Kadınlarla İlgili Sorunlarından Nasıl Kurtulacağını Öğren

flört koçluğuGökhan X, 60 Dakikalık Bir Telefon Görüşmesi Sayesinde Karşılaştığın Engelleri Aşmana Yardımcı Oluyor

Eğer kadınlarla ilgili sorunlarını 60 dakika içinde ÇÖZMEK istiyorsan ve boşu boşuna bir ton enerji ve zaman harcamakla uğraşıp kendine işkence etmek istemiyorsan; o zaman bu, muhtemelen okuyacağın en önemli yazı olacak.

Bu konuda sana söylemem gereken önemli bir şey var:

Şu an CANINI SIKAN ve seni rahatsız eden bir durumun içinde olduğunu biliyorum. Kadınlarla ilgili bir konuda sorun yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim, çünkü yıllar önce ben de pek çok sorun yaşadım.

Çok acı çektim ve süründüm.

Oturup dakikalarca (bir keresinde 45 dakika civarında) ağladığımı itiraf etmeliyim… Ve şimdi geri dönüp eskiye baktığımda bu üzülme sebeplerimin çözümlerinin aslında çok kolay olduğunu görebiliyorum.

Eğer o zamanlar destek alabileceğim uzman biri olsaydı her şey çok farklı olurdu. Kadınlar için oturup ağlayıp üzülmek yerine kendisi için üzüldüğüm kadınlar konusunda istediklerimi elde edebilirdim.

Fakat bütün yaşadıklarım sonucunda kadınlar konusunda çok iyi olmayı kendime bir amaç olarak belirledim ve bu konuda uzman olan erkeklerden çok fazla şey öğrendim.

Öğrendiklerimi defalarca kullandım, pekiştirdim ve aradan geçen uzun yıllardan sonra başka erkeklere destek olabilecek düzeye geldim.

Bugüne kadar pek çok erkeğe destek oldum, istedikleri hedeflere ulaşmalarını sağladım.

Tam Olarak Ne Elde Edeceksin

Benimle telefon görüşmesi yaptığında, seni dinlemek için vakit ayırıp seni tanıyacağım. İçinde bulunduğun durumu anlayıp kendimi senin yerine koyacağım. Sonra sorunlarını netleştirip, kendi hayatımda da kullandığım profesyonel önerilerimi seninle paylaşacağım.

Sorunun temeline inmek fazla zamanımı almaz. Olayı tamamen farklı bir açıdan görmeni sağlayabilirim. Ve herhangi bir olaya; kadınların etkileneceği, özgüvenli ve güçlü bir erkek olarak nasıl yaklaşacağını gösterebilirim.

En önemlisi; sana KESİN, UYGULANABİLİR ve ETKİLİ tavsiyeler veririm.

Bana kadınlar konusunda İSTEDİĞİN soruyu sorabilirsin. Büyük, küçük, acil… Ya da içinde bulunduğun özel bir durumla ilgili benim fikrimi almak isteyebilirsin.

Hiçbir kısıtlama olmadan bana dilediğini sorabilirsin.

Ayrıca aşağıdaki konularda da öneri alabilirsin:

 • Hoşlandığım bir kadın var ve ona açılamıyorum
 • Açılsam bile “seni arkadaşım olarak görüyorum” lafını çok duyuyorum
 • Kadınları etkileme konusunda iyi değilim
 • Sevgili olma aşamasında sıkıntı oluyor
 • Sohbet ettiğim ve ara sıra görüştüğüm bir kadın var ama olay bir türlü sohbetten öteye gidemiyor. İşleri ilerletmek istiyorum, sevgili olmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum
 • Kız ilgi gösterse bile ben bir şey yapamıyorum
 • Bir kızın benimle ilgilenip ilgilenmediğini anlayamıyorum, bunu nasıl anlarım?
 • Çekiniyorum
 • Kadınların yanında rahat olamıyorum
 • Dışarıda bir kız görüyorum, hoşlanıyorum ama yanına gidip tanışamıyorum, bunu nasıl yaparım?
 • Internet’te tanışıyorum ama devamı gelmiyor

Sadece bu konularda değil, kadınlarla ilgili aklındaki bütün soruları sorabilirsin.

Telefon Koçluğu’nun Ücreti Ne Kadar?

Eğer benimle yüz yüze görüşseydin ve benden dışarıda bire bir eğitim alsaydın bunun için ödemen gereken tutar 50,000 TL civarında olurdu. Ama telefonla danışmanlık verdiğimde çok daha düşük bir fiyata benden destek alabilirsin.

Bunun sebebi şu: Telefon koçluğunu herhangi bir zaman ve mekan kısıtlaması olmadan rahatlıkla sunabiliyorum. Örneğin; kalkıp başka bir şehre gitmeme gerek yok.

Bu yüzden de benimle yapacağın 60 dakikalık bir telefon görüşmesinin fiyatının sadece 2000 TL gibi düşük bir miktar olmasına karar verdim.

%100 Para İade Garantisi

Eğer verdiğim önerilerden herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsan ödemiş olduğun tutarın TAMAMINI sana iade edeceğim.

Bu konuda çok ciddiyim.

Bunun için tek yapman gereken şey şu:

Telefon görüşmesinin sonunda bana görüşmeden memnun kalmadığını ve ödemiş olduğun ücretin iadesini istediğini söylemek. Bu durumda ben de paranın tamamını sana iade edeceğim.

Hiçbir zorluk çıkarmayacağım.

Önce sorularına verdiğim cevapların kalitesini görmeni ve önerilerimden memnun kaldıktan sonra buna karar vermeni istiyorum.

Sorunlarını Çözme Konusunda Geç Kalma

Karşılaştığın zorlukları çözmeyi erteleyip kendine daha fazla işkence yapma. Beni ŞİMDİ arayıp sorunlarını çözme konusunda ETKİLİ öneriler alıp kadınlar konusunda istediklerini elde edebilirsin.

Ayrıca %100 para iade garantisini hatırla, memnun kalmazsan paranı 2 gün içerisinde geri alabilirsin.

60 dakikalık bir telefon görüşmesinden faydalanmak için tek yapman gereken buraya tıklayıp siparişini şimdi vermek:

SATIN AL 2000 TL

Kendine iyi bak.

Gökhan X