Reddedilme Olayına Son Vermek İçin Kadınlar Konusunda Ustalaş BEDAVA üye ol ve e-posta kutuna şunlar gelsin: - Kadınları etkilemek için taktikler ve kelimesi kelimesine cümleler
- İstediğin tarzda kadınlarla sevgili olmanı sağlayacak mektuplar

Gizlilik Politikası | Sıkça Sorulan Sorular

Bir Kızla Nasıl Öpüşülür

bir kızla nasıl öpüşülürBir kızla nasıl öpüşülür sorusuna yanıt olarak sana öğreteceklerimi alıp kullanırsan elde edeceğin şey şu olacak:

Hoşlandığın kızlarla daha İLK BULUŞMADA kolaylıkla öpüşebileceksin.

Bunu başarman için sana ilk önce nelere dikkat etmen gerektiğini anlatacağım. Erkeklerin bu konuda yaptıkları hatalardan söz edeceğim, böylece sen bunları yapmayacaksın.

Daha sonra ilk buluşmada kolayca kızla öpüşmek için neler yapman gerektiğini anlatacağım.

Ve son olarak da, bir kızı nasıl öpersin sana bunu öğreteceğim.

Kızla nasıl öpüşülür konusunda bilmen gereken genel kural şudur:

Erkeklerin kızla öpüşme konusunda yaptığı en büyük hatalardan biri, öpüşmek için SON ANI beklemektir.

Örneğin, bir kızla dışarı çıkarsın. Kızdan çok hoşlanmışsındır. Bir yere gidip bir şeyler içersiniz, belki alışveriş merkezinde biraz takılırsınız ve sonra da kızı evine bırakırsın.

Dışarı çıktığın kızla nasıl öpüşülür diye düşündükten sonra, eğer öpüşme olayını son dakikaya bırakmanın centilmence olduğunu düşünüyorsan ÇOK YANILIYORSUN sevgili dostum…

Evet, filmlerde erkek kızla buluşur, kızı evine bırakır ve kapının önünde kızla öpüşürler.

Filmlerde her şey çok iyi gider değil mi?

Ama gerçek hayatta bu işler BÖYLE YÜRÜMEZ ne yazık ki…

Kızı evine bıraktığında ve ayrılmadan önce kızı öpmeye çalıştığında kız ne hisseder biliyor musun?

Acayip bir GERGİNLİK hisseder.

Aynı zamanda da, kendine güvenin olmadığı için, buluşma sırasında onunla öpüşemediğini düşünür. Bu da kıza verebileceğin en kötü izlenimlerden biridir.

İşte bu yüzden bir kızı ondan tam ayrılırken, buluşmanın sonunda öpmeye çalışma. Eğer buluşma sırasında öpmediysen son dakikada hiç öpme.

Kızla nasıl öpüşülür konusunda erkeklerin yaptığı başka bir hata da buluşma sırasında kızla öpüşmek için o mükemmel anı beklemektir.

Mükemmel bir an gelecek ve o sırada kızı öpmeye fırsat olacak diye düşünürler. Bunu yapmalarının sebebi kızla öpüşme olayını çok büyütmeleridir.

Bu kızla ilk öpüşme çok önemli diye düşünürler ve o yüzden de öpüşmek için çok uygun bir anı yakalamaları gerektiğini düşünürler. Ama böyle bir an neredeyse asla gelmez…

Ve kızı bir türlü öpemediğin zaman ne olur biliyor musun?

Kendine olan güvenin giderek AZALMAYA başlar.

Gerilmeye başlarsın, kendini TUHAF hissetmeye başlarsın. Gerginliğin hareketlerine yansır ve kız seninle bir daha görüşmek istemez.

Erkekler; bir kızla nasıl öpüşülür diye düşündüklerinde, yaptıkları çok önemli bir başka hata da şudur:

Eğer bir kızla yeni buluşmaya başlamışlarsa kızı öpmeyi akıllarından geçirmezler. Kızın bu yüzden kendilerini reddedeceğini düşünürler. Bunun ayıp bir şey olduğunu, hiç centilmence olmadığını düşünürler. Kızla ilk buluşmalarda öpüşmemeleri gerektiğini düşünürler.

Kendi kendilerine “bu kızla nasıl öpüşülür?” diye sorarlar ve beklemeleri gerektiğini düşünürler. Zaman geçmesi gerektiğini düşünürler.

Hatta ve hatta kızla ilk buluşmalarda öpüşmeye çalışırlarsa bunda başarısız olacaklarını bile düşünebilirler ve bu yüzden hiç denemezler bile.

Bunları yaparsan ne olur biliyor musun sevgili dostum?

Kız seni adamdan saymaz.

Seni gerçek bir erkek olarak görmez.

Pısırık ve korkak bir erkek olarak görür. Seni çekici bulmaz ve büyük ihtimalle seninle bir daha görüşmek de istemez. Yani kızla öpüşmek için beklediğinde aslında hiç öpüşemezsin, çünkü kız seninle o kadar uzun bir süre görüşmeye devam etmez.

Eğer kız seninle görüşmeye devam ediyorsa seni sadece eğlenceli bir ARKADAŞ olarak görüyordur. Sen olayı çok uzattığın için kız BAŞKA BİRİSİYLE sevgili olarak görüşür.

Öpüşme olayını uzatmayan biriyle görüşür. Kızı daha ilk buluşmada ya da en geç ikinci buluşmada öpen bir erkekle görüşmeye başlar.

Sen hala BEKLER DURURSUN ve kıza açıldığında da kız seni arkadaşı olarak gördüğünü söyler. Ayrıca bir sevgilisi olduğunu söyler.

O yüzden eğer bu hatayı yapıyorsan kendi iyiliğin için buna bir son vermeni istiyorum.

Bir Kızla Nasıl Öpüşülür Konusunda Dikkat Etmen Gereken Önemli Noktalar

Eğer bir kızla ilk buluşmaya başladığında öpüşmek istiyorsan ve bunu BAŞARILI bir şekilde yapmak istiyorsan bilmen gereken en önemli şeylerden biri şudur:

Buluşmayı PLANLAMALISIN.

Aklından “bir kızla nasıl öpüşülür” diye bir düşünce geçtiğinde, ilk yapman gereken şeylerden biri o buluşmayı baştan sona planlamaktır (bunu kıza söyleme elbette).

Şunu kastediyorum; buluşmada neler yapacağınızı ve nerelere gideceğinizi öyle bir planlamalısın ki kızla öpüşmek neredeyse garanti olmalı.

Böylece kızla nasıl öpüşülür diye düşünmene gerek kalmamalı, kızı öpeceğin zamanı ve yeri zaten biliyor olursun.

Kızı öpüşemeyeceğiniz yerlere götürmemelisin.  Öpüşmeye müsait olan yerlere götürmelisin.

Örneğin; alışveriş merkezinin direkt ortasında olan bir kafeye götürürsen ve bir de kızla masada karşı karşıya oturursan sence kızla öpüşme ihtimalin yüzde kaç olur?

Elbette SIFIR olur!

Ama aynı alışveriş merkezinde üst katta başka bir kafe vardır. O kafenin içine girersin, sonuna kadar yürürsün, sağa dönersin ve bir de bakarsın ki orada da 4 tane masa vardır. Yani kafe “L” şeklindedir.

En sonda sağdaki boşluktaki masalardan birine oturduğunda kimse sizi göremez. Garsonlar bile yanınıza pek uğramaz.

Gözlerden uzak, kızla öpüşmek için mükemmel bir yer!

İşte kızı bu bahsettiğim ikinci kafeye götürürsen kızla öpüşme şansını bir hayli arttırırsın. Kızla nasıl öpüşülür diye düşünmene bile gerek kalmaz, bunu direkt yaparsın.

Kafanı sürekli buna çalıştırmalısın. Yeni bir kafeye gittiğinde “burası yeni tanıştığım bir kızı getirmek için uygun mu?” diye düşünmelisin. Öpüşmeye uygun mu? Nereye oturmalıyız?

Bütün bunları ÖNCEDEN düşünmelisin ve bir kızı getirdiğinde oturman gereken masayı elinle koymuş gibi KOLAYLIKLA bulmalısın.

Bir kızla nasıl öpüşülür sorusuyla ilgili bilmen gereken başka bir önemli konu da şudur:

Bir kızla neredeyse HİÇBİR zaman karşı karşıya oturmamalısın.

Bir düşün.

Masada karşı karşıya oturduğun kızlardan hangisiyle o sırada yakınlaşabildin? Hangisine sarılabildin? Hangisinin elini tutabildin? Hangisiyle öpüşebildin?

Hiçbiriyle elbette.

Bir kızla karşılıklı oturduğunda aranıza masa girer. Bu yüzden de kızla yakınlaşamazsın.

Her zaman kızla YAN YANA oturmalısın.

Kendi kendine buluşma sırasında kızla nasıl öpüşülür diye soruyorsan, o zaman onunla yan yana oturabileceğin kafelere gitmelisin. Gittiğin yer yan yana oturmaya uygun değilse bile yine de yan yana oturmalısın (çapraz da olabilir).

Ve şu da çok önemli; ilk önce kızın karşısına oturup yarım saat sonra kızın yanına geçmeye çalışmamalısın asla. Çünkü ne kadar beklersen içindeki o tuhaf gerginlik o kadar artar.

Kızın yanına geçmeye çalıştığında da kendini gergin hissedersin ve bu, hareketlerine ve konuşmana yansır. Kızın yanına geçmek için hamle yaptığında çok tuhaf ve rahatsız edici bir durum ortaya çıkabilir (eğer tecrübeliysen bunu yapabilirsin elbette).

Ama eğer daha EN BAŞTAN direkt kızın yanına oturursan hiçbir sorun olmaz.

Güven bana. Tek yapman gereken kendine inanmak, bir sorun olmayacağına inanmak.

Daha en baştan kızların yanına oturmaya bir kere alıştın mı bu sana artık çocuk oyuncağı gibi gelir. İlk sefer en zor olanıdır. Her yaptığında sana daha kolay gelmeye başlar.

Kızın yanına oturmanın faydası nedir?

Kızla nasıl öpüşülür diye düşünüp kızla çok rahat YAKINLAŞABİLİRSİN. Ve sevgili olmasanız bile sevgiliymişsiniz gibi hisseder kız.

Kıza sarılabilirsin, koluna dokunabilirsin, bacağın kızın bacağına dokunur, kızın elini tutabilirsin ve kızla öpüşebilirsin.

Ve bunların hiçbiri kıza tuhaf gelmez, tam tersi çok DOĞAL gelişir olaylar. Kız kendisini RAHAT hisseder ve böylece sen de kolaylıkla kızla YAKINLAŞABİLİRSİN.

İşte bu yüzden de; ne zaman bir kızla nasıl öpüşülür diye düşünsen, her zaman kızın yanına oturabileceğin yerlere gitmeli ve her zaman kızın YANINA oturmalısın.

Kız sana neden karşısına oturmadığını sorarsa da dürüst bir şekilde aranıza masanın girdiğini ve bunun araya mesafe koyduğunu söylersin. Yan yana oturunca daha samimi olduğunu ve bu şekilde oturmayı sevdiğini söylersin (eğer kız bundan hoşlanmadığını söylerse ya kendisini iyi bir kız olarak görmeni istediği için bilerek hoşlanmamış gibi yapıyordur ya da sana karşı bir çekim hissetmiyordur).

Bu kadar basit, aklından ne geçiyorsa SAMİMİ bir şekilde onu söyle.

Peki, Kızla Nasıl Öpüşülür? SÜPER YÖNTEMİ Anlatıyorum

Şimdi sana, bir kızla nasıl öpüşülür sorusuna cevap olarak TAM OLARAK nasıl öpüşmen gerektiğini açıklayacağım.

Yukarıda anlattıklarımı uyguladın ve kızı öpüşmeye uygun bir mekana götürdün. Mekandaki en uygun masayı seçtin ve kızın yanına oturdun.

Bundan sonra kızla öpüşmek için yapman gereken şey tam olarak şu:

Kızla muhabbet ederken bacaklarının kızınkine dokunmasını sağla ve aynı şekilde muhabbet ederken kolunu kızın omzuna at.

Ama bunu MUHABBET EDERKEN yapman çok önemli! Yani konuşmadığın bir anda eğer kolunu kızın omzuna atarsan bu çok tuhaf olur. Ve kız bundan rahatsız olur.

İşin kilit noktası şu:

Kolunu kızın omzuna muhabbet ederken, yani sen KONUŞURKEN atmalısın. Bu şekilde yaparsan çok DOĞAL olur.

Konuşurken kolunu kızın omzuna at ve o şekilde muhabbet etmeye devam et birkaç dakika daha. Sonra o konuştuğunuz konu bittiğinde başka konu açma.

Kızla nasıl öpüşülür ile ilgili bu da önemlidir.

Başka bir konu açma, sessizleş ve KIZIN GÖZLERİNE BAK.

O sırada kıza sarılmış olacaksın, çünkü kolun kızın omzunda olacak. O da senin gözlerinin içine bakıp gülebilir.

Kızın gözlerine bakarken DUDAKLARINA bakmaya başla.

Yani kızın bir gözüne bak, diğer gözüne bak ve sonra da kızın dudaklarına bak.

Bunu bir kere daha yap.

Onunla öpüşmek istediğini anlayacaktır. Bunu anlamamasına imkan yok.

Şimdi de kızla öpüş.

bir kızla nasıl öpüşülürSadece İKİ SANİYE öpüş ve öpüşmeyi SEN SONLANDIR.

İddiaya girerim sen onu iki saniye öpüp sonra öpüşmeyi kestiğinde bu sefer o kendiliğinden seni öpmek isteyecektir.

Bu dediklerimi kafeye oturduktan en geç ilk yarım saat içinde yapmış olmalısın.

Asla zaman geçmesini beklemek gibi bir hata yapma. Eğer istersen kafede biraz öpüştükten sonra sinemaya gidip bir buçuk saat boyunca öpüşebilirsin.

Ya da eğer araban varsa arabaya gidip devam edebilirsin ve kızı sonra eve götürebilirsin. Bunu bir parkta banka oturup yapabilirsin.

Kızla nasıl öpüşülür diye düşünürken hayal gücünü kullan. Her şeyi yapabilirsin.

Eğer bu dediklerimi harfi harfine yaparsan görüştüğün kızlarla ilk buluşmada neredeyse her seferinde öpüşebilirsin.

Kızlar konusunda daha fazla şey öğrenmek ister misin? Hızlı, kolay ve derinlemesine öğrenmen için en güçlü araçlarımı ve taktiklerimi bir araya getirdiğim bir eKitap var.

Ve bu eKitabın adı da “Her Ay Farklı Kızlarla Görüş”.

İçerisinde kadınlar konusunda başarılı olmanı sağlayacak her şey var; teoriden pratiğe… tanışmadan buluşmaya ve oradan da “yakınlaşmaya”.

İşleri ilerletip en son noktaya gelmeye kadar HER ŞEYİ anlatıyorum.

eKitabıma buradan bakabilirsin: Her Ay Farklı Kızlarla Görüş