Gündüz Vakti Evden Çıktığında, Dışarıda Gördüğün Güzel Kızlarla Tanışıp İlişki Yaşamayı Öğren

gündüz kızlarla tanışEğer Sana Göstereceğim Basit Sırları Öğrenirsen; Gündüz Vakti Sokakta, Alışveriş Merkezinde, Starbucks Ya Da Markette Gördüğün En Çekici Kadınların Yanına Büyük Bir Özgüvenle Gidip Baş Edebileceğinden Daha Fazla Telefon Numarası Ve Buluşma Sözüyle Onların Yanından Ayrılabilirsin

Merhaba, nasıl gidiyor?

Sana üç farklı senaryodan söz edeceğim. Okurken çok dikkat etmeni istiyorum.

İçlerinden herhangi birinin daha önce hiç başına gelip gelmediğini bir düşün:

Senaryo #1:

Dışarıda kaldırımda yürüyorsun. Karşıdan bakımlı, iyi giyimli ve çekici bir kadın kırıtarak sana doğru geliyor. Onu baştan aşağıya süzüyorsun. İçinden “Çok güzel bir kadın..keşke böyle bir sevgilim olsa” diye düşünüyorsun. Onu kesiyorsun.

Bu arada o yanından geçip gidiyor.

Arkana dönüp bakıyorsun, “Off harika!” diye düşünüyorsun. Ama onunla tanışmak için ona ne diyeceğini bilmiyorsun.

Böyle durumlar için kadınlarla tanışmanı, onlarla konuşmayı devam ettirmeni, senden hoşlanmalarını ve kısa sürede telefon numaralarını almanı sağlayacak bir sistemin elinde hazır bulunması harika olmaz mıydı?

Senaryo #2:

Tanıdığın bir adam var. Eski bir arkadaşın ya da şu an arkadaş olduğun biri…ya da bir arkadaşının arkadaşı. Zengin bir erkek değil. Yakışıklı da değil. Hatta pek zeki bile sayılmaz.

Adamda para, tip ya da zeka yok ama kadınlarla tanışma konusunda çok iyi.

Sürekli farklı bir kızla tanışıyor. Ya da kızlarla. Çoğul. Ve bu durumun hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Bir şekilde bu işten ANLIYOR.

Sen ve diğer erkekler kızlarla tanışıp görüşmek için uğraşıp dururken, o istediği kadını RAHATLIKLA elde ediyor.

Onun TAM OLARAK ne yaptığını bilsen ve kendin de aynısını yapabilsen süper olmaz mıydı?

Senaryo #3:

Kızlarla tanışabileceğin bir ORTAMIN YOK; bu yüzden de evde bilgisayarın başında oturmuş Internet üzerinden kızlarla tanışmayı deniyorsun. Bir ton zaman harcamana rağmen ya çok küçük bir başarı elde ediyorsun ya da hiç başarı elde edemiyorsun.

Attığın mesajların çoğu karşılıksız kalıyor. MSN’ine eklediğin kızlarla da muhabbet bir süre sonra kesiliyor. Belki yılda bir iki kere şans yüzüne gülüyor.

Arkadaşların seni hiçbir zaman güzel kızlarla tanıştırmıyor. Ya da tanıştırıyorlar ama seni tanıştırdıkları kızların hep sevgilileri oluyor. Kırk yılda bir ilişki yaşayabileceğin ve hoşlandığın bir kıza denk geliyorsun, ama bu kızlar da seni arkadaşları olarak gördükleri için bir sonuç elde edemiyorsun.

Özetle; KISITLANMIŞ durumdasın.

Bu berbat duruma teslim olmak yerine, dışarıda sokakta yürürken gördüğün HERHANGİ BİR KIZLA tanışabilme yeteneğine sahip olmak istemez miydin?

Bu durumda ne kadar çok seçeneğin olurdu bir düşün. Parkta bankta oturan o tatlı kızla ya da sahilde yürüyüş yapan o sıkı vücuda sahip kızla KOLAYCA tanışıp daha sonra buluşabilsen muhteşem olmaz mıydı?

Bütün bu senaryoları okurken, içinde bulunduğun bu durumları nasıl bu kadar kusursuz anlatabildiğimi merak ediyor olabilirsin. Bunun sebebi şu; o iğrenç durumların her birini kendim defalarca YAŞADIM…

Şimdi izin ver sana birkaç soru sorayım:

 • Kadınlar konusunda seçeneklere mi sahip olmak istiyorsun?
 • Gündüz vakti kaldırımda yürüyen o güzel kızla tanışıp hemen o an kızla birlikte bir kafeye gidip onunla sohbet edebilmek ister miydin?
 • “Sevgilim” diyebileceğin kızla tanışabileceğin doğru düzgün bir ortamın yok mu?
 • Club & Barlara gidip, bir ton para harcayıp, sonunda her seferinde eve tek başına mı dönüyorsun?
 • “Özel” bir kadınla tanışıp harika bir ilişki mi yaşamak istiyorsun?
 • Bir kızla çıkıyorsun ama aslında onu o kadar da çok sevmiyorsun. Sadece boşta kalmamak için onunla görüşüyorsun, çünkü gerçekten istediğin türde bir kızla bir türlü tanışamıyorsun?
 • Internet üzerindeki arkadaşlık sitelerinde saatlerini harcayıp sonuç alamamaktan bıktın mı?
 • Dışarıda görüp beğendiğin herhangi bir kadınla tanışıp onunla daha sonra görüşebilmeyi ister miydin?
 • Sevdiğin bir kadının dokunuşlarını hissetmeyeli uzun zaman mı oldu?
 • Hayatında aynı anda birden fazla kız olmasını ister miydin?
 • Canı istediği zaman hoşuna giden kızlarla tanışıp onların telefon numarasını alabilen ve sonrasında onlarla ilişki yaşayabilen bir erkeğe dönüşmek ister miydin?
 • Yalnızlıktan artık BIKTIN mı?
 • GÜZEL ve GENÇ kadınlarla ilişki yaşamak mı istiyorsun?

Sana sorduğum bu sorulardan en az bir tanesine “EVET!” dediysen, bundan sonra okuyacaklarının fazlasıyla ilgini çekeceğine eminim.

Gündüz Tanışmak Çok Kolay

Çok uzun bir süredir gündüz vakti hiç tanımadığım kadınların yanına gidip, onlarla tanışıp, bana karşı çekim hissetmelerini sağlayıp onlarla buluşmalar ayarlama konusu üzerinde çalışıyorum.

Bugüne kadar pek çok taktiği ve fikri test ettim. Çok fazla sayıda deneme yaptım. Değişik tanışma yöntemlerini denedim.

Bunun için de caddeleri, meydanları, alışveriş merkezlerini, kafeleri ve yürüyüş yollarını seçtim.

Neden?

Altı basit sebepten dolayı:

1. Çünkü gündüz vakti her türden kadınla tanışabilirsin.

Reklamcı, fotomodel, avukat, doktor, genç, olgun, gece bara gitmeyen, çılgın, sakin, zengin, iyi huylu, kötü huylu, maceracı, evde oturan, üniversiteli, iş kadını vs. Gündüz herkes dışarıda!

2. Çünkü erkeklerin %99.9’u gündüz vakti dışarıda kızlarla tanışmayı aklından geçirmiyor bile.

Ortada sana rakip olabilecek hiç kimse yok. Gündüz neredeyse hiçbir erkek tanımadığı kızları durdurup onlarla konuşmuyor. Ama sen bunu yaparak diğer BÜTÜN ERKEKLERİN ÖNÜNE GEÇMİŞ OLUYORSUN! Ve kızlar öne çıkan, farklı olan ve kendine güveni yüksek olan erkeklere bayılırlar.

3. Çünkü normalde sosyal çevrende ASLA tanışamayacağın kızlarla tanışabiliyorsun.

Şehirdeki on binlerce kızın kaç tanesi senin sosyal çevrenin içinde olabilir ki? Ama sen dilediğin kızla tanışma yeteneği sayesinde dışarıda görüp hoşlandığın herhangi bir kızla ilişki yaşayabilirsin.

4. Çünkü gündüz kızlar tek başlarına oluyorlar.

Bunun anlamı nedir? Normalde bir kız, arkadaşlarının yanındayken ya da sosyal ortamındayken etrafına kötü görünmemek için sana karşı mesafeli davranacaktır. Ama seninle bu şekilde tanıştığında, hiç kimse onun söylediklerini ve yaptıklarını asla bilemeyecek. Sana karşı içinden geldiği gibi davranabilir!

5. Çünkü gündüz tanışmak, gece barda tanışmaktan çok daha zahmetsiz.

Gece seni damsız almayan güvenlik görevlileri var, içeride çok fazla gürültü olduğu için konuşmak zor, kızın arkadaşları seni engellemeye çalışabilir, sana zorluk çıkaran uyuz erkekler var, seni engellemeye çalışan garsonlar var, para harcamak zorundasın ve kıza yazan başka erkekler var. Gece bar & club ortamı senin kızlarla tanışmanı engellemek için dizayn edilmiş gibidir adeta!

Ama gündüz hiç para harcamak zorunda değilsin ve sana engel olabilecek HİÇBİR ŞEY yok. Ayrıca gece özel olarak hazırlanıp bara gitmek zorundasın. Ama gündüz zaten başka işlerini halletmeye ve dolaşmaya dışarı çıkıyorsun. Gömlek almaya giderken neden bu arada kendine bir sevgili bulmayasın?

6. Çünkü gündüz etrafta yüzlerce kız var. Her gün onlarca kızla konuşabilirsin. Sohbet iyi gitmediğinde kızın yanından ayrılıp hemen başka bir kızla konuşabilirsin.

Onlara Ne Söylemem Gerektiğini Biliyorum

Biraz kendimden söz etmek istiyorum.

Evden dışarı çıktığımda, gün içerisinde dışarıda ilgimi çeken bir kız görürsem, onunla tanışmak benim için sıradan bir olay. Bir sonuç alıp almamam benim için önemli değil.

Benim için önemli olan şey şu:

Çok hoşuma giden bir kız görmüşüm ve onu istiyorum! Şansımı denemeden gitmesine asla göz yumamam! Ama bu arada sonuç alma olasılığımı en üst düzeye taşıyacak bazı özelliklere sahibim:

O kızla konuşmak, benimle ilgilenmesini sağlamak, telefon numarasını almak ve onunla buluşma ayarlamak için TAM OLARAK ne diyeceğimi, nasıl davranacağımı ve ne yapacağımı BİLİYORUM.

Bu konu üzerinde uzun yıllardır çalışıyorum. O kadar çok yöntem ve strateji denedim ki, artık nerede nasıl davranmak gerektiğini çözmüş olduğuma inanıyorum.

Elbette her şeyi bildiğimi iddia etmiyorum. Zaten “Ben her şeyi biliyorum” diyen birisinin yalan söylediğine emin olabilirsin. Fakat dışarıda hiç tanımadığım kadınlarla yüz yüze tanışmak konusunda bazı can alıcı noktaları ve işe yarayan bazı püf noktaları biliyorum.

Ve en önemlisi de, bunları sürekli uyguluyorum. Yıllardır sürekli dışarıda; gece barlar & diskolarda, gündüz sokaklarda ve alışveriş merkezlerinde hiç tanımadığım kızlarla etkileşim içerisindeyim. Evde oturup kitaplardan öğrenen biri değilim, gece ve gündüzleri sürekli dışarı çıkıp bu konuda pratik yapan biriyim.

Eskiden İçime Kapanık Biriydim

Hep böyle miydim?

Tabi ki hayır…

Eskiden içine kapanık ve utangaç biriydim. Dışarıda hiç tanımadığım bir kızla konuşmayı aklımın ucundan bile geçirmezdim.

Tamamen sosyal çevreme bağımlıydım. Hoşuma giden bir kız gördüğümde, onu tanıyan birinin beni o kızla tanıştırmasını beklerdim. (Şu an bu, bana şaka gibi geliyor)

Üniversiteden mezun olduktan sonra da yeni kızlarla tanışma şansım büyük oranda azaldı. Tek elle tutulur tanışma ortamı olarak elimde yalnızca Internet vardı. Dışarıda güzel kızları görür ve sonra da eve geldiğimde büyük bir hırsla arkadaşlık sitelerine girip kızlara mesaj yağdırırdım!

Sonra çok büyük bir tesadüf eseri, yakın bir arkadaşım bana yurt dışındaki bazı adamlardan söz etti. Barlarda, diskolarda ve gündüz dışarıda herhangi bir yerde canlı canlı kızlarla tanışabilen ve tanıştıkları bu kızlarla istedikleri gibi ilişki yaşayabilen adamların hikayesini anlattı bana. Ağzım açık bir şekilde dinledim onu.

“Bu müthiş bir olay!” dedim arkadaşıma. Bunu bende öğrenmeliydim.

Çok vakit harcadım, çok çalıştım, çok düşüp kalktım, defalarca başarısız oldum ama sonunda öğrendim. Ve şimdi, bu öğrendiklerimi sana öğretmek istiyorum.

“Sıradan” Erkeklerin Yaptığı Ve Gündüz Vakti Hiçbir Kadınla Tanışmamalarını Ve Hiçbir Buluşma Ayarlayamamalarını GARANTİLEYEN 3 Ölümcül Hata

“Savaş alanında” geçirdiğim yıllardan sonra neredeyse BÜTÜN erkeklerin gündüz vakti kadınlarla tanışma konusunda yaptığı 3 tane ölümcül hatanın varlığını keşfettim. Elbette erkeklerin yaptığı bu hatalar, işi bilenlerin başarıya ulaşmasını daha da KOLAYLAŞTIRIYOR.

Aşağıdaki hataları okurken, KENDİNE bunlardan herhangi birini yapıp yapmadığını sor.

Hata #1:

Olayların Kendiliğinden Gerçekleşmesini Ummak… Ya da Bütün İşi Kadının Halledeceğini Düşünmek

Çoğu erkek dışarıda görüp beğendiği kadınlarla tanışmayı DÜŞÜNMEZ. Düşünse bile DENEMEZ. Bu çok üzücü bir gerçektir.

Bunun yerine ne yaparlar?

 • Uzaktan bir kadına bakarlar…aralarında bir şeyler olduğunu hayal ederler…ama aslında hiçbir zaman bir şey yapmazlar.
 • Kızın yanında dururlar…kızın kendilerine “yanlışlıkla çarpmasını” ve kızın konuşmayı başlatmasını umut ederler…ya da bir şekilde şans yüzlerine güler diye düşünürler.
 • Kızla KONUŞMAMAK için bir ton bahane uydururlar…kendi kendilerine şu tarz şeyler söylerler; “muhtemelen sevgilisi vardır…” ya da “büyük ihtimalle zaten benimle ilgilenmez…”

Bunlardan herhangi birini yaptın mı?

Hata #2:

Laf Atmak/Islık Çalmak

Bazı erkekler önlerinden geçen kızlara laf atarlar; “Offf off offf” ya da “Çok güzelsin” gibi şeyler söylerler.

Islık çalanları da var elbette.

Bu konuda söyleyebileceğim tek bir şey var:

Hayatım boyunca bir kadının kendisine laf atan ya da ıslık çalan bir erkeğe dönüp de ASLA ama ASLA şöyle dediğini duymadım:

“Çok hoş ıslık çalıyorsun. Al, telefon numaram bu. Belki daha sonra görüşüp ne kadar iyi ıslık çaldığına bir bakarız, ne dersin?”

Acaba insanlık tarihi boyunca herhangi bir kadın böyle bir cevap vermiş midir?

Hata #3:

“Sıradan” Olmak

Beğendiğin bir kıza açılış yapmak (kızın yanına gidip onunla konuşmak) önemlidir. Gerçekten çok önemlidir. Çünkü eğer kıza açılış yapmazsan kızla asla tanışamazsın.

Bence açılış sırasında ilk 5 saniye olağanüstü bir izlenim yaratmak gerekli, yoksa kızın sana olan ilgisini kaybedebilirsin. Doğru, sadece 5 saniyen var!

Gergin ve asosyal bir erkeğin bir kadınla tanışmaya çalıştığını hayal et. Kadının, erkekteki özgüvensizliği fark edip onu püskürtmesi ne kadar zaman alır sence?

“Pardon, ben…ıhhhh..benim adım…ıhhhh…”

Al sana. Adam yanıp kül oldu! Adam daha bu cümleyi bitirmeden kadın arkasını dönüp gidecektir.

Peki, kadının ilgisini nasıl çekeceksin?

Orijinal olarak.

Hatta bundan daha önemlisi iyi bir vücut diline sahip olmak, muhtaç görünmemek, kızın açık yerlerine bakmamak vs. Bu tarz temel şeyler çok önemli. Ama bunlardan sonra kilit noktası FARKLI olmaktır.

Şimdi sıradan erkeklerin kızlarla tanışmak için kullandığı ve İŞE YARAMAYAN açılış cümlelerine bir göz atalım. Zaten çok az sayıda erkek gündüz vakti kızlarla tanışma cesaretine sahip. Ama “cesur” olmak yetenekli olmakla aynı şey değil elbette.

İşte sıradan erkeklerin kullandığı bir numaralı açılış:

“Merhaba. Ben iş adamıyım. İşte kartım, bir ara beni ara (göz kırpma efekti).”

Dalga geçmiyorum. Ciddiyim.

Hayır, bu açılışı ben uydurmadım.

Bunun ne kadar korkunç derecede kötü bir açılış olduğunu açıklıyorum.

Bunu söyleyerek aslında kadına şunu söylemiş oluyorsun; “Seni paramla etkilemeye/sana rüşvet vermeye çalışacağım. Senden daha başarılı olmama rağmen senden korkuyorum, çünkü sen güzelsin. Ve kadınlarla nasıl konuşacağım konusunda hiçbir fikrim yok.”

Sonraki:

“Vayy, çok güzelsin. Mankenlik mi yapıyorsun?”

İmdaattttttttttt! Kadın o kadar güzeldir ki ona nasıl yaklaşacaklarını bilemezler. Çoğu erkek bilemez zaten. Bunu söylemek şuna eşdeğerdir; “Güzel kadınlarla nasıl konuşacağım konusunda en ufak bir fikrim yok.”

Başka bir popüler açılış:

“Merhaba, çok şekersin. Numaranı alabilir miyim?”

Ya da:

“Merhaba, çok şekersin. Bir ara bir şeyler içelim.”

Hemen telefon numarası istemek genelde kötü bir fikirdir. Kız kendini senin yanında rahat hissetmeden, sana daha güvenmeden ve sana karşı daha yeterli miktarda duygusal çekim hissetmeden kızdan telefonunu istemen genelde işe yaramayacaktır (eğer ne yaptığını biliyorsan belli durumlarda işe yarayabilir).

Bu şekilde alınan numaraların çoğu çöplük numara olacaktır (aradığında kızlar cevap vermeyecektir). Ama bazı kızlar da numaralarını bu şekilde verip daha sonra seninle buluşabilirler elbette. Brad Pitt’e benzemek işe yarayabilir. En azından bu açılışta kıza ilgini belli etmiş olursun. Bu da bir şeydir.

Bu sıradan açılışlar tabi ki kızlara laf atmak ya da ıslık çalmaktan çok daha iyidir. En azından konuşma içeriyorlar. Ama yine de, bu açılışların hepsinin ölümcül hatalar kategorisine girdiğine inanıyorum.

Gündüz Dışarıda Gördüğün Ve Hiç Tanımadığın Kadınlarla Nasıl Tanışır, Telefon Numaralarını Nasıl Alır Ve Onlarla Nasıl Daha Sonra Tekrar Görüşürsün

Eğer gündüz vakti dışarıda yanından geçip giden kızlarla nasıl tanışabileceğini öğrenmeye hazırsan…ve şehirdeki bütün güzel kızları potansiyel sevgilin haline getirmek istiyorsan… O zaman sana harika haberlerim var…

Gündüz vakti dışarıda hiç tanımadığın kızlarla tanışma konusunda aldığım eğitimi ve öğrendiklerimi 3 günlük bir eğitim haline getirdim. Bu eğitimin adı:

“Gündüz Oyunu Eğitimi”

Bu eğitim programında, dışarıda gördüğün kızların yanına gidip onlarla tanışmanı sağlayacak stratejileri ve kızların senden ANINDA hoşlanmasını ve etkilenmesini sağlayacak teknikleri öğreneceksin.

Neler Öğreneceksin

Bu, buzdağının yalnızca görünen kısmı. Program sayesinde öğreneceklerini seninle aşağıda paylaşıyorum:

 • Sokakta hiçbir erkeğin tanışmaya cesaret edemediği o güzel kızlarla tanışabilmek için TAM OLARAK ne söylemen ve ne yapman gerektiğini öğreneceksin.
 • Eğitim %100 sahada gerçekleşecek. Bunun anlamı şu; 3 gün içinde toplam 21 saatlik bir saha tecrübesi edineceksin. Seminer salonunda oturup, bir konuşmacıyı dinleyip notlar almak gibi sıkıcı şeyler yok. Sana kısa sürede büyük bir tecrübe kazandırmak istiyorum.
 • Güçlü yanların, zayıflıkların ve hedeflerinle özel olarak ilgileneceğim. Rahatlık sınırlarının dışına çıkmanı sağlayacağım.
 • Kafanın içindeki düşüncelerden kurtulup muhteşem kızlarla eğlenceli sohbetlere dalmana yardımcı olacağım.
 • Sokakta HERHANGİ BİR KIZI DURDURMANI sağlayacak güçlü ve etkili teknikler öğreneceksin.
 • Kıza özgüvenli bir şekilde el sallayıp, onunla DİREKT ve DÜRÜST bir şekilde sohbete başlayıp; önceden hazırlanmış rutinler olmadan kızla doğal ve içten bir şekilde sohbeti devam ettireceksin. Daha sonra da kızın telefon numarasını alıp ilk buluşmayı nasıl yapacağınızı kararlaştıracaksın.
 • Eğer bir kızla gidip konuşmamı istersen, anında bana işaret ettiğin kızın yanına gidip onunla konuşacağım. Belli can alıcı noktaları öğretmek için bunu zaten yapacağım, fakat aynı zamanda dilediğin zaman dilediğin kızla da konuşacağım.
 • Harika bir sevgilin olmasını istiyor olabilirsin. Ya da bir ton kızla güzel vakit geçirmek istiyor olabilirsin. Fark etmez, bu eğitim her iki durumda da istediğini elde etmeni sağlayacaktır.
 • Kızlarla konuşmaya başladıktan sonra muhabbeti nasıl devam ettireceğini sana göstereceğim.
 • Kızlarla mümkün olduğunca az miktarda hazır malzeme (cümle, söz, numara, kalıp vs) kullanarak sohbet edeceksin. Ezberlemen gereken neredeyse hiçbir şey olmayacak.
 • Sokakta hiç tanımadığın kızların TELEFON NUMARALARINI nasıl alacağını öğreneceksin.
 • Sokakta tanıştığın kızlarla hemen O AN BİR KAFEYE GİTMEYİ ya da YÜRÜYÜŞ YAPMAYI öğreneceksin. (Anlık randevu)
 • Tanıştığın kızlara karşı SAMİMİ ve DÜRÜST olabileceksin – bir başkasıymış gibi rol yapmana gerek kalmayacak. Kendi kişiliğini en güçlü nasıl ifade edebilirsin bunun üzerinde çalışacağız.
 • Kızlara soru sormadan sanki soru sormuş gibi sohbeti nasıl ilerletebileceğini öğreneceksin.
 • Sürekli hiç tanımadığın farklı kızlarla tanışacaksın. Seni izleyip yaptığın hataları (vücut dili vs) tek tek düzelteceğim. Zaten eğitimin %100 sahada olmasının amacı, mümkün olduğunca kısa sürede hatalarının çoğunu düzeltip kısa sürede telefon numaraları almanı sağlamak.
 • Ben GÖZÜNÜN ÖNÜNDE sana olayın nasıl yapıldığını gösterdikçe, sen de kısa sürede öğrenmen gerekenleri kendiliğinden kapacaksın.
 • Sen sokakta kızların yanına gittikçe, ben de uzaktan izleyip farkında olmadan yaptığın ufak yanlışları belirleyeceğim. Daha sonra bunları birlikte düzelteceğiz.

Her Hafta Birden Fazla Farklı Kızla Buluşmaya Zamanın Olacak Mı?

Bütün bunlar sana korkutucu gelmiş olabilir.

“Ben bunu yapamam” diyebilirsin kendi kendine. Ama sen bunu geçmiş tecrübelerine dayanarak söylüyorsun.

İlk günün sonunda beynin kulaklarından dışarıya fışkırıyor olacak ve kendi yaptığın şeylerden sonra kendi kendine meydan okumuş olacaksın. Yapabildiklerin karşısında şaşkınlığa uğrayacaksın.

Ama merak etme. Eğitimin başında ne kadar heyecanlı olursan ol, birkaç saat içinde tıpkı bir makine gibi hiç tanımadığın kızlarla konuşuyor olacaksın.

Tamamı sahada geçen bu eğitimin sonunda:

>> Korkuların tamamen imha edilmiş olacak

>> Sokakta güzel kadınların yanına gidip onları durduruyor olacaksın

>> Kızlarla eğlenceli ve pozitif etkileşimlerin olacak

>> Telefon numaraları alıp kızlarla buluşmalar ayarlıyor olacaksın

Asıl soru şu:

Her hafta birden fazla farklı kızla buluşmaya ZAMANIN olacak mı?

Bu Programın Ücreti Ne kadar?

Üzerinde iyice düşündükten sonra, bu eğitimin ücretinin 50,000 TL olmasına karar verdim (bu fiyat, eğitimi İzmir’de aldığın takdirde geçerlidir ve konaklama, ulaşım vs. gibi masraflar sana aittir).

Gündüz oyunu sayesinde yaşayacağın harika maceraları normal yollarla yaşamaya çalıştığında, bunun sana maliyeti on binlerce lira olacaktır.

Farklı yollardan gitsen bile, hiçbir şey sana gündüz oyununun vereceği ÖZGÜVENİ ve eğlenceyi sağlamayacaktır.

Fiyatı ne yaparsam yapayım ucuz kalacaktır, ama 50,000 TL gibi bir fiyat muhtemelen hayatın boyunca kendine yapabileceğin en iyi yatırım olacaktır.

Dürüst olmak gerekirse bu eğitimin, hayallerindeki kadınla TANIŞIP onunla ilişki yaşamanı sağlayacak ya da hoşlandığın kızlarla ilişki yaşamanı sağlayacak Türkiye’deki en güçlü hizmet olduğuna inanıyorum.

Ama bunu bilmenin sadece tek bir yolu var.

Kayıt yaptırıp eğitime katılmalısın.

Bu eğitim, kadınlarla tanışma ve onları etkileme konusunda öğrendiğin her şeyi alıp BAŞTAN ŞEKİLLENDİRECEK. Böylece hem sahip olduğun özgüven hem de kullandığın stratejiler sayesinde beğendiğin kadınlarla tanışmak senin için çok kolay olacak.

Buraya kadar okumana rağmen eminim bu eğitim programının sana göre olup olmadığını düşünüyorsun.

Belki sana göre. Belki de değil.

Ama EMİN OLDUĞUM bir şey var; canın istediğinde beğendiğin kızlarla tanışmada sorun yaşıyorsan, bunu KAZAYLA öğrenmeyeceğin kesin.

Bu eğitim programının, bir erkeğin hayatının en önemli bu alanı konusunda EN MÜKEMMEL eğitim olduğuna dürüstçe inanıyorum. Ve bunu burada öğrenmezsen, bu bilgiye başka herhangi bir yerde denk geleceğini HİÇ sanmıyorum.

Ve Son Olarak, %100 Para İade Garantisi

Burada söylediğim bazı şeylere biraz şüpheyle yaklaşıyor olabilirsin.

Seni anlıyorum.

Bundan önce başka eğitimler de yaptım. Ve senin istediğin sonuçları elde etmene nasıl yardımcı olacağımı biliyorum. Ama sana bir garanti sunmak istiyorum – bir SÖZ, gerçekten – bu, kararını vermene yardımcı olacaktır.

Eğer eğitimi aldıktan sonra yatırım yaptığın değerin en az on KATINI geri almadığını hissedersen, tek yapman gereken geri ödeme istemek.

Herhangi bir soruyla ya da hiçbir güçlükle karşılaşmayacaksın. Bütün paranı geri alacaksın.

Bak; eğer bu işe zaman, para ve enerji olarak yatırım yapacaksan, o zaman ben de sana kadınlar konusunda istediğin sonuçları elde etmeni sağlayacak eğitimi ve tecrübeyi vermeyi garanti ediyorum.

Programa kayıt yaptır. Üç günlük deneyimi yaşa. Eğer herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsan bütün paranı geri alırsın.

Bu kadar basit.

BONUS: Özel Gündüz Oyunu 3 AYLIK E-Mail Desteği

Gündüz vakti dışarıda hoşuna giden kadınlarla tanışıp istediğin başarıları elde etmeni gerçekten samimi bir şekilde istiyorum.

Eğer kadınlar konusunda seçeneklere sahip olmak istiyorsan ve GERÇEKTEN ARZULADIĞIN kadınlarla görüşebilmek istiyorsan bu konuyu halletmen gerektiğini düşünüyorum.

Eğitimden sonra takıldığın noktalar olacaktır. İşe bu yüzden de, benden bu 3 günlük gündüz oyunu eğitimini aldıktan sonra seni yalnız bırakmak istemiyorum.

Bana 3 AY boyunca e-mail yoluyla, gündüz oyunu konusunda karşılaştığın sorunlarla ilgili dilediğin kadar e-mail gönderebilirsin.

Hepsini cevaplayacağım.

Bu konunun senin için ne kadar önemli olduğunun farkındayım.

Gündüz Oyunu Eğitimine ŞİMDİ KATIL Ve Aşağıdakilere Sahip Ol

>> 21 SAATLİK %100 UYGULAMALI gündüz oyunu eğitimi (3 gün).

>> Kişiye Özel Rapor – Eğitim sonrası, senin için özel olarak hazırlanmış bir rapor alacaksın. Bu raporun içinde güçlü ve zayıf noktalarını, dikkat etmen gereken konuları ve gelişmeye devam etmek için yapman gerekenleri bulacaksın.

>> 3 AYLIK E-MAIL DESTEĞİ – Program bittikten sonraki 3 ay boyunca e-mail yoluyla benden gündüz oyunuyla ilgili istediğin kadar destek alabilirsin.

Bu eğitim programının flört hayatını sonsuza kadar değiştireceğine eminim.

Seni çok daha çekici ve özgüvenli bir erkeğe dönüştüreceğine eminim.

Ve bu eğitim programını RİSK ALMADAN denemene izin vereceğim. Doğru, eğer eğitime katılırsan ve eğitim hoşuna gitmezse – bütün paranı sana geri vereceğim.

Soru sormak yok, güçlük çıkarmak yok.

Her kuruşunu geri alacaksın.

Tam olarak şöyle yapacağız:

Önce “Gündüz Oyunu” eğitim programıma katılacaksın.

Birinci günün başında ödemeyi yapacaksın.

3 gün boyunca beraber çalışacağız. Eğer hoşuna giderse harika. Sonraki 3 ay boyunca benden destek alacaksın.

Eğer sana uygun olmadığına karar verirsen – HERHANGİ BİR NEDENDEN dolayı olabilir – çalışmayı bitirdiğimizde bana eğitimden memnun kalmadığını eğitimin son günü söylemen yeterli. Bütün paranı hemen o anda geri alacaksın. Sana herhangi bir soru sormayacağım.

MUHTEMELEN bu olayı senin için daha kolay ya da daha düşük riskli bir hale getiremezdim.

Aşağıya tıkladığında karşına iletişim sayfası gelecek. Gündüz Oyunu’na katılmak istediğini belirten bir mesaj atman yeterli olacaktır.

Daha fazla harika kadınla tanışmana ve görüşmene içtenlikle yardımcı olmak istiyorum.

Kayıt yaptırmak ve bilgi almak için buraya tıkla: İletişim

Arkadaşın,

Gökhan X

NOT: Bu eğitim sana gündüz dışarıda gördüğün en güzel kadınların bazısıyla tanışıp görüşmeye başlamanı sağlayacak kanıtlanmış adım-adım stratejileri öğretecek. Eğer bu konuda ciddiysen – buna katılma konusunda kendine borçlusun demektir. Oyun konusunda yeni ya da bir miktar tecrübeli olabilirsin, bu program seni ANINDA daha iyi yapacaktır. Ve seninle rekabet etmeye çalışan diğer bütün erkekler karşısında yenilgiye uğratılamaz bir avantaj sağlayacaktır. Sana bunu şahsen garanti ediyorum.