek istiyorsan o zaman ÇOK DOĞRU düşünüyorsun demektir!

Ne yazık ki, çoğu erkek kendilerine zaman ayırıp yatırım yapmıyor… Ve bu yüzden de hayatları boyunca istedikleri türde kadınları etkileyebilmek onlar için sadece bir HAYAL oluyor…

kadınları etkilemenin yolları nelerdirEskiden kadınlar konusunda ne yaptığını bilmeyen o erkeklerden biri de bendim. Şu anda istediği zaman istediği yerde kadınları etkileyebilen bir erkeğim.

Peki, neden onlar öyle ve ben böyleyim?

Onlarla benim aramda ne gibi bir fark var?

BEN ÖĞRENMEYE ZAMAN AYIRDIM.

Bütün bunları keşfetmek çok uzun vaktimi aldı. Keşfettiğim şeyleri bütün erkekler öğrenebilsin diye de yazıya dökmek için çok fazla zaman, çaba ve enerji harcadım.

Seni şahsen çalışmalarıma göz atmaya davet ediyorum. Benim keşfetmek için YILLARIMI alan bilgileri sen sadece saatler içerisinde öğrenebilirsin… Bunu kendi evinin rahatlığında ve gizliliğinde yapabilirsin.

“Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı eKitabım, öğrettiğim her şeyin TEMELİNİ oluşturuyor…

Kadınları etkilemenin yollarını öğrenmek isteyen her erkek için “mutlaka okunması gereken” bir kaynak. Bu kaynağı dijital olarak 5 dakika içinde indirip okumaya başlayabilirsin…

eKitabım hakkında daha fazla şey öğrenmek için buraya tıkla: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş