Aşk Hayatını 30 Gün İçinde İstediğin Yönde Tamamen Değiştir

email telefon koçluğuTam 1 Ay Boyunca Bana Kadınlarla İlgili Dilediğin Soruyu Sor, Uzun Süreli Çalışma Gerektiren Bir Konuda Yardım Al Ya Da Kadınlarla Yaptığın Görüşmeler Sırasında Mesajlaşma Yoluyla Benden Canlı Destek Al

Uzun zamandır kadınlar konusunda başarılı olabilmek için çeşitli yöntemleri ve düşünce yapılarını test edip içlerinden işe yarayanları çekip çıkarıyorum.

İlk olarak aşağıda bazı maddeler sıralayacağım. Bu sıralayacağım maddelerin kadınlar konusundaki başarını anında arttırmanı sağlayıp sağlamayacağını bir düşün.

 • SADECE SENİN İÇİN ÖZEL OLARAK hazırlanmış bir flört kitabı. Sana özel flört problemlerini ve çözümlerini içeren bir doküman.
 • Tanışmak istediğin çekici bir kız gördüğün zamanlarda telefonun ucunda SENİN YANINDA olduğumu düşün. Başarılı olman için sana tam olarak ne yapman ve ne söylemen gerektiğini söylediğimi hayal et.
 • Bir kadınla yaptığın görüşmenin hemen sonrasında bana her seferinde e-mail attığını hayal et. Görüştüğün kadınlarla yaptığın buluşmaları ayrıntılı bir şekilde analiz edip olumlu noktalarını ve yaptığın hataları sana gösterdiğimi düşün. Bu, sonraki görüşmelerinde çok daha başarılı olmanı sağlamaz mıydı? İddiaya girerim daha başarılı olurdun.

Peki, sana özel sohbet başlatıcı cümleler ve sana özel hikayeler oluştursak nasıl olurdu? Ve ne zaman hoşuna giden bir kadınla tanışmak istesen bunlar telefonunun içinde nereye gidersen git hazır bulunsaydı…

İhtiyacın olduğunda olay daha gerçekleşmeden önce bana TAM O ANDA mesaj atabilseydin?

İmajını ve giyim tarzını analiz edebilseydim ve daha çekici bir tarz oluşturmana yardımcı olsaydım süper olmaz mıydı?

Ve bütün bunların üzerine:

 • Düşünce yapını ve içsel oyununu daha başarılı olmanı sağlayacak şekilde adım adım dönüştüreceğim.
 • Sana mutlulukla 24 saat boyunca tüm gün e-mail desteği sunacağım. Flört ve kadınlarla ilgili BÜTÜN SORULARINI cevaplayacağım.
 • YAŞADIĞIN YERDE kadınlarla tanışabileceğin en iyi yerleri planlayacağız. Elbette bunu, kişiliğinle ve hobilerinle uyumlu olacak şekilde yapacağız.

Bir düşün: 30 gün 30 gece boyunca ÖZEL KANAT ADAMIN gibi olacağım.

30 Gün İçinde Çok Şey Yapabilirsin

Herkesin durumu farklıdır; ama bildiğim önemli bir şey var ve o da şu:

Aynı şeyler her ay 30 günlük zaman aralıklarıyla tekrar edip durur. Bu demek oluyor ki; bu ay kadınlarla yaşadığın şeylerin bir benzerini gelecek ay da yaşayacaksın. Bu yüzden de, bu ay yapacağın şeyler gelecek aya direkt olarak etki edecektir.

Bu ay başına gelenler sen düzeltene kadar sonraki aylarda da başına gelecek! Bunun anlamı aynı zamanda şudur; bir aylık bir süre zarfında flört hayatının önemli bir bölümünü OLMASINI İSTEDİĞİN şekle dönüştürebilirsin.

Gittiğin yerlerde gördüğün kadınlarla tanışman için sana özel stratejiler ve açılışlar oluşturduğumda her şey bir anda çok daha kolay bir hale gelir. “Ne söyleyeceğim” diye düşünmene gerek kalmaz. Tereddüt etmezsin.

Unutma; senin için oluşturduğum her şeye daha sonra tekrar geri dönebilirsin. Oluşturduğumuz malzemelere dilediğin zaman tekrar bakıp yine aynı durumlarda bulunduğunda onları daha da geliştirebilirsin.

Onlarca sayfa dolusu e-mail ve telefonunda bir ton mesaj.

Bu programı oluşturmamın sebebi; kişisel ihtiyaçlara ve durumlara yönelik, uzun süreli ve çok yönlü olmasıdır.

Bu programı tamamladığında, gün içinde karşına çıkan durumlarda TAM OLARAK ne yapman gerektiğini biliyor olacaksın.

Sonuç olarak:

30 gün ve 30 gece boyunca senin yanındayım. Gerçek anlamda 30 gün boyunca benimle bire-bir iletişim içinde olacaksın.

Nelere Sahip Olacaksın

Her 30 günlük süre boyunca aynı anda sadece 3 kişiyle çalışacağım. Bu kadar. Yerler dolduğunda benimle çalışmaya başlayabilmek için yerlerden birinin boşalmasını beklemen gerekecek.

Ve eğer yerlerden biri boşalırsa, aşağıdakilere sahip olacaksın:

 • Benimle toplam 15 saatlik bire bir telefon görüşmesi – Başarına engel olan konular belirlenecek. Başarılı olman için uygulanabilir ve kolay bir plan yapacağız.
 • 30 gün boyunca SINIRSIZ e-mail trafiği – Bana her konuda soru sorma fırsatı. Problemlerin ne kadar saçma ya da zorlu görünürse görünsün bana dilediğini sorabilirsin. Elbette benimle paylaştığın her şeyin %100 gizli tutulacağına emin olabilirsin. Ayrıca seni hiçbir şekilde yargılamayacağım. Zaten bunun güzel tarafı da başkalarıyla konuşmaktan rahatsızlık duyduğun konuları benimle konuşabilmendir.
 • 30 gün boyunca SINIRSIZ mesajlaşma – Dilediğin zaman bana telefondan mesaj atarak ulaşabilirsin. Olaylar olurken canlı bir şekilde yanındaymış gibi sana destek olabilirim.
 • Her gün bana e-mail yoluyla gelişmeleri göndereceksin ve ben de sana atacağın sonraki adımlar konusunda e-mail göndereceğimBöylece 30 günün sonunda tamamen SANA ÖZEL BİR FLÖRT KİTABI oluşturmuş olacağım. Bu kitabı sonsuza kadar saklayacaksın ve ihtiyacın olduğunda geri dönüp tekrar tekrar faydalanacaksın.
 • Flört ve kadınlar konusundaki bütün sorularını cevaplayacağım – Ayrıca reddedilmeyle başa çıkmayı öğreteceğim ve sana kadınların TAM OLARAK nasıl düşündüklerini anlatacağım.
 • Bu programdaki bütün öneriler senin için oluşturulmuş, sana özel ve sadece senin sorunlarınla ilgili çözümler olacak.
 • İmaj analiziBana 3 tane fotoğraf göndereceksin. Vücut dilin ve giyim tarzın hakkında detaylı bir şekilde konuşacağız. Vücut dili ve giyim tarzının kadınlara senin hakkında neler anlattığını analiz edeceğiz. Bu önemli, çünkü iyi bir izlenim bırakmak için sadece tek bir şansın var!
 • “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı e-kitabımı ücretsiz olarak alacaksınKadınlar konusunda Türkçe olarak yazılmış en detaylı kaynak.

1 Ay Boyunca Kendimi Sana Adayacağım

Bu programdan faydalanabilmen için senden sadece tek bir şey istiyorum:

Kendini buna adamalısın.

Ben kendimi sana adayacağım. Aynı anda çalıştığım kişi sayısını sınırlamamın sebebi de bu. 30 GÜN BOYUNCA SENİNLE ÖZEL OLARAK ÇALIŞACAĞIM.

Sınırsız e-mail gönderebileceksin.

Toplam 15 saatlik telefon görüşmesi yapacaksın.

Sınırsız SMS gönderebileceksin.

%100 sana özel olarak hazırlanmış bir program olacak.

Bir ay boyunca kendimi sana adayacağım.

Kendine zaman ve para yoluyla yatırım yapmış olacaksın ve flört hayatın açısından sonsuza kadar karlı çıkmış olacaksın. Ama şu konuda emin olabilirsin:

Sen gerekli adımları atıp gerekli değişiklikleri yapmazsan, flört hayatında da hiçbir olumlu gelişme olmayacaktır.

Programın Ücreti Nedir

Bu programın ücreti sadece 2000 TL. Bunun içinde 15 saatlik telefon görüşmesi, sınırsız e-mail, sınırsız mesajlaşma, “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş” adlı e-kitabım, imaj analizi ve kadınlar konusunda alacağın her türlü öneri var.

Ve Elbette %100 Para İade Garantisi

Amacım sana faydalı olmak ve ödediğin her kuruşun hakkını vermek. İşte bu yüzden de eğer ödemiş olduğun paranın karşılığını almadığını düşünürsen benden para iadesi talebinde bulunabilirsin.

Programa başladıktan sonra 10 gün içinde bana memnun olmadığını belirtmen yeterli.

Sana en ufak bir sorun yaratmadan ödemiş olduğun tutarın tamamını iade edeceğim.

Aşk Hayatınla İlgili Problemlerini Kısa Sürede Çözebilirsin

Bu senin hayatın açısından çok ciddi bir an.

Eğer aşk hayatınla ilgili sorunları gerçekten çözmek istiyorsan, benimle buraya tıklayarak iletişime geçebilirsin: İletişim

Kendine çok iyi bak!

Gökhan X

Not: Eğer bu programa kayıt yaptırmak konusunda emin değilsen, “3 Adet E-Mail” paketimi 97 TL ye satın alarak deneme yapabilirsin. Eğer daha sonra bu programa geçiş yapmak istersen ödemiş olduğun ücreti bu programın fiyatından düşeceğim.